Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest sobota, 20 kwi 2024, 11:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 20:07 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
@Mufa

Zaklinasz rzeczywistość... Tylko ślepy nie widzi, że z Hyperionem jest źle, a ludzi są zdemotywowani przez podejście tej nazwijmy to firmy.
Zresztą jakby Hyperion miał coś do powiedzenia to miałbym kontakt z Cyborgiem. Niestety pomimo przyjacielskich rozmów w Amsterdamie i Neuss więcej do mnie się nie odzywa. Znaczy nie odpisuje. Podejrzewam, że dobrze wie, iż u mnie, że tak ujmę wywiad nie będzie klepaniem po ramieniu tylko zadaniem paru niewygodnych pytań, na które nie chce lub nie będzie mógł odpowiedzieć.
PR nie istnieje, informowanie ludzi o progresie nie istnieje.
To, że developerzy coś jeszcze robią to może być już tylko siła rozpędu. Też jestem fanem OS4, ale jak to tak dalej ma wyglądać hmm... Nie wiem jakie Trevor ma do tego podejście, albo ma, że tak ujmę "wyjebane" albo nie pokazuje, że się irytuje. Tak czy siak wszyscy mają wodę w ustach, bo zapewne nie wiadomo co tu zakomunikować, czy totalna klapę czy poczekajcie jeszcze trochę... wstyd tak czy siak.
Wygląda na to, tak z boku patrząc, nie mówię, że tak jest, iż Hyperion, AmigaKit i A-EON znaleźli sobie całkiem spoko źródło dorobku i żerują na resztkach historii Amigi. Przykre jest to szczególnie dlatego, iż wydawałoby się, że dla tej garstki co została Amiga znaczy coś więcej, choćby z czystego szacunków dla twórców tego komputera wypadałoby ludzi nie robić w chu...

I, żeby nie było MOS ma te sam lub podobne problemy. Osobiście też jestem zdania, że przejście na Intela dla MOS oznacza koniec. Zresztą tak samo jak dla OS4.

I mam nadzieję, że się mylę oczywiście.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 20:41 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1838
radzik napisał(a):
@Mufa

Zaklinasz rzeczywistość... Tylko ślepy nie widzi, że z Hyperionem jest źle, a ludzi są zdemotywowani przez podejście tej nazwijmy to firmy.
Zresztą jakby Hyperion miał coś do powiedzenia to miałbym kontakt z Cyborgiem. Niestety pomimo przyjacielskich rozmów w Amsterdamie i Neuss więcej do mnie się nie odzywa. Znaczy nie odpisuje. Podejrzewam, że dobrze wie, iż u mnie, że tak ujmę wywiad nie będzie klepaniem po ramieniu tylko zadaniem paru niewygodnych pytań, na które nie chce lub nie będzie mógł odpowiedzieć.
PR nie istnieje, informowanie ludzi o progresie nie istnieje.
To, że developerzy coś jeszcze robią to może być już tylko siła rozpędu. Też jestem fanem OS4, ale jak to tak dalej ma wyglądać hmm... Nie wiem jakie Trevor ma do tego podejście, albo ma, że tak ujmę "wyjebane" albo nie pokazuje, że się irytuje. Tak czy siak wszyscy mają wodę w ustach, bo zapewne nie wiadomo co tu zakomunikować, czy totalna klapę czy poczekajcie jeszcze trochę... wstyd tak czy siak.
Wygląda na to, tak z boku patrząc, nie mówię, że tak jest, iż Hyperion, AmigaKit i A-EON znaleźli sobie całkiem spoko źródło dorobku i żerują na resztkach historii Amigi. Przykre jest to szczególnie dlatego, iż wydawałoby się, że dla tej garstki co została Amiga znaczy coś więcej, choćby z czystego szacunków dla twórców tego komputera wypadałoby ludzi nie robić w chu...

I, żeby nie było MOS ma te sam lub podobne problemy. Osobiście też jestem zdania, że przejście na Intela dla MOS oznacza koniec. Zresztą tak samo jak dla OS4.

I mam nadzieję, że się mylę oczywiście.


1)

A co masz do zarzucenia A-Eon i Hyperion ?
Zaprojektowali Amigi i trwają prace nad przystosowaniem sytemu do wszystkich tych Amig.
Jest tego trochę :)

Komuś coś ukradli czy ktoś nie otrzymał zapłaconego sprzętu z AmigaOS ?
Moce przerobowe są małe i trzeba się z tym liczyć.
Zupełnie nie rozumiem Twoich zarzutów ?

2)

A nie zauważyłeś przypadkiem jak użytkownicy traktują developerów i ich pracę ?

Ile ludzi kupiło Wings RE czy AmigaRacer ?

Jak przyjdzie co do czego to ... nie można doprosić się o wsparcie w partycypowaniu kosztów.

Osoby które zapłaciły za klucz do AmigaRacer, co chwilę dostają bonusy od autora, są informowani na bieżąco o postępie prac, maja dostęp do każdej nowej wersji, dostali imienny klucz ...

A co do Wings RE proszę:

http://www.goldencode.de/amiga/

Note:181 units already sold, only 119 remaining. Better preorder now!

https://amigaspielenews.wordpress.com/2016/03/08/amigaos4-ziel-nicht-erreicht-offenbar-keine-300-vorbestellungen-fuer-wings-remastered/

Obrazek


Ostatnio edytowano poniedziałek, 14 mar 2016, 20:58 przez amig_os, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 20:56 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Cytuj:
Tylko ślepy nie widzi, że z Hyperionem jest źle

A dokładnie co masz na myśli i na jakiej podstawie, bo kilku niezadowolonych ludzi beczy na forach?
Bo według mnie oni nie robią ani mniej, ani więcej niż dotychczas? Oczywiście, ja miałem sporą przerwę
w amigowaniu i moja ocena sytuacji jest niepełna.

Cytuj:
PR nie istnieje, informowanie ludzi o progresie nie istnieje.

Tak, tu nie ma co dyskutować, politykę informacyjną mają do dupy. Ale zdaje się, że po falstarcie
z netbookiem, postanowili nie wybiegać w przyszłość dopóki nie będzie jakichś konkretów.
I tak właśnie stało się z Taborem, aczkolwiek mogliby od czasu do czasu dać chociaż znać, że żyją
bo taka cisza jedynie podsyca spekulacje "ekspertów" forumowych.

Cytuj:
Zresztą jakby Hyperion miał coś do powiedzenia to miałbym kontakt z Cyborgiem
Nie widzę związku, on zajmuje się kontaktami ze światem zewnętrznym?

Cytuj:
Niestety pomimo przyjacielskich rozmów w Amsterdamie i Neuss więcej do mnie się nie odzywa. Znaczy nie odpisuje. Podejrzewam, że dobrze wie, iż u mnie, że tak ujmę wywiad nie będzie klepaniem po ramieniu tylko zadaniem paru niewygodnych pytań, na które nie chce lub nie będzie mógł odpowiedzieć.
To że był przyjacielski oznacza tylko, że jest miłym facetem, a to że nic nie mówi to chyba jasne że obowiązuje go NDA, więc nie czaję skąd twoja nadzieja na wydobycie od niego czegokolwiek niejawnego w wywiadzie?

Myślę że coś kombinują, tylko nie wiem co. Mam nadzieję, że coś dobrego :mrgreen:

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 21:05 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1838
Hyperion (Friedenowe, Hermans, Solie, Cyborg..) wielokrotnie podkreślali, że będą informować o rzeczach ostatecznych/finalnych i jest to spowodowane tym że środowisko zasłużyło sobie na takie traktowanie poprzez flejmy itp itd. Polskie środowisko niestety ma w tym dużą zasługę i to jest smutne ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 21:23 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
X5000 w sierpniu/wrześniu mam im do zarzucenia. Widocznie to mało.
Soft 68k, który kupili i słowa o rozwoju nie ma
Barak komunikacji, czyli brak PR.
Cyborg nie odpisuje na maile, odpisywał kiedyś teraz widocznie nie ma czasu napisać, że nie ma czasu.
Ale może mi się tylko wydaje. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 21:36 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1838
radzik napisał(a):
X5000 w sierpniu/wrześniu mam im do zarzucenia. Widocznie to mało.
Soft 68k, który kupili i słowa o rozwoju nie ma
Barak komunikacji, czyli brak PR.
Cyborg nie odpisuje na maile, odpisywał kiedyś teraz widocznie nie ma czasu napisać, że nie ma czasu.
Ale może mi się tylko wydaje. ;)


Ja swoją X1000 jako betatester też dostałem z ponad półrocznym opóźnieniem.
Dopiero wersja 2.1 okazała się wersją produkcyjną.
Ważne dla mnie było że dostałem płytę sprawdzoną bez bugów.

Też kiedyś myślałem że Hyperion/developerzy AmigaOS nic innego nie robią tylko czekają przed klawiaturą na moje majle ... ale to tak nie działa ;)

Ostatnio złościłem się na Trevora, ze zamilkł ... ale w końcu się odezwał i skrobnął parę słów na blogu ... marzec 2016

Dajmy im pracować i ... kupujmy oprogramowanie - AmiStore czeka !!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 21:40 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
amig_os napisał(a):
A nie zauważyłeś przypadkiem jak użytkownicy traktują developerów i ich pracę ?

A nie zauważyłeś jak A-Eon i Hyperion traktuje klientów? A-Eon i Hyperion to przedsięwzięcia komercyjne. I tak są oceniane. Popatrz na to w ten sposób.

Podstawowy popularny sprzęt typu AmigaOne 500 czy SAM nie ma możliwości użycia Warp 3D. Miesiącami tutaj, na tym forum, trwa ustalanie jaka to karta będzie jednocześnie Southern Island i mieścić się w ciasnocie na płycie i mieć zarazem GDDR5. Mam kupić sterowniki do karty które jej nie obsługują? I gry które nie uruchomię (ciąg logiczny - Warp 3D)? A to już razem masz 2 zakupy za konkretną gotówkę których nie zrobię. Pomnóż to przez liczbę osób.
A może zrobić jak swinkamor czyli zmieniać specjalnie obudowę żeby zmieścić kartę, i rezygnować z kontrolera podpinając dysk do USB? A miało być normalnie...
Z Amiga Racer to po prostu śmiechłem. Gra która dopiero w którejś wersji umożliwiła zakończenie wyścigu (wcześniej można było jeździć bez końca).
Z Wings to jest inna sprawa - może po prostu tyle zostało osób które realnie używają NG "na codzień"? Są konkretne powody tego dlaczego ludzie się wykruszają.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 22:01 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1838
adam napisał(a):
amig_os napisał(a):
A nie zauważyłeś przypadkiem jak użytkownicy traktują developerów i ich pracę ?

A nie zauważyłeś jak A-Eon i Hyperion traktuje klientów? A-Eon i Hyperion to przedsięwzięcia komercyjne. I tak są oceniane. Popatrz na to w ten sposób.

Podstawowy popularny sprzęt typu AmigaOne 500 czy SAM nie ma możliwości użycia Warp 3D. Miesiącami tutaj, na tym forum, trwa ustalanie jaka to karta będzie jednocześnie Southern Island i mieścić się w ciasnocie na płycie i mieć zarazem GDDR5. Mam kupić sterowniki do karty które jej nie obsługują? I gry które nie uruchomię (ciąg logiczny - Warp 3D)? A to już razem masz 2 zakupy za konkretną gotówkę których nie zrobię. Pomnóż to przez liczbę osób.
A może zrobić jak swinkamor czyli zmieniać specjalnie obudowę żeby zmieścić kartę, i rezygnować z kontrolera podpinając dysk do USB? A miało być normalnie...
Z Amiga Racer to po prostu śmiechłem. Gra która dopiero w którejś wersji umożliwiła zakończenie wyścigu (wcześniej można było jeździć bez końca).
Z Wings to jest inna sprawa - może po prostu tyle zostało osób które realnie używają NG "na codzień"? Są konkretne powody tego dlaczego ludzie się wykruszają.


Wyjaśnijmy sobie jedno - Wsparcie 3D dla AmigaOS4 było zapowiadane dopiero w AmigaOS 4.2 (karty RadeonHD 4xxx/... a gdy te przestano produkować .... podjęto decyzje o wsparciu RadeonHD 6xxx/ ... a gdy te powoli wycofywane są z rynku podjęto decyzję o wsparciu serii RadeonHD 7xxx/ Rx ).

Za wsparcie RadeonHD 4xxx/6xxx są odpowiedzialni Friedeni a za wsparcie RadeonHD 7xxx/ ... Hans.

Pamiętajmy o braku wolnej dokumentacji developerskiej do RadeonHD - coś się dopiero wykluwa i AMD powolutku ją udostępnia.

Wsparcie 3D zaoferowane przez A-EON i Hansa to - podarunek od Trevora (płaci Hansowi za pracę).
Jeżeli ktoś chce 3D to albo czeka na AmigaOS4.2 albo wspiera komercyjnią wersję RadeonHD 1.x lub 2.x

---------------------------

AmigaRacer było demem i dalej jest nie ukończoną grą - co parę dni dostajesz update przez sieć.
Jeśli masz klucz możesz bawić się wszystkimi bajerami: edytorem tras, nowymi samochodami,trasami , wersją okienkową .... o czym wspomina autor w AmigaRacer.pdf

Dostępne trasy:

http://amigatec.com/drupal/?q=gallery

Niedawno zarejestrowani dostali fajny bonus (NDA) od autora gry :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 22:57 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
amig_os napisał(a):
środowisko zasłużyło sobie na takie traktowanie poprzez flejmy itp itd. Polskie środowisko niestety ma w tym dużą zasługę i to jest smutne ...


Tak przez lata mnie coś męczyło, miałem niejasne przeczucie, że gnida ze mnie i kanalia. Że sobie zasłużyłem na takie traktowanie. Taki gorszy sort użytkownika rzekłbym. :P Nie to co betatesterzy. Najznamienitsi z najznamienitszych...

Potraktuj to jako żart ale taka wypowiedź jak Twoja aż korci do takiego odruchu :D Nierozsądnie jest wrzucać wszystkich do jednego garnka. Tym bardziej, że te flejmy to głównie robota konkurencji.

Korci mnie też żeby napisać, że ta dziadowska klientela sama sobie zasłużyła płacąc za radki w zestawach z X1000 i SAMantach, które przestano produkować. Mogli nie kupować tylko czekać na Warp3D, obsługę wielu rdzeni...O zaraz ale wtedy napisałbyś, że bezczelnie nie wsparli. Szkoda się licytować na rozgrzebane projekty jest ich masa. Krócej będzie napisać o zrealizowanych. A tego jest malutko jak diabli. No, ale to też nasza wina...
Przedstawiasz to tak jakby klient miał większe obowiązki niż producent. Dziwna postawa.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 23:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
radzik napisał(a):
@Mufa

Zaklinasz rzeczywistość...


Ja nie zaklinam rzeczywistości, chyba że za zaklinanie uważasz podawanie faktów, jakimi są pewne działania, choćby z dnia dzisiejszego wykonywane przez ludzi którzy deklarują że stracili zainteresowanie.

Cytuj:
Tylko ślepy nie widzi, że z Hyperionem jest źle, a ludzi są zdemotywowani przez podejście tej nazwijmy to firmy.


Ale ja nie rozumiem dlaczego robisz ze mnie adresata, przecież żale tych ludzi które jak pisałem wczesniej nie są moim zdaniem rzeczywistą deklaracją odejścia a jedynie manifestacją mającą pokazać problem, są skierowane nie do mnie tylko do Hyperionu. Masz konto na AW napisz wiadomość PW do Hermansa, czyli użytkownika HyperionMP i niech się do tych żali jakoś ustosunkuje (bądź nie). Ja co miałem skomentować to już skomentowałem. Przyznałem nawet wyżej że moim zdaniem Friedeni są do wymiany bo po nastu latach prac występuje już tzw. efekt zmęczenia materiału, lecz nie ma ich na kogo wymienić. Jak masz w tym względzie pomysły to pisz do HyperionMP lub Cyborga. Z pewnością takie działania będą bardziej pożyteczne od siania wielkiej smuty na polskich amiforach, czego i tak nikt w Hyperionie czy A-EONie nie zauważy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 23:37 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
Nie adresuje nic do Ciebie. Dyskutujemy. Wyrażam swoją opinię. Myślisz, że Cyborg odpisze tym na maila z żalami, skoro nie potrafi odpisać na pytanie kiedy by chciał coś nagrać po raz któryś tam? ;)

Tak skę zastanawia, skoro mamy w Polsce beta testerów o wy wiecie lepiej co się dzieje, może razem powinniście pomęczyć odpowiednie osoby?
Słusznie jest tu zauważone, że my to tylko szare użytkowniki, nas nikt nie posłucha. Mnie po prostu martwi, że firmy stojące za Amigą absolutnie nie maja pomysłu i nie umią wyjsć z patosu. Argument, że to hobby albo jest nas mało jest właśnie tego przykładem. Dodajmy do tego zniechęcenie związane z "kryzysem wieku średniego" i mamy piękną receptę na koniec NG.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 14 mar 2016, 23:57 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1838
Przemek napisał(a):
amig_os napisał(a):
środowisko zasłużyło sobie na takie traktowanie poprzez flejmy itp itd. Polskie środowisko niestety ma w tym dużą zasługę i to jest smutne ...


Tak przez lata mnie coś męczyło, miałem niejasne przeczucie, że gnida ze mnie i kanalia. Że sobie zasłużyłem na takie traktowanie. Taki gorszy sort użytkownika rzekłbym. :P Nie to co betatesterzy. Najznamienitsi z najznamienitszych...

Potraktuj to jako żart ale taka wypowiedź jak Twoja aż korci do takiego odruchu :D Nierozsądnie jest wrzucać wszystkich do jednego garnka. Tym bardziej, że te flejmy to głównie robota konkurencji.

Korci mnie też żeby napisać, że ta dziadowska klientela sama sobie zasłużyła płacąc za radki w zestawach z X1000 i SAMantach, które przestano produkować. Mogli nie kupować tylko czekać na Warp3D, obsługę wielu rdzeni...O zaraz ale wtedy napisałbyś, że bezczelnie nie wsparli. Szkoda się licytować na rozgrzebane projekty jest ich masa. Krócej będzie napisać o zrealizowanych. A tego jest malutko jak diabli. No, ale to też nasza wina...
Przedstawiasz to tak jakby klient miał większe obowiązki niż producent. Dziwna postawa.


Myślisz,że praca betatesterów to jakiś miód ?
Zapewniam Cię że się mylisz - to ciężka niewdzięczna harówka kosztem wielu wyrzeczeń.
Wyszukiwaniem czasu pomiędzy pracą , rodziną i innymi obowiązkami.
O kosztach nie wspomnę bo musisz być na bieżąco z hardware i software.
Ot szara rzeczywistośc :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 15 mar 2016, 00:21 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
O matko...w pierwszym zdaniu zadajesz mi pytanie a w drugim za mnie odpowiadasz...
Nie, nigdy tak nie uważałem. Dlatego nie próbowałem dostać się do tego grona.
Mówię tylko, że wygląda na to, że całość niedogodności ma brać na siebie klient. Bo Amiga ma feeling i klient wszystko wybaczy. Otóż nie, wygląda na to, że te czasy się kończą i coraz więcej ludzi ma dość. W tym wątku doszlismy już do takiej paranoi, że już nie rozmawiamy o nieobecnym Gallium, Libre, Timberwolfie, SMP, Oculusie(tak, tak, były takie zajawki), UVD, podsystemie drukowania tylko o tym czy ludzie piszący, że mają dość, mają naprawdę dość :roll:

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 15 mar 2016, 01:13 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Mam prośbę żeby nie łamać podstawowych zasad netykiety. Nie cytować postów w całości.
I innych (cytowanie w odpowiedzi na post bezpośrednio wyżej). Jest już bagno z tego wątku, nie róbmy większego.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 15 mar 2016, 06:20 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
radzik napisał(a):
Nie adresuje nic do Ciebie. Dyskutujemy. Wyrażam swoją opinię. Myślisz, że Cyborg odpisze tym na maila z żalami, skoro nie potrafi odpisać na pytanie kiedy by chciał coś nagrać po raz któryś tam? ;)

Tak skę zastanawia, skoro mamy w Polsce beta testerów o wy wiecie lepiej co się dzieje, może razem powinniście pomęczyć odpowiednie osoby?


Może maile od Ciebie lądują w skrzynce spamowej? Jeśli jako mieszkańcowi RFN, jeśli mógłbym coś w tej kwestii doradzić to odwiedzenie niemieckojęzycznego odpowiednika naszego forum, czyli OS4welt.de, gdzie łatwo Cyborga złapać, gdyż jest tam adminem i udziela się niemal codziennie.

A mocy sprawczej betatesterów to ja bym nie wyolbrzymiał. Gdybym zapodał na betaliście link do wątku który wcześniej linkowaliście, to jak znam życie zapewne jeden z braci odezwał by się słowami " Ludzie tu jest betalista, dyskutujemy tutaj o testowaniu systemu, a wątki z AW pozostawcie portalowi Amigaworld.net". No i na tym raczej cała sprawa by się skończyła


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO