Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest wtorek, 23 kwi 2024, 07:58

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 25 lut 2012, 21:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
No i zjechałem do domu. Impreza była udana, dziękuję wszystkim za przybycie, choć szkoda że chyba większość dotarła już po oficjalnej prezentacji. Zauważyłem że odwiedziło nas środowisko scenowe i muzyczne. Niestety muzykiem nie jestem i zbyt dużo softu z tej dziedziny, jak i z tematów scenowych nie miałem do pokazania. Następnym razem spróbuje coś więcej wygrzebać. Na pozostałych odcinkach, mam nadzieję że nie zawiedliśmy. Jutro wrzucę jakieś swoje foty. Za kilka dni filmy.

Jeszcze raz dzięki dla Radova i ASa za organizację party.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 25 lut 2012, 23:12 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): niedziela, 29 sty 2012, 23:16
Posty: 6
Dzięki za foty ,czaiłem się na jakąś relację ze spotkanie cały dzień. Szacun Panowie za Wasz wysiłek włożony w promowanie Amigi. Kiedyś miałem Amigę 1200, ale było to dawno i była używana głównie do gier. Nie zapomnę mojej radochy jak zakupiłem do nie dysk twardy i kolega pomógł mi podłączyć cd-rom. Śledzę niemal nałogowo wszystkie polskie portale powiązane z amigą (dzień w dzień - żona już na mnie patrzy jak na nawiedzonego ;) ) Czekam cały czas na rozwój sytuacji na rynku amigowym i noszę się z zamiarem odłożenia jakiegoś grosza na zakup jakiejś nowej maszynki z OS4. Może netbook (jeśli wyjdzie), oby tylko jeszcze coś oprogramowanie ruszyło na ten sprzęt. System też mógłby się rozwijać trochę szybciej, no ale przy takim siłach dobrze ,że w ogóle się rozwija. Sorki za offtopa. Jeszcze raz dzięki za Waszą dobrą robotę i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 01:36 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 16:19
Posty: 277
Lokalizacja: Podbeskidzie
No i już w domu !
Chciałbym serdecznie podziękować chłopakom za prezentację nowego sprzętu :ok:
Organizatorom - Radov-owi oraz AS-owi , wielkie brawa.
Dziękuję również zespołowi ratunkowemu - AmiZapowi, Amigafanowi oraz Mufie za nieocenioną pomoc przy reanimacji mojej A1 - jesteście Wielcy !!!
Za niesamowite towarzystwo Vegecie :lol:

Do następnego spotkania !!! :P

_________________
CommodorOwca
A4000D CVISION PPC/A1200 BVISION PPC
A1200 060/Sam 460ex/C128D
W oczekiwaniu na Amigę 4000T


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 11:26 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 19:11
Posty: 2
Witam,

Fajna klimatyczna impreza :ok: Byłem na samej końcówce, ale było warto. Stare klimaty dysput al'a z giełd komputerowych dały o sobie znać. Amiga Rylezz


Ostatnio edytowano niedziela, 26 lut 2012, 11:44 przez lons, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 11:31 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Na blogu AmigaOne Zone zamieściłem raport z imprezy i kilka zdjęć. Wkrótce na tym blogu pojawią się też wszystkie moje artki z eXeca (jeden już jest).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 13:41 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Na blogu AmigaOne Zone zamieściłem raport z imprezy i kilka zdjęć. Wkrótce na tym blogu pojawią się też wszystkie moje artki z eXeca (jeden już jest).


Reportaż ciekawy, szkoda, że sprawy zawodowe nie pozwoliły mi pojawić się z moją A1-500. Może następnym razem.

Przy okazji - kolejna strona, sam już nie wiem, gdzie mam zaglądać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 13:48 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 sty 2012, 10:47
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Przyłączam się do podziękowań organizatorom i uczestnikom za sympatyczną atmosferę, miłe przyjęcie i możliwość zobaczenia na żywo tylu ciekawych maszynek.
Oprócz tego, chcielibyśmy z Sebastianem podziękować za wygodne warunki do rozstawienia sprzętu i filmowania oraz za wyrozumiałość i życzliwość wobec naszych poczynań (to rzadkość w naszym kraju!).
Ponieważ skupiłem się na filmowaniu wykonałem niewiele zdjęć, w dodatku takich sobie, ale i tak wrzuciłem je do galerii:

http://www.majhost.com/gallery/shaggie/pictures/AmigaXParty2012/

Jako że filmowaliśmy na dwie kamery materiału wyszło znacznie więcej niż przewidywałem (ok. 30 GB), więc montaż może trochę się przedłużyć. Obiecuję jednak, że będę starał się zdążyć przed końcem przyszłego tygodnia.

_________________
ash.

A600HD, 68030 25 MHz, 2 MB Chip RAM, 32 MB Fast RAM, AmigaOS 3.5
A4000, 68EC030 25 MHz, 68882, 2 MB Chip RAM, 4 MB Fast RAM, AmigaOS 3.1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 14:35 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 20:00
Posty: 79
Dziękuję wszystkim za przybycie i miła atmosferę! Myślę, że to spotkania o tej tematyce jeszcze powrócimy, gdy Amiga One X1000 doczeka się kolejnych, wartych do zaprezentowania aktualizacji oprogramowania.

W kwestii technicznej - konkurs. Tak jak mówiłem na spotkaniu, wrzucam wykorzystane obrazki , by także osoby nieobecne mogły się trochę pobawić :) )nie, nagród tu już nie będzie)

Oto adres galerii z obrazkami:
[url="http://img269.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=zagadka3h.jpg"]konkurs[/url]

Formularz konkursowy podawał ile jest gier do odgadnięcia oraz w ilu wskazane było podanie nr części w serii. Dla poszczególnych obrazków były to:
- Obrazek 1 - 6 tytułów (w tym 4 z nr części)
- Obrazek 2 - 7 tytułów
- Obrazek 3 - 6 tytułów (w tym 3 z nr części)
- Obrazek 4 - 7 tytułów (w tym 3 z nr części)
- Obrazek 5 - 5 tytułów (w tym 2 z nr części)

Zasady był następujące:

• Na obrazkach należy rozpoznać tyle tytułów, ile miejsc zostało przewidzianych
• Każdy odgadnięty tytuł to 1 punkt
• Jeśli przewidziano na karcie, można (czasami wręcz trzeba) wskazać numer, bądź podtytuł części z której pochodzi gra.
• Każda taka (prawidłowa) informacja, to dodatkowy punkt.
• Jeśli gra charakteryzuje się i numerem części i własnym podtytułem – wystarczy podać jedno z nich
• Nie ma punktów ujemnych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 17:44 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 20:00
Posty: 79
Namieszałem trochę z galerią, by nie było wątpliwości, który obrazek jest do której zagadki, oto bezpośrednie linki:

Zagadka 1
Zagadka 2
Zagadka 3
Zagadka 4
Zagadka 5


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 18:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Radov napisał(a):
Namieszałem trochę z galerią, by nie było wątpliwości, który obrazek jest do której zagadki, oto bezpośrednie linki:

Zagadka 1
Zagadka 2
Zagadka 3
Zagadka 4
Zagadka 5


Radov znasz wynik i ksywę gościa, który wygrał ten konkurs, oraz ksywę człowieka, który zajął 2 miejsce? Uaktualniłbym swój raport.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 18:23 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 20:00
Posty: 79
Jasne. Miałem zresztą podać, a zapomniałem:)
I miejsce - Deadman - 34p
II miejsce - Indoctrine - 28p


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 18:54 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 12:48
Posty: 104
Witam, już po imprezie ale wrażenia były jak najbardziej pozytywne , Ci co nie byli niech żałują, była okazja do większej integracji ale cóż nasze środowisko potrzebuje jeszcze trochę czasu. W każdym bądź razie jestem pozytywnie nastawiony co do przyszłości. Dziękuję organizatorom którzy włożyli wiele trudu i zadbali o wszystko :thumbup: Rafał i Piotr dla was również uznanie za prezentację naprawdę widać wasze zaangażowanie powodzenia z nową stroną i oby wasze plany się ziściły a będzie to z korzyścią dla nas wszystkich. As powodzenia w kupieniu sprzetu. Biax co ja mam napisać cieszę się że się znamy i oby przed nami jeszcze wiele takich wspólnych imprez. I oczywiście całą resztę ludzi gorąco pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 19:11 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
vegeta napisał(a):
powodzenia z nową stroną i oby wasze plany się ziściły a będzie to z korzyścią dla nas wszystkich.


A ja właśnie zgodnie z Twoją sugestią wyrażoną na party, zacząłem pisać artykuł na nową stronę "Czym jest AmigaOS". Jesli masz jeszcze jakieś pomysły co powinno się tam znaleźć pisz :ok:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 22:44 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Mufa napisał(a):
Na blogu AmigaOne Zone zamieściłem raport z imprezy i kilka zdjęć. Wkrótce na tym blogu pojawią się też wszystkie moje artki z eXeca (jeden już jest).


Dwa pytanka. Skoro demo krzystalo z akceleracji 3D to uzywalo juz Gallium czy jeszcze MiniGL? No, i ktory MPlayer dawal rade(film FHD)?
Mozesz cos powiedziec wiecej o 3D? Oooo, to 3 pytania... ;)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 22:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Przemek napisał(a):

Dwa pytanka. Skoro demo krzystalo z akceleracji 3D to uzywalo juz Gallium czy jeszcze MiniGL? No, i ktory MPlayer dawal rade(film FHD)?
Mozesz cos powiedziec wiecej o 3D? Oooo, to 3 pytania... ;)


Z 3D pokazałem tylko to pierwsze demko Hansa, napisane na sztywno niejako bez sterownika. Niestety nie wolno mi było pokazywać rzeczy, ktore nie są zawarte w Update 5 (czyli w sumie nawet z tym demkiem, już przegiąlem, chociaż zaryzykowałem gdyż jest to rzecz publicznie znana). Film zapodałem w MPlayer-MUI, zwykły Mplayer bez overlaya nie uruchamia mi się w trybie okienkowym, a chciałem by było widać zajętość procesora w docku. Najmniejszą zajętość uzyskałbym w DvPlayerze, ale ten skaluje filmy HD do jakiegoś mniejszego okienka i mogłyby się pojawić zarzuty że to nie HD, tylko jakiś kant. No i oczywiście nie pisałem nigdzie że softwarowo X1000 daje radę w FHD, film był z zwykłym HD inaczej zwanym HD Reday, czyli 1280x720.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO