Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 26 kwi 2024, 04:42

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 1 mar 2012, 17:27 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 16:19
Posty: 277
Lokalizacja: Podbeskidzie
No, super. Już nikt nie zarzuci że kolejna prezentacja X1000 została wykonana nie profesjonalnie :)
Muszę sobie zassać ten filmik na pamiątkę. Ciekawe czy możliwe jest uzyskanie wersji Full HD tego filmiku ?

_________________
CommodorOwca
A4000D CVISION PPC/A1200 BVISION PPC
A1200 060/Sam 460ex/C128D
W oczekiwaniu na Amigę 4000T


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 1 mar 2012, 17:36 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 sty 2012, 10:47
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
biax13 napisał(a):
Muszę sobie zassać ten filmik na pamiątkę. Ciekawe czy możliwe jest uzyskanie wersji Full HD tego filmiku ?
Niestety nie, bo chociaż materiał był kręcony w 1080p, to przygotowałem wideo w 720p aby maksymalnie skrócić czas obróbki i renderowania (a także wrzucania do sieci).

_________________
ash.

A600HD, 68030 25 MHz, 2 MB Chip RAM, 32 MB Fast RAM, AmigaOS 3.5
A4000, 68EC030 25 MHz, 68882, 2 MB Chip RAM, 4 MB Fast RAM, AmigaOS 3.1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 1 mar 2012, 20:11 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 12:48
Posty: 104
Ash dzięki wielkie za filmik , mam do Ciebie pytanie. Na imprezie Ty i kolega ciężko pracowaliście kręcąc i robiąc dużo zdjęć filmik jest skrótem prezentacji a można liczyć na jakieś zdjęcia , czy inne filmiki, pozostałości które uwieczniają atmosferę i cała otoczkę np. na maila , tak na pamiątkę dla tych co byli?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 2 mar 2012, 15:25 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): środa, 18 sty 2012, 10:47
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
vegeta napisał(a):
Ash dzięki wielkie za filmik , mam do Ciebie pytanie. Na imprezie Ty i kolega ciężko pracowaliście kręcąc i robiąc dużo zdjęć filmik jest skrótem prezentacji a można liczyć na jakieś zdjęcia , czy inne filmiki, pozostałości które uwieczniają atmosferę i cała otoczkę np. na maila , tak na pamiątkę dla tych co byli?

Zdjęcia dostępne są w galerii, do której link już podawałem: http://www.majhost.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=260078
Prezentowane wideo jest zmontowane z najciekawszych fragmentów materiału, który zarejestrowaliśmy. Aby nie była to tylko sucha prezentacja na rzutniku, dodałem na początku i na końcu ujęcia, które, myślę, w wystarczającym stopniu oddają charakter i atmosferę spotkania (na ile jest to oczywiście możliwe w przypadku filmu; wiadomo, że kto nie był, ten nie doświadczy tego w pełni).
Na maila trudno zresztą byłoby cokolwiek przesłać, bo materiał łącznie zajmuje ok. 30 GB i składa się plików o objętości kilkudziesięciu-kilkuset mega.

_________________
ash.

A600HD, 68030 25 MHz, 2 MB Chip RAM, 32 MB Fast RAM, AmigaOS 3.5
A4000, 68EC030 25 MHz, 68882, 2 MB Chip RAM, 4 MB Fast RAM, AmigaOS 3.1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 2 mar 2012, 15:54 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Osadziłem film w mojej relacji z imprezy na blogu, tak więc już się nie zagubi w coraz bardziej rozrastających się czeluściach naszego forum ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO