Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 26 kwi 2024, 02:22

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 23 sty 2014, 17:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
TomK napisał(a):
Biała zostaje ta literka na której aktualnie "stoi" kursor ale wydaje mi się że tak jest w MUI od dawna.


U mnie nigdy tak nie było, a ja przy MUI w zasadzie odkąd przeszedłem na AmigaOS 4, nigdy nie mieszałem (zawsze zostawiałem ustawienia domyślne jakie są przygotowane dla AmigaOS 4). No ale mniejsza o to, teraz postanowiłem pogrzebać i już sobie zmieniłem by było po staremu, na niebiesko.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 23 sty 2014, 17:59 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Przemek napisał(a):
Z tym zaznaczaniem tekstu tak jest, irytujące. Niew wiem jednak czy nie można zmienić kolorów w MUI. Może mosiści mogli by pomóc w kofiguracji? Ja już pozmieniałem wiele aby upodobnić MUI do RA ze skórką imagodespira.


Obejdzie się bez ichniej pomocy. Sekcja ciągi, po prawej masz Cursor, poniżej Blinking, a jeszcze niżej Color - tam można zmianić na niebieski jak dla zaznaczenia. Przypuszczam że może być jeszcze inny sposób oprócz ustawienia identycznego koloru, czyli ustawienie by kursor przy zaznaczeniu nie był widoczny. To byłoby bardziej fachowe rozwiązanie problemu, no ale dostosowanie koloru też się sprawdza.

Edit: Można się pobawić przyciskiem cursor - zmiana z block na horizontal, daje już mniej denerwujący efekt.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 23 sty 2014, 18:22 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Ok, potem sprawdzę. W RA kursor mam "block" i horizontal w MUI mnie denerwowało ;)

Przydałby się wątek o konf MUI bo mam kilka pytań....zaraz założę...

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 24 sty 2014, 00:06 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 07:07
Posty: 249
adam napisał(a):
TomK napisał(a):
Nie do końca się zgodzę bo np problemy z Allegro były też na wersji mosowej. (...).

Zajrzałem na ich portal i znalazłem że problem występował w związku z ustawieniem godziny (coś nie grało przez ustawienia czas letni/zimowy) i wystarczyło cofnąć o godzinę zegar w systemie żeby było O.K.
Zasadniczo nie narzekam na rzeczy na które nie dałem ani grosza. Niedociągnięcia są, ale ta jak i w każdym programie, co zrobić. Na pewno im więcej używa się program (jakikolwiek) tym więcej "wyłazi".


Mylisz się a właściwie oni się mylą ;) Ale oczywiście ja pisałem o OWB 1.16 Mos vel OWB 1.16 AOS. Nie porównuję nowszej wersji ze starą bo to nie ma sensu. Nie sądzisz?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 29 sty 2014, 15:46 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Możliwe, że już jutro kas1e uruchomi nową wersję Odyssey i pojawią się pierwsze obrazki....

http://www.amigans.net/modules/xforum/v ... mpost86791

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO