Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 26 kwi 2024, 07:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 24 lis 2013, 17:08 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Hmmm.... jak zwykle nie doczytałem... Tylko dla tych co to Panie nie z Europy są. Widać w Europie bogactwo i koszty wysyłki przekraczające wartość towaru są akceptowalne.

@Vegeta

Odpowiem Ci dokładnie czym się różni wersja download "za chwilę", jak pobiorę. Kupiłem, a co.. skoro Europę stać...


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 24 lis 2013, 18:38 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Pobieram, a jakże, z dwie godziny już. Na 1,77 GB wyskoczyło okienko, że nie można odczytać pliku źródłowego (ktoś coś wyłączył?). Pobrać można tylko 5 razy. No, zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 24 lis 2013, 22:27 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
No i za drugim razem udało się. Teraz co na płycie - są dwa katalogi, o ktorych nie wspomina się, dla developerów i bonusowe ikonki. Dla devów to biblioteki, które Huno ma na stronie a o które już ktoś się rzucił na zagranicznym forum, że czegoś tam brak (kas1e na amigans.net o brak includów dokladnie). Ikonki jak na moje oko to takie same jak w aplikacjach.

Zapomnijcie, żeby uruchamiać gry z płyty, najpierw grzecznie na dysk. Część ma ikonki typu "Pobierz mnie" lub " Ściągnij wersję demo" (dokładnie "zainstaluj" ale to to samo).

Jedziemy z tym co sprawdziłem na razie na gorąco:

- demo glExcess - zwiecha i guru poganiające guru
- demo Fire - uruchamia się - widok płomieni mnie powali ł, w tym negatywnym sensie, niestety żadna rewelacja
- Pingus - jak dla mnie najlepszy moment płytki. Ładny i fajny, Lemmingi po nowemu. Minus - tylko po francusku.
- Numpty Physics - działa, jest OK jak ktoś lubi gry logiczne (ja tak), poprawnie wykonane
- Candy Crisis - cyrki z powszechnie dostępnym kodem
- 1941 Deluxe Players - uruchamia się jak najbardziej, ale nie liczcie, że macie to euro w kieszeni (niezarejestrowana - pamiętam te ochy i achy na forach jaka tania i fajnie, że jest - to może pora to dać za free na takiej kompilacji - no chyba, że to w milionach poszło)
- OpenTyrian - działa - i jak dla mnie OK, grałem dawno, dawno temu w to i lubię.
- Beat2x - zwiecha przy uruchomieniu
- AnagramAMIGA - działa, fajne do pomyślenia - jak ktoś zna angielski
- Polymorphable - nie działa
- Spirit - działa, gniot z najwyższej półki
- Odyssey - j.w.
- Flare - dociągnij pliki

O Hexenach itp. komercyjnych nie ma co mówić. Demo - ale najpierw ściągnij sobie shareware.

Generalnie - dużo gier typu Battle Squadron (gorszych), zero plików choćby demo/shareware do gier (2.1 GB zajmuje ten zip, płytka po rozpakowaniu - 3 GB, płytka DVD jak wiadomo ma...). Mogli chociaż te WAD-y shareware dodać... Albo pliki do Flare... Okładki również, chyba, że nie potrafię znaleźć.

Cały czas mam wrażenie, że ta składanka jest zrobiona w pośpiechu i bez dogrania pewnych szczegółów. Rozumiem też, że na Waszych konfiguracjach może się uruchomić coś, co u mnie nie chce pójść...

Moim zdaniem - bo to tylko moje zdanie - cała ta płyta to gniot. Po za Pingusem nie widzę nic, czego bym nie mógł pobrać/kupić wcześniej itp. - a przynajmniej wartego uwagi. Być może macie inne zdanie i podacie mi tytuły z tej płyty na które warto zerknąć. Pingus na pewno jest wart zakupu, reszta - chyba będzie głównie zależeć od gustu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 25 lis 2013, 01:27 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Jakieś tam WAD-y znalazłem. Na Maku. Na Ami nie są widoczne :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 25 lis 2013, 11:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Poczekam az dojdzie wersja DVD, mam nadzieje ze bedzie to mialo miejsce w tym tygodniu. Wowczas odniose sie do tego co pisales o zawartosci, a pewnikiem skrobne jakas recke tego produktu.

Co do komunikatu o braku pliku zrodlowago, to nie wiem jakim narzedziem pobierales, ale jesli np. TimBerWolfem, to ten czasami przy wiekszych kilkusetmegowych plkiach tak ma.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 28 lis 2013, 23:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Strona Huno została zaktualizowana. Obok znanego przycisku "download" pojawił się też przycisk "ACube Shop". Na pierwszy rzut oka wygląda na to że Pingus niekoniecznie musi być jedyną atrakcją na płycie. Oczywiście niezmienia to faktu że znaczna część gier przy których aktualnie nie ma opcji download, wcześniej była możliwa do pobrania.

Przy okazji w sekcji W.I.P. pojawiła się zapowiedź m.in Return to Castle Wolfenstein, wcześniej była już mowa o tej grze, ale w kontekście portu od Andrei Palmate. Skoro powstają dwa porty tej gry, to jest duża szansa że przynajmniej jeden wyjdzie. Późno bo późno, ale wreszcie, jakiś techniczny kroczek do przodu na Amidze, względem pokrytego grubą pajęczyną QIII.

P.S.
A na płytkę to sobie jeszcze poczekam. Wersja na nośniku DVD będzie miała debiut razem ze słynnym Gran Turismo 6 ;) Zainteresowani tematem PS3 wiedzą, że będzie to miało miejsce 6 grudnia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 29 lis 2013, 23:08 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 wrz 2012, 12:01
Posty: 118
Mufa napisał(a):
Przy okazji w sekcji W.I.P. pojawiła się zapowiedź m.in Return to Castle Wolfenstein, wcześniej była już mowa o tej grze, ale w kontekście portu od Andrei Palmate. Skoro powstają dwa porty tej gry, to jest duża szansa że przynajmniej jeden wyjdzie. Późno bo późno, ale wreszcie, jakiś techniczny kroczek do przodu na Amidze, względem pokrytego grubą pajęczyną QIII.


Ooo, no to by było zajebiście. W sumie odkryłem dopiero w tym tygodniu, że to w ogóle wyszło na PC, hhahaha.
Btw - co to jest to "Froggato? Pełna gra już? No i czy jest też na A1? Ciekawie wygląda, dla takiego starca, jak ja.

_________________
ZX / Amiga / Atari music: http://yerzmyey.i-demo.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 30 lis 2013, 14:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
yerzmyey napisał(a):
Btw - co to jest to "Froggato? Pełna gra już? No i czy jest też na A1? Ciekawie wygląda, dla takiego starca, jak ja.


Wyglada rzeczywiscie ciekawie. Gra pelna, platformowka z elementami przygodowymi. Tak na szybko nie przychodzi mi nic do glowy z czym moznaby Frogato porownac (chociaz podobne gry bez watpienia byly). W kazdym badz razie nie jest to nic w stylu slynnego SuperFroga, obie gry laczy tylko postac zaby ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 2 gru 2013, 23:08 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Poczekam az dojdzie wersja DVD, mam nadzieje ze bedzie to mialo miejsce w tym tygodniu


Obawiam się, że poczekamy na płytki, bo z tego co piszą w majlach to nie wyrabiają się kompletnie. O co pretensji nie wnoszę bo chociaż informują zainteresowanych :) A co ma do tego Gran Turismo??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 2 gru 2013, 23:13 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
yerzmyey napisał(a):
Btw - co to jest to "Froggato? Pełna gra już? No i czy jest też na A1? Ciekawie wygląda, dla takiego starca, jak ja.


Proszę - demo:

http://www.desura.com/games/frogatto

Zakładam, że PC lub Mac masz? :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 gru 2013, 14:46 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 wrz 2012, 12:01
Posty: 118
A dzięki wielkie, sprawdzę, jak najbardziej.
Chociaż oczywiście zakładam, że to wyjdzie na A1 (którą być może będę kiedyś miał, huhuhuhu).

_________________
ZX / Amiga / Atari music: http://yerzmyey.i-demo.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 gru 2013, 14:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Emu napisał(a):

Obawiam się, że poczekamy na płytki, bo z tego co piszą w majlach to nie wyrabiają się kompletnie. O co pretensji nie wnoszę bo chociaż informują zainteresowanych :) A co ma do tego Gran Turismo??


No ja żadnego maila o opóźnieniach nie dostałem. To że sprzedaż ruszy 6 grudnia wnioskuje jedynie po informacji na stronie jednego z dystrybutorów, konkretnie Alinea Computer.

Gran Turismo oczywiście nie ma nic do tego, poza tym że też oficjalna premiera kolejnej odsłony nastąpi 6 grudnia. Jako że czekam zarówno na Gran Turosmo 6 (ta seria, to w zasadzie jedyna, obok może jeszcze Trine rzecz która przykuwa mnie dłużej do PS3, kosztem Amigi), jak i na zestaw od Huno, to żartobliwie skojarzyłem obie daty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 gru 2013, 18:59 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Mała poprawka, przed chwilą dostałem maila że płytkę już wsyłali. Tak więc faktycznie jednak mailowo ACube informuje klientów, no i jesli ktoś kupuje z samych Włoch, to ma szansę dostać płytkę przed 6 grudnia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 gru 2013, 20:55 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
yerzmyey napisał(a):
Chociaż oczywiście zakładam, że to wyjdzie na A1 (którą być może będę kiedyś miał, huhuhuhu).


Dobrze zakładasz :D

http://www.clubevolution4.com/HunoSDL-Port/Frogatto-OS4.lha


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 gru 2013, 21:00 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Mała poprawka, przed chwilą dostałem maila że płytkę już wsyłali. Tak więc faktycznie jednak mailowo ACube informuje klientów, no i jesli ktoś kupuje z samych Włoch, to ma szansę dostać płytkę przed 6 grudnia.


Tak, ja też dziś dostałem takie info. Ciekaw jestem ile tych płytek pójdzie, bo z tego co Philippe mi napisał wcześniej, to opóźnienie wynika właśnie z ilości zamówień składanych w tym samym czasie.

No cóż, wychodzi na to, że będę musiał odszczekać swoją opinię o tej płytce :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO