Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 18 kwi 2024, 16:16

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:12 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Pokusze się o odgadnięcie kilku tytułów, chociaż dawno już nie grałem w żadną z tych gierek...

Zagadka nr1:
Strzelam totalnie bo nie grałem w przygodówki - nie moja para kaloszy to była:
Indiana Jones, Monkey Island

Zagadka nr2:
Lemmings, Mission Impossible, ta kolczasta kula na łańcuchu i panel z minimapą na dole też wyglądają znajomo,
ale gier nie pamiętam

Zagadka nr3:
Heimdall 2 - kocham tą gre, Cannon Fodder - też super i ta muzyka ; ), ten jeżdżący boro-świder to chyba Napalm,
ale nie grałem w to nigdy więc strzał w mgłę, Comando i Chaos Engine chyba też tam są.

Zagadka nr4:
Jedyne co wygląda znajomo to obrazek postaci z super-hiper-ekstra Hired Guns - to była gierka. Nastrój taki że World of Warcraft by się nie powstydził a nawet mógł by brać przykład.
Dungeon Master 2 - ta alkowa w której skrol leży - wrażenia podobne jak w HG.
Troche odbiegając od tematu - dopatrzyłem się tam literówki w tekscie - nie wiem czy to jakiś specialny zabieg literacki czy
poprostu błąd ale chyba powinno być trapped a nie tyrapped.

Zagadak nr5:
Alien Breed 3D - 1 i 2 chyba, Gloom, interfejs na dole to był jakis polski tytół ale nazwy nie pamiętam. Breathlessa chyba też nie ma, a może jest? :D

Swoją drogą naprawde dobrze pomyślany konkurs, nie poprostu zrzuty z ekranów tylko fajnie połączone i na dodatek tematycznie elementy z gier. Żałuję że nie mogłem tam być... Ze zdjęć widać że atmosfera była fajna, może poza sfrasowaną mina biaxa, aż tak namieszał z Amisią? :D

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:12 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 20:00
Posty: 79
Cytuj:
Dwa pytanka. Skoro demo krzystalo z akceleracji 3D to uzywalo juz Gallium czy jeszcze MiniGL? No, i ktory MPlayer dawal rade(film FHD)?
Mozesz cos powiedziec wiecej o 3D? Oooo, to 3 pytania...


Akurat na to pytanie ja mogę odpowiedzieć:) To jest na szczęście wiedza publiczna - Hans na potrzeby prac nad swoim sterownikiem opracował interfejs RadeonHD.resource. To za pomocą niego demko komunikuje się z kartą. Nie jest to więc Galium ani MiniGL - a tym bardziej nie ma po drodze Picasso 96 ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:14 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Mufa napisał(a):
...i oczywiście nie pisałem nigdzie że softwarowo X1000 daje radę w FHD, film był z zwykłym HD inaczej zwanym HD Reday, czyli 1280x720.


Ostatnio jak czytam to dopowiadam sobie pewne rzeczy :roll: , z tresci "film HD" zrobilem sobie "FHD".
A HD Ready to nawet nie watpilem, ze pojdzie :mrgreen:

Co do 3D...czy RadeonHD jest biblioteka czy sterownikiem ? Nazywa sie "RadeonHD.library" czy "RadeonHD" i siedzi w Devs/Monitors? Staram sie to jakos sobie usystematyzowac.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:19 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 9 lut 2012, 20:00
Posty: 79
Ferin napisał(a):
Pokusze się o odgadnięcie kilku tytułów, chociaż dawno już nie grałem w żadną z tych gierek...

10p :mrgreen:

Cytuj:
Mission Impossible (...) Napalm (...) Comando (...) Breathlessa

To nietrafione tytuły :D


Cytuj:
poprostu błąd ale chyba powinno być trapped a nie tyrapped.

Też na to zwróciłem uwagę - ale to nie jest moja edycja. Taki screen był w HOL.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:28 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Przemek napisał(a):
Mufa napisał(a):
...i oczywiście nie pisałem nigdzie że softwarowo X1000 daje radę w FHD, film był z zwykłym HD inaczej zwanym HD Reday, czyli 1280x720.


Ostatnio jak czytam to dopowiadam sobie pewne rzeczy :roll: , z tresci "film HD" zrobilem sobie "FHD".
A HD Ready to nawet nie watpilem, ze pojdzie :mrgreen:

Co do 3D...czy RadeonHD jest biblioteka czy sterownikiem ? Nazywa sie "RadeonHD.library" czy "RadeonHD" i siedzi w Devs/Monitors? Staram sie to jakos sobie usystematyzowac.


To co siedzi w devs/monitors to sa rzeczy bardziej zwiazane z Picasso 96. Prawdziwy driver jak zapewne wiesz siedzi w kickstarcie i nazywa sie RadeonHD.chip. Poniekad dobrze kombinujesz, gdyz na publicznie dostepnej wersji sterownika czyli 0.32 to demko nie pojdzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 26 lut 2012, 23:37 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
@radov mufa

Teraz rozumiem...dziekuje za wyjasnienia.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 09:58 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 20:06
Posty: 73
I ja wreszcie mogę coś napisać, gdyż w końcu zarejestrowałem się na forum :D
Chciałem wszystkim podziękować za przybycie na AmigaX Party, tworzenie świetnej atmosfery. AmigaX 1000 robi wrażenie, dobrze wykonana płyta z dużą mocą. Jak dojdą dopracowane do końca sterowniki, to będzie potęga. Już teraz pokazuje co potrafi. Mufa zrobił świetną prezentację tego komputera i wielkie brawa mu za to, zwłaszcza, że presja była ogromna. Muszę dodać jeszcze, że była też Sam460 i można było ją potestować. Co prawda zginęła trochę przy 2 sztukach X1000, ale trzeba podziękować Jaremie że ją zaprezentował.

Ps. szkoda, że login musi być min. 3 literowy, bo zamiast AS mam teraz ASS :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 11:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
AS napisał(a):
I

Ps. szkoda, że login musi być min. 3 literowy, bo zamiast AS mam teraz ASS :mrgreen:


No tak to nie wyglądało zbyt elegancko :P
Zmieniłem ustawienia globalne, teraz minimalny dopuszczalny login jest dwuliterowy. Przy okazji skróciłem Twojego nicka. Daj znać czy po tej zmianie nic się nie popierniczyło i możesz swobodnie się logować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 11:51 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 20:06
Posty: 73
Mufa napisał(a):
No tak to nie wyglądało zbyt elegancko :P
Zmieniłem ustawienia globalne, teraz minimalny dopuszczalny login jest dwuliterowy. Przy okazji skróciłem Twojego nicka. Daj znać czy po tej zmianie nic się nie popierniczyło i możesz swobodnie się logować.


Dziękuję, działa. Już jestem AS :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 14:01 
Offline
Amator
Amator

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 18:15
Posty: 31
AS napisał(a):

Dziękuję, działa. Już jestem AS :D


Mogles byc ASA:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 14:04 
Offline
Amator
Amator

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 18:15
Posty: 31
Przyznam, ze jestem pod wrazeniem mocy X1000. Dlatego znastanwaim sie, czy po wyprzedaniu pierwszej partii, beda kolejne? Czy A-Eon "rzuci" jeszcze kilkaset sztuk na rynek?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 14:49 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
jarema napisał(a):
Przyznam, ze jestem pod wrazeniem mocy X1000. Dlatego znastanwaim sie, czy po wyprzedaniu pierwszej partii, beda kolejne? Czy A-Eon "rzuci" jeszcze kilkaset sztuk na rynek?


Jeden z użytkowników AW cytował maila od Trevora...w skrócie -tak, szykujemy następną partię :mrgreen:

Ale na kilkaset sztuk to bym nie liczył ;)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 16:46 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Przemek napisał(a):
Mufa napisał(a):
...i oczywiście nie pisałem nigdzie że softwarowo X1000 daje radę w FHD, film był z zwykłym HD inaczej zwanym HD Reday, czyli 1280x720.


Ostatnio jak czytam to dopowiadam sobie pewne rzeczy :roll: , z tresci "film HD" zrobilem sobie "FHD".
A HD Ready to nawet nie watpilem, ze pojdzie :mrgreen:

Co do 3D...czy RadeonHD jest biblioteka czy sterownikiem ? Nazywa sie "RadeonHD.library" czy "RadeonHD" i siedzi w Devs/Monitors? Staram sie to jakos sobie usystematyzowac.


To co siedzi w devs/monitors to sa rzeczy bardziej zwiazane z Picasso 96. Prawdziwy driver jak zapewne wiesz siedzi w kickstarcie i nazywa sie RadeonHD.chip. Poniekad dobrze kombinujesz, gdyz na publicznie dostepnej wersji sterownika czyli 0.32 to demko nie pojdzie.


O jakim demie mowa, jeśli można spytać? Coś nowego?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 17:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Emu napisał(a):

O jakim demie mowa, jeśli można spytać? Coś nowego?


O tym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2012, 17:13 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Emu napisał(a):

O jakim demie mowa, jeśli można spytać? Coś nowego?


O tym.


No to nici z tego. Nie otworzę tej strony, bo zawiera słowo update - jestem za firmowym firewallem, który adresy zawięrające takie słowa jak update, download, windows itp zwyczajnie blokuje. :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO