Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 25 kwi 2024, 05:28

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 3 lut 2013, 17:06 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Emu napisał(a):
Najlepiej sam sprawdz. Nie rozumiem co znaczy "bez zadnego emulatora"? Czhbya jasne ze to idzie pod RunInUAE pod 4.x? Nie pisz bzdur, dobrze wiesz ze to ma isc pod emulacja.

I pisałem o Gloom a nie o Twoich Nemakach...


Bzdur nie pisze, a cytuje "Namaki" nie sa moje. Skoro Vegeta pisal czy pojdzie na SAM, a nie "czy pojdzie pod E-UAE", to wydaje sie jasne o co pytal (gdyby chodzilo o UAE, moglby napisac czy Gloom pojdzie na pececie) i staralem sie na tak postawione pytanie odpowiedziec. Twoje zarzuty o bzdurach sa delikatnie rzecz ujmujac niegrzeczne.
Jeszcze raz dla porzadku Nemac IV dziala bez UAE, tylko bezposrednio pod Petunia. Glooma w czasach AmigaOS 4 pod Petunia, badz tez emulatorem interpretowanym (nie pamietam juz dokladnie) odpalilem, ale poza menu poczatkowym nic nie wskoralem. Jednym slowem bylo blisko i dla mnie wcale nie jest takie jasne ze Gloom bez UAE to fikcja. Co prawda pod AmigaOS 4.1, tego mi sie nie udalo, ale dzieki za rade co do dopisku, w wolnym czasie sprobuje powalczyc.


Przepraszam Rafale, rzeczywiście niegrzecznie zabrzmiała moja wypowiedź, chociaż pisząc ją tak jej nie odbieralem/nie miałem takiego zamiaru. Przepraszam raz jeszcze.

Chodziło mi o to, że z tego co wiem to obie gry nie działają już pod 4.1. Stąd też przyjąłem, że Vegeta pyta o taką możliwość - natywnie - a taka jest tylko przez UAE. I jak pisałem, trzeba dodać ten dopisek bo inaczej jest właśnie czarny ekran.

Co do tego, czy będzie to natywne czy emulowane - dla sprawdzenia czy zadziała z TV 3D nie ma to przecież znaczenia.

Pzdr
Emu


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO