Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 26 kwi 2024, 06:54

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 25 paź 2015, 19:25 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1839
Mufa napisał(a):
W pewnym momencie się napaliłem na spolszczenie, jednak po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw stwierdziłem że jednak nie będę grzebał w tych samplach. Twój zestaw specjalny z Gorky 17 wysłałem Ci w sobotę, tak więc lada dzień będziesz miał wszystkie dane na płycie i ewentualnie możesz się pobawić ;)

Pograłem dzisiaj z pół godziny i stwierdzam że polskie napisy plus angielskie sample mają swój klimacik, w każdym bądź razie na pewno mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Szkoda czasu na walkę z konwersją, lepiej go wykorzystać po prostu grając. A gra naprawdę świetna. Niestety po pół godzinie gry, w czasie toczenia walki zaliczyłem poważnego grimma i musiałem posiłkować się resetem. Mam nadzieję że był to jednostkowy przypadek.


Pamętaj, że gra wymaga AmigaOS4 Final Edition a Ty używasz nowszych komponentów które są w betatestach więc może trafiłeś na jakiegoś buga.
Najlepiej po pojawieniu się Grima od razu zapisać "CrashLoga" oraz "ŚladStosu" i podesłać do mail@entwickler-x.de

PS.
Napisałem do mail@entwickler-x.de w sprawie PL/RUS wersji - zobaczymy co mi odpiszą.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 27 paź 2015, 19:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
amig_os napisał(a):
Pamętaj, że gra wymaga AmigaOS4 Final Edition a Ty używasz nowszych komponentów które są w betatestach więc może trafiłeś na jakiegoś buga.
Najlepiej po pojawieniu się Grima od razu zapisać "CrashLoga" oraz "ŚladStosu" i podesłać do mail@entwickler-x.de


Na szczęście wydaje się że był to jednostkowy przypadek. Mam za sobą kilka dobrych godzin gry i podobnej przygody już nie miałem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 28 paź 2015, 17:07 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1839
Mufa napisał(a):
amig_os napisał(a):
Pamętaj, że gra wymaga AmigaOS4 Final Edition a Ty używasz nowszych komponentów które są w betatestach więc może trafiłeś na jakiegoś buga.
Najlepiej po pojawieniu się Grima od razu zapisać "CrashLoga" oraz "ŚladStosu" i podesłać do mail@entwickler-x.de


Na szczęście wydaje się że był to jednostkowy przypadek. Mam za sobą kilka dobrych godzin gry i podobnej przygody już nie miałem.


Właśnie otrzymałem swój zestaw specjalny Gorky17 (koszulka, gra, notes, naklejka, plakat).

Bardzo dziękuję za pomoc w zakupie Mufie i Radzikowi.

Cena zgodna z deklaracją producenta.

A więc ... rozpoczynam duchową ucztę z Gorky17 i AmigOS4.1 FE


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 8 lis 2015, 11:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Gra ukończona - dobra porcja rozrywki. Recenzja napisana. Spodziewajcie się publikacji na dniach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 19 lut 2016, 16:18 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
W dniu dzisiejszym Hyperion udostępnił do pobrania wersję demo gry.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO