Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 13:48

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 4 paź 2015, 15:17 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Obrazek
--- Copy & Paste ---

Gorky 17 release imminent

Brussels, October 3, 2015
Gorky 17


Hyperion Entertainment is very pleased to announce the imminent release of the long awaited adventure/strategy/RPG crossover game Gorky 17 originally by Metropolis Software House for AmigaOS! After changeful 12 years since its original announcement, the AmigaOS port of Gorky 17 became almost what was Duke Nukem Forever for the PC world. Yet, we made it in two years less ;)

In order to ensure the highest possible quality, Hyperion Entertainment commissioned Frank Menzel and Thomas Claus, who are well known for their original games for AmigaOS 4 under the Entwickler-X label, to stabilize, optimize, enhance and last not least to finalize the AmigaOS port of Gorky 17. The result of their work speaks for itself and shows their high level of professionalism, which allows us now to rightfully claim that the AmigaOS port of Gorky 17 represents the best version of Gorky 17 released on either platform ever!

Exclusive main features of the AmigaOS version:

High resolution support by free choice of screenmode
English, German, Spanish (text & speech) and French (text only)
Mouse wheel support
Highly optimized game engine and video player

Minimum requirements:

Amiga with 500MHz CPU or faster
256MB of memory
Graphics card (Warp3D compatibility recommended!)
700MB of free disk space
AmigaOS 4.1 Final Edition

Production is already in progress, all registered dealers got informed about the now available pre-orders and the official start of sales in calendar week 43, 2015. Get in touch with your preferred dealer to place your personal pre-order!

But there is more to it! In cooporation with Alinea Computer Hyperion Entertainment will celebrate 30 years of AmigaOS and the release of Gorky 17 by making Gorky 17's pre-release debut at the Amiga 30 years event in Neuss, Germany on October 10, 2015 in form of a strictly limited amount of early bird units sold separately for 34,95 Euro SRP as well as part of a special fair-super-bundle consisting of

Gorky 17 for AmigaOS
Gorky 17 poster
"powered by AmigaOS" t-shirt
"30th anniversary" sticker
"AmigaOS" notepad

at a heavily discounted fair-price of 50,- Euro incl. VAT*) in contrary to the regular price of about 65,- Euro incl. VAT.

We all hope you enjoy this fantastic news as much as we do and will stop by at our booths in Neuss on October 10... cheers!

--- End ---


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 4 paź 2015, 16:18 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
amig_os napisał(a):

English, German, Spanish (text & speech) and French (text only)




Gorky 17 DVD Box dla Windows PC zawiera następujące pakiety językowe: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski (tylko text), rosyjski, polski.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/8112B5NCraL._SL1050_.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51vSWwD2OYL.jpg

Jest duże prawdopodobieństwo, że można podmienić pliki odpowiedzialne za "tekst i dubbing" by uzyskać polską/rosyjską wersję językową.

Gorky 17 DVD Box dla Windows PC - nowe, zafoliowane można zakupić na Allegro w cenie 24,90 + koszty wysyłki.

Proszę sugerować się okładką (link powyżej) gdyż nie wszystkie WYDANIA Gorky 17 zawierają w/w pakiety językowe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 4 paź 2015, 16:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Gorky 17 to polska gra, więc trochę dziwne by było gdyby nie było naszej wersji językowej. A co do tej specjalnej edycji z koszulkami i innymi bajerami, to będę musiał poprosić Radzika o jeszcze jedną przysługę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 4 paź 2015, 16:41 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
Gorky 17 to polska gra, więc trochę dziwne by było gdyby nie było naszej wersji językowej.


Wersja językowa polska była wydana tylko na polskim rynku przez Metropolis (kartonowy BOX z CD) i w pakiecie z mojego poprzedniego postu DVDBox (6 języków).

Mam oryginały DVDBox dla MacOSX (c) Epic , Linux (c) Hyperion - nie zawierają polskiej wersji.

Wersja GOG też nie zawiera polskiej i rosyjskiej wersji.


Ostatnio edytowano niedziela, 4 paź 2015, 17:02 przez amig_os, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 4 paź 2015, 16:49 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
Gorky 17 to polska gra, więc trochę dziwne by było gdyby nie było naszej wersji językowej. A co do tej specjalnej edycji z koszulkami i innymi bajerami, to będę musiał poprosić Radzika o jeszcze jedną przysługę.


Czy możesz załatwić mi też 1 kopie Gorky17 z bajerami ?
Oczywiście pokryję wszelkie koszty.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 paź 2015, 09:43 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Mam jakąś wersję chyba z CD Action czy innej gazety (którą kiedyś dostałem od Ciebie zresztą) więc przypuszczam że na bank powinna tam być polska wersja językowa, zobaczymy czy podmiana plików zadziała. Co do Twojej prośby jeśli Radzik się zgodzi to czemu nie. Jakby co omówimy szczegóły na maila.

P.S.
Ostatnią grą którą Hyperion wydał dla Linuksa a nie zrobił tego dla AmigaOS pozostaje teraz Sin, poza tym swego czasu chwalili się prawami do Worms Armageddon. Ciekawe czy jeszcze po nastu latach czekają nas jakieś niespodzianki?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 paź 2015, 11:24 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Kolejna nagonka na Hyperion Entertaiment ... podważają licencje dla wersji Linux i AmigaOS:

link
link

Osobiście zakupiłem następujące wersje boxowe z instrukcjami:

- Gorky 17 DVDBox - LINUX - (C) Hyperion Entertaiment
- Gorky 17 DVDBox - MacOSX - (C) Topware, Metropolis, Epic
- Gorky 17 DVDBox - Windows - (C) Metropolis,
- Gorky 17 KARTON BOX - Windows - (C) Metropolis
- ODIUM CDBox (USA VERSION) - Windows - (C) Interpay, Topware, Metropolis,
- Gorky 18 CDBOX - (C) Snowball Interactive / 1C - sprowadziłem sobie bezpośrednio z Rosji wysyłkowo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 paź 2015, 20:46 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
amig_os napisał(a):
- Gorky 18 CDBOX - (C) Snowball Interactive / 1C ...


Dla zainteresowanych:

Gorky 18 (PC) jest dostępny u rosyjskiego dystrybutora gry.

Gorky 18 stanowi autorskie rozwinięcie gry Gorky 17 i jest zrobione przez rosyjskich programistów w ich ojczystym języku (dubbing i napisy).

Tak wygląda oryginał:

CDBox Foto 1
CDBox Foto 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 6 paź 2015, 13:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
amig_os napisał(a):

Czy możesz załatwić mi też 1 kopie Gorky17 z bajerami ?
Oczywiście pokryję wszelkie koszty.


Dobra, wszystko jest już dograne, szczegółową instrukcję transakcji podsyłam na maila.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 08:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
http://www.amiga-shop.net/Amiga-Softwar ... anguage=en

Dla tych co nie załapią się na kupno gry podczas imprezy Alinea oferuje możliwość zakupu w opcji preoder. Na stronie znajdziemy bodaj pierwsze od 9 lat graby z gry działającej pod kontrolą AmigaOS 4 (znaczy że wytłoczone płytki prawdopodobnie są już u niemieckiego dystrybutora). Dla wątpiących jest też informacja o licencji należącej do Hyperionu a wykupionej legalnie od Metropolis.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 11:27 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
...(znaczy że wytłoczone płytki prawdopodobnie są już u niemieckiego dystrybutora)...


Te same fotki są na stronie Amedia Computer i tam zamawiałem 05.10, czyli wcześniej niż pojawił się preorder w Alineii. Z majla, który otrzymałem od Amedia wynika, że Hyperion ma dostarczyć płyty w przeciągu 15 dni, czyli sprzedaż powinna ruszyć ok. 20.10 :)

http://amiga.amedia-computer.com/index.php/catalogue/infos/2/8/HYP_GORKY17#


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 16:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Emu napisał(a):
Mufa napisał(a):
...(znaczy że wytłoczone płytki prawdopodobnie są już u niemieckiego dystrybutora)...


Te same fotki są na stronie Amedia Computer i tam zamawiałem 05.10, czyli wcześniej niż pojawił się preorder w Alineii. Z majla, który otrzymałem od Amedia wynika, że Hyperion ma dostarczyć płyty w przeciągu 15 dni, czyli sprzedaż powinna ruszyć ok. 20.10 :)

http://amiga.amedia-computer.com/index.php/catalogue/infos/2/8/HYP_GORKY17#


Alinea pisze o 3 - 4 dniach, no ale skoro mają sprzedawać to przedpremierowo już pojutrze, to zrozumiałe że dostawa z Hyperionu w pierwszej kolejności poszła do nich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 17:21 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Alinea pisze o 3 - 4 dniach, no ale skoro mają sprzedawać to przedpremierowo już pojutrze, to zrozumiałe że dostawa z Hyperionu w pierwszej kolejności poszła do nich.


Shipping time to czas dostawy z Alineii do domu kupującego (czas potrzebny na dotarcie paczki pocztą do odbiorcy mówiąc najprościej) a nie rozpoczęcie sprzedaży za 3-4 dni. Realizacja preorderu najprawdopodobniej będzie jednak ok. 20.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 17:36 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
A to sorry, faktycznie masz chyba rację, źle to zinterpretowałem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 8 paź 2015, 17:42 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
A to sorry, faktycznie masz chyba rację, źle to zinterpretowałem.


Sprawdziłem jeszcze na stronie Vesalii, tam podają, że ETA to 23.10:

http://www.vesalia.de/e_gorky17.htm

Wygląda na to, że trzeba trochę poczekać, smaku narobią a tu ani widu ani słychu :) o X5000 nie wspomnę, bo już znudziło mi się odświeżanie strony A-EON-u :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO