Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 25 kwi 2024, 20:29

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 4 mar 2012, 22:12 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Teraz git ;-)
Juz sie balem, ze przegapilem taka wazna informacje jak spadek predkosci po wpieciu w PCI, lol.

PS. Bardziej niedorobka jest ten uzyty SoC niz sama plyta...na tyle on pozwolil przy projektowaniu plyty.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 mar 2012, 07:45 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 23 sty 2012, 08:17
Posty: 59
Przemek napisał(a):
Hmmm, ja za MUI nie przepadam ale ze wzgledow estetycznych.
Przecież w MUI względy estetyczne możesz sobie dowolnie dopasować do własnego gustu. Zwłaszcza w MUI 4.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 mar 2012, 08:09 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Przemek napisał(a):
Teraz git ;-)
Juz sie balem, ze przegapilem taka wazna informacje jak spadek predkosci po wpieciu w PCI, lol.

PS. Bardziej niedorobka jest ten uzyty SoC niz sama plyta...na tyle on pozwolil przy projektowaniu plyty.


:-)

Jest może gdzieś na sieci jakieś zestawienie wydajności procesorów? Chodzi mi głównie o porównanie różnych PPC i względem np. Inteli itp.? Zdaje się, że gdzieś coś takiego mi mignęło ale nie mogę teraz tego odnaleźć...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 mar 2012, 09:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Przemek napisał(a):
Jezeli tym nowym elementem systemu jest MUI4 to srednia ta tajemnica byla bo jakis czas temu na forum Hyperionu kas1e wspominal, ze wraz z OS4.2 nastapi aktualizacja MUI do stanu jaki obowiazuje w MOSie (kazdy, nawet drobny ficzer). Wyglada na to, ze slynne MUI4 nie jest az tak zaawansowane skoro w dosc krotkim czasie udalo sie doprowadzic MUI3.9 do identycznego stanu (przez jedna osobe?). No, chyba ze sa tam inne, zakulisowe porozumienia. ;-)


No może i średnia tajemnica, ja akurat nigdzie dotąd o MUI4 publicznie nie miałem okazji poczytać, stąd zapodałem linka.
Natomiast co do atrakcyjności MUI4, to cóż ja też fanem tego rozwiązania nie jestem, niemniej był to argument podnoszony przez krytyków AmigaOS, namawiających ludzi na MOSa. Teraz ten argument wypadł oponentom z ręki, więc choćby z tego powodu należy przyjąc to na plus.
Nie wyciągałbym też zbyt daleko idących wniosków, że rozwój MUI oznacza zarzucenie rozwoju Reaction.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 mar 2012, 10:36 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
No, a jednak jest to tajemnica, autor, który nieopatrznie się wygadał już zmodyfikował wpis na stronie DU.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 5 mar 2012, 11:07 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
G. Kraszewski napisał(a):
Przemek napisał(a):
Hmmm, ja za MUI nie przepadam ale ze wzgledow estetycznych.
Przecież w MUI względy estetyczne możesz sobie dowolnie dopasować do własnego gustu. Zwłaszcza w MUI 4.


Tak wiem ale jakos nigdy nie widzialem wystarczajaco estetycznie skonfigurowanego MUI.
Dlatego jest to raczej takie indywidualne odczucie. Zeby nie zasmiecac tego watku pozniej zapytam o jedna sprawe,
ktorej nie moglem ustawic, nawet w naszym "prawie MUI 4".

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO