Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 19 kwi 2024, 13:24

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 1 lis 2013, 16:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
W zasadzie nie mialem wielkich nadzieji ze Wlosi cos jeszcze w tym roku pokaza. Zawsze bowiem gdy chcieli cos pokazac byla organizowana Pianeta Amiga, a w tym roku Pianety nie ma. Tymczasem na stronie ACube pojawila sie informacja o ich przybyciu na francuskie Alchimie. Ciekawe, czy to zwykla wycieczka krajoznawcza, czy tez moze za tydzien dowiemy sie o jakims nowym sprzecie :?:

Chociaz niespodzianka ma byc raczej z tematu oprogramowania, to kto wie ;)


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lis 2013, 19:57 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:03
Posty: 205
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lis 2013, 21:29 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
No ja bardzo liczę na coś w małym formacie od ACube. Niestety niespodzianka ma byc programowa...stawiam na Personal Paint. A może skonczyli wreszcie sterowniki SATA dla SAM460? Ale to raczej nie kwalifikuje sie do "niespodzianki", a przynajmniej nie powinno ;)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lis 2013, 23:40 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 07:07
Posty: 249
A może chodzi o stery 3D dla nowych Radeonów. A tak wogóle Mufa po co taki tytuł? Przecież wyraźnie pisze software? Dla taniej sensacji? Proszą Cię nie rób z tego forum Onetu albo jakiegoś innego badziewia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 2 lis 2013, 06:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
TomK napisał(a):
A może chodzi o stery 3D dla nowych Radeonów. A tak wogóle Mufa po co taki tytuł? Przecież wyraźnie pisze software? Dla taniej sensacji? Proszą Cię nie rób z tego forum Onetu albo jakiegoś innego badziewia.


Tytuł był taki, ponieważ najpierw zobaczyłem tylko posta na AW o tym że ACube jedzie do Francji. Moje pierwsze skojarzenie, w kontekście różnych przecieków wiązało się ze sprzętem, więc na gorąco napisałem posta. Potem dopiero kliknąlem na linka i dopisałem że niespodzianka ma być jednak programowa. Ale ok, aby Onetu z forum nie robić, tytuł zmieniłem ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 2 lis 2013, 15:56 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 07:07
Posty: 249
Dzięki. Może troszkę nerwowo zareagowałem ale ja już mam naprawdę dość tej głupiej maniery intrnetowej żeby tyklko czytelnik kliknął i przeczytał. ;)
Nic, jeszcze kilka dni i się dowiemy co to za niespodzianka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 00:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
TomK napisał(a):
Dzięki. Może troszkę nerwowo zareagowałem ale ja już mam naprawdę dość tej głupiej maniery intrnetowej żeby tyklko czytelnik kliknął i przeczytał. ;)
Nic, jeszcze kilka dni i się dowiemy co to za niespodzianka.


A tymczasem ACube informuje że Pianeta jednak w tym roku będzie w dniach 14 - 15 grudnia. Może jednak mimo wszystko jakąś sprzętową niespodziankę na gwiazdkę przygotowali :?:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 07:58 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 07:07
Posty: 249
Ach ubiegłeś mnie :) Ale ja za to dam linka http://www.acube-systems.biz/index.php?page=news&id=123 Może faktycznie jakiś sprzęt od Acube chociaż mnie to teraz tylko przenośny by zainteresował.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 09:36 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 915
TomK napisał(a):
Może faktycznie jakiś sprzęt od Acube chociaż mnie to teraz tylko przenośny by zainteresował.

Na to są marne szanse niestety :roll:
Może się okazać, że powód zmiany terminu nie ma nic wspólnego z naszym hobby :(

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 12:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Dawno temu Acube zapowiadalo wsparcie dla procesora 405e, byly obrazki a nawet film przedstawiajacy dzialanie systemu na PDA: http://www.youtube.com/watch?v=Bghlbjmzzqo

No ale to byl zdaje sie rok 2005, tak wiec faktycznie, to juz raczej historia, ktora moze byc traktowana jedynie jako ciekawostka i osobiscie rowniez niczego mobilnego sie nie spodziewam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 13:22 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mnie zaciekawiły słowa:

"The future of the Amiga platform in a two days event that will be a milestone for the whole community. Join the show to be a part of the change".

Pamiętajmy jednak, że każdy zachwala swoje jak może, więc może to być coś ze sprzętu, może z softu. Tak czy siak - fajnie, że coś robią, dawno już rynku nie atakowali...

PS. Szczerze? Wolałbym coś z softu, sprzętu mamy już całkiem sporo a nowy tuż tuż za rogiem, prawda?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 16:33 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 16:19
Posty: 76
Chyba jestem marzycielem: może ACube zadbało o sterowniki do warp3d dla radeonów HD ? ( tak na tymczasem ) :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 8 lis 2013, 18:37 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Jeżeli pada określenie "krok milowy dla społeczności" to sterowniki nie są wygórowanym oczekiwaniem.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 9 lis 2013, 16:12 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:03
Posty: 205
Emu napisał(a):
Mnie zaciekawiły słowa:

"The future of the Amiga platform in a two days event that will be a milestone for the whole community. Join the show to be a part of the change".....

Aeon przejmie/połączy się z Acube albo udzieli licencji na Cyrusa i włosi go będą produkować ;) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 9 lis 2013, 17:44 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Co moze byc krokiem milowym dla calej spolecznosci?
Po pierwsze, Alchimie to niespodzianka programowa i raczej cos malego kalibru. Ta impreza raczej nic wielkiego nie przyniesie.
Po drugie, na Pianeta beda tez AEon, Cloanto. Ostatnio panowie spotkali sie razem i cos uzgadniali. Trevor powiedzial, ze nie chce konkurowac z ACube.
Moze tym milowym krokiem bedzie wreszcie "tani" sprzet, ktory "wystaje" z koperty?
A moze jakas forma wspolpracy z innymi kolorami? Albo jakies wieksze zaangazowanie ACube/AEon w AOS4?
A co z oprogramowania moze byc kamieniem milowym? Ale takim, w ktory takze ACube bylby zaangazowany. Bo jak mniemam LibreOffice, Warp3D raczej oglaszalby Trevor a Gallium, X-kernel Hyperion.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO