Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 25 kwi 2024, 19:07

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 12 paź 2015, 23:01 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 05:09
Posty: 564
Lokalizacja: Warszawa
radzik napisał(a):
Ogólnie problem sprowadza się tylko do jednego: braku ludzi = braku czasu. To jest wlasnie efekt podziału na trzy systemy. I o tym właśnie mówił RJ. Dopóki to wszystko traktujemy jako hobby/praca dodatkowa to nie wyjdzie żadnej ze stron na dobre.

Od 1 października kontynuuję studia informatyczne na II roku i z tego tytułu zamierzam rozruszać nieco soft na Amigę. Z mojej choroby wychodzę obronną ręką, jest przeogromny postęp. A zapewniam, że choroba nader przykra. Jakaś straszna odmiana schizofrenii, na którą dzięki Bogu neuroleptyki działają. Leczenie obarczone było strasznym cierpieniem, zapewniam Panów.

Temat oprogramowania na Amigę oraz artykuły w Amigazynie to moja praca zawodowa w tej chwili... Zatem podchodzę poważnie do tej tematyki, jest to więcej niż hobby.

Oczywiście moje programy to nie będzie od razu Libre Office, ale będę się starał...

_________________
Robert "Hextreme" Szacki - Gear Works software


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 12 paź 2015, 23:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
No skoro nie ma filmów to może jakiś odcinek specjalny z Adamem gdzie skomentujecie bardziej szczegółowo co tam się działo np. jak działają systemy na wdpomnianej X5000.

Co do komentarzy dotyczącej sytuacji z Hyperionem, to przypominam że i już w przeszłości choćby "w sprawie bankructwa" ich nie było i wielu odczytywało to w ten sposób że jest już po ptakach. Tymczasem Hermans milczał bo jak sam tłumaczył zwyczajnie nie ma czasu tłumaczyć się co chwilę na forach internetowym trollom.

Przypuszczam też że szef Hyperionu nawet nie czytał postu z zarzutami Amigafana. Jak już pisałem wcześniej poza nim nikt (nawet niebiescy) nie robi awantury, więc nie żdziwiłbym się gdyby Hermanas w ogóle nie wiedział że w amiświatku wybuchła jakaś nowa afera z Hyperionem w tle z której musi się tłumaczyć. Gra została wydana i tyle takiesą fakty i należy się z tego cieszyć a nie na siłę szukać tutaj minusów.

Jak dotąd nie ma żadnych informacji o wszczęciu przeciwko Hyperionowi jakiejś sprawy sądowej, wstrzymaniu bądź przesunięciu premiery, zmianie wpisów dotyczących licencji itp. Są tylko teorie amigafana których w żaden sposób nie może udowodnić oraz zarzuty człowieka, którego nota bene ten sam amigafan nazwał kilka dni temu niedoinformowanym kolesiem który się ośmieszył i który wcześniej dał się już poznać z przegranych spraw dotyczących praw do gier.

Słowem na dziś nie ma nic i nie rozumiem po co robić smród wokół Hyperionu jakimiś oszczerstwami? Może ja jestem starej daty i błędnie rozumuje znaczenie słowa sympatyk czy fan danego rozwiązania ale wydaje mi się że kibicowanie danej platformie polega m.in. na przychylnym stosunku do firmy która za nim stoi a nie każdorazowym rostrzyganiu wszelakich wątpliwości z góry na jej niekorzyść. Z marudami i malkontentami daleko nie zajedziemy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 13 paź 2015, 08:20 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
Filmiki nagrywałem. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem jakie mam, ale w wolnej chwili wrzucę je na YouTube. Są też streaming z Periscope.
X5000 chodziła pod OS4, sam to widziałem. Nowa płyta ciągnęła film 720p a nie HD. Laptop miał tylko kickstart, zreszta dalej nie bedzie ten projekt rozwijany.
Hyperion a propo bankructwa nie mógł komentować sprawy, bo zblokowali im cała firmę łącznie ze stronami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 13 paź 2015, 09:00 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 00:10
Posty: 58
Mufa napisał(a):
Przypuszczam też że szef Hyperionu nawet nie czytał postu z zarzutami Amigafana.

O tym już się zdążyliśmy przekonać przy okazji AmigaOS, że mają w wyj...ne na swoich klientów dzięki którym mają kasę.
Nawet jak zgłosisz coś na ich własnym forum to mają to gdzieś. Zgłoszony błąd odnośnie A3000 był skwitowany "naprawione" i dalej to mieli w dupie. Gdybym nie zrobił afery przy okazji wydania FE to do tej pory nikt by tego nie naprawił.
Mufa napisał(a):
Jak dotąd nie ma żadnych informacji o wszczęciu przeciwko Hyperionowi jakiejś sprawy sądowej, wstrzymaniu bądź przesunięciu premiery, zmianie wpisów dotyczących licencji itp.

Bo trwają jeszcze negocjacje więc na razie Topware dał im szanse i do sądu nie podał.
http://steamcommunity.com/app/253920/di ... 3874750774
Mufa napisał(a):
Są tylko teorie amigafana których w żaden sposób nie może udowodnić

W linku powyżej oraz w linkach na execu udowodniłem.
Ale dla ciebie pewnie CEO Topware to też "oszczerca siejący ferment".
Mufa napisał(a):
ten sam amigafan nazwał kilka dni temu niedoinformowanym kolesiem który się ośmieszył

Czy ty żyjesz w jakiejś innej rzeczywistości? Nigdzie nikogo tak nie zawałem.
Mufa napisał(a):
Słowem na dziś nie ma nic i nie rozumiem po co robić smród wokół Hyperionu jakimiś oszczerstwami?

Oszczerstwa to jak na razie co chwilę ty wygłaszasz pod moim adresem. A to nie smród/ferment czy jak to sobie chcesz tam zwać tylko fakty.
"poważna firma" jak lubisz nazywać Hyperion powinna być transparentna i takie spekulacje ucinać w zarodku. Napisaliby zgodnie z prawdą jak normalni ludzie "jesteśmy w trakcie negocjacji" albo "zapłaciliśmy" albo "nie zapłacimy i idziemy do sądu" i wszystko byłoby jasne.
Niestety (stwierdzam to z pełnym żalem) tej bida-firemce jeszcze wiele brakuje do jako-takich standardów.
Mufa napisał(a):
Może ja jestem starej daty i błędnie rozumuje znaczenie słowa sympatyk czy fan danego rozwiązania ale wydaje mi się że kibicowanie danej platformie polega m.in. na przychylnym stosunku do firmy która za nim stoi

Może i jesteś starej daty bo sympatyk nie chowa głowy w piasek gdy fakty świadczą o czymś innym. Mierzy się z rzeczywistością taką jaka ona jest. Jeżeli firma coś robi źle to należą się słowa krytyki.
Jeśli każdy kto śmie powiedzieć złe zdanie - chociażby zgodne z faktami tak jak w tym wypadku - to dla ciebie oszczerca siejący defetyzm to nie jest już to postawa sympatyka a oderwanego od rzeczywistości fanatyka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 13 paź 2015, 11:35 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Jak juz pisałem nie będę z Tobą prowadził dyskusji, bo dyskusja na poziomie PPA i to tych dolnych stanów, w stylu artiego czy innego wawrzona mnie nie interesuje. Jak twierdzisz że Hyperion to złodzieje i wydali grę specjalnie na zasadzie że może się uda to wypisuj takie banialuki na PPA, pewnie jeszcze poklask dostaniesz. Może za chwilę napiszesz że na Amiga 30 Germany zwinęli komuś ze stolika 2 joysticki i paczkę landrynek bo też była okazja.

Co do twoich wypowiedzi to każdy widzi jaką błazenadę odstawiasz:

Wypowiedź z PPA sprzed tygodnia "Pisał to jakiś niedoinformowany koleś, który się tylko ośmieszył.
A wystarczyło aby wszedł na stronę Gorky 17 na wikipedii to by się dowiedział"

A ocena tego samego człowieka po 6 dniach na amiagaone.pl "Oczywiście, że nie wie! To jest CEO dużej firmy i on ma pilnować aby biznes (Topware) się kręcił i przynosił zyski.
To tak jak dyrektor szpitala nie wie czy cieciu na szlabanie to Zenek czy Zdzisiek."


Reasumując w oczach postronego obserwatora - błazen jesteś.

A co do Twoich tekstów na eXecu do których się odwołujesz to zacytujmy:
"Hyperion sperdzielił sprawę. Przespał jak zawsze i teraz obudził się z ręką w nocniku... albo gry nie będzie" - co gra nie wyszła? a może Radzik klamał że kupił nam kopie Gorky 17 w niemczech? - znowu błazenada.

"albo będziemy bulić za zupełnie nową licencję od TopWare" - co podnieśli cenę? ech kolejne zbłaźnienie.

Każda jedna firma dba o informację na temat swoich licencji, copyright &trademark to są absolutnie kluczowe sprawy. Zgadzam się w jednym że płytki są już wytłoczone i zmiana z Metropolis na Topware, pociągnęła by za sobą koszty. Niemniej gdyby Hyperion się przestraszył i jak twierdzisz po cichu zapłacił to z pewnością mógłby dołączyć jakieś naklejki czy choćby wkładkę informującą "o pomyłce w informacji o prawach licencyjnych" a nawet gdyby jakimś cudem wybłagał u Topware że to są zbyt duże koszty dla takiej mikrofirmy (choć wątpię by Topware się na to zgodziło - w biznesie nie ma sentymentów). To już na 100% nic nie kosztuje zmiana informacji o licencji na stronie Hyperionu czy dystrybutorów. Skoro takiej zmiany nie ma to jest to żelazny dowód (obok dwóch niespełnionych przepowiedni które zaserwowałeś powyżej) że rzeczy o których piszesz są póki co niczym więcej niż oszczerstwami. Chyba że uważasz iż TopWare najpierw probował walczyć o obronę swoich licencji i wyłuskanie za nią opłaty, a potem dalej pozwolił publicznie kłamać że licencja z Metropolis obowiązuje i jest legalna :o

Ech, nigdy w przeciągu 4 lat istnienia tego forum nie byłem zmuszony dawać kar. W tym wypadku jednak muszę dać Ci odpocząć na 30 dni (może przez ten czas ochłoniesz), nie dlatego by Cie karać, bądź kneblować usta a dlatego że nie jest moim celem to by amigaone.pl wzorem innych polskich portali stała się platformą służącą kampanii oszczerstw, wobec firmy która w pocie czoła za psie pieniądze od lat rozwija mój ulubiony system.

Jednocześnie oświadczam publicznie że jeśli przez ten miesiąc Twoje przepowiednie się sprawdzą natychmiast zdejmę Ci bana i odszczekam oraz przeproszę że nazwałem Cię błaznem. Z drugiej strony byłoby miło gdybyś i Ty zachował się jak człowiek z honorem i jeśli Twoje przepowiednie by się nie sprawdziły, odwołałbyś i przeprosił za oszczerstwa pod adresem Hyperionu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 14 paź 2015, 21:13 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Mufa napisał(a):
Tymczasem Hermans milczał bo jak sam tłumaczył zwyczajnie nie ma czasu tłumaczyć się co chwilę na forach internetowym trollom.
No tak, nie chodzi przecież o to żeby dyskutować w jakimś wątku, na tym czy innym forum. Ale skoro wynikneła jakaś śmierdząca sytuacja,

@Radzik
Wrzuć te filmiki, bo jestem bardzo ciekawy co na nich jest ;)

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 14 paź 2015, 23:45 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
No ale jaka śmierdząca sytuacja? Producent zgodnie z umową i zgodnie z terminem oraz w zapowiedzianej cenie dostarcza grę. Jeśli to się nagle zmieni wówczas będzie można mówić o śmierdzącej sytuacji. Nie rozumiem tych tendencji do ciskania gromów w kierunku własnego gniazda. Hyperion po prostu dostarczył produkt i należy się z tego cieszyć. Oni nikomu nie wadzą tylko w zaciszu robią swoje i zastanawiam się czy brak jakiegoś chwalenia się po forach nie jest przyczyną że najpierw amigafan potem Ty doszukujecie się czegoś na zapas.

Zobacz jak to wygląda u konkurencji. Tam systemowy developer nie ma żadnych skrupułów by poświadczyć nieprawdę choćby w zakresie tego co było pokazywane na X5000. Co więcej by wzmocnić swój przekaz o wyższości swojego rozwiązania wywołuje do tablicy Leona by ten się ukorzył. Dodatkowo by jeszcze bardziej dowalić konkurentowi już na starcie pada argument o braku sterowników w AOS4 i to pomimo tego że w Cyrusa działającego pod Mosem była wpięta sieciówka Realteka.

Gdy Leon chociaż się o to nie prosił został zmuszony do odparcia zarzutów udowadniając że pod motylem też są problemy z drverami (i to tak naprawdę znacznie większe) natychmiast zleciała się cała zgraja niebieskich z okrzykami "lol, trolluje, głupoty gada" itp.

Zauważ że nie znalazł się choć jeden sprawiedliwy, który przyznał by mu rację pisząc "faktycznie w moim kompie nie działa badź nie działało to, to i to" (a przecież Leon niczego nie wyssał z palca i wszystko łatwo sprawdzić). Tymczasem nasze środowisko ma tendencję do jakiegoś samobiczowania się snucia ponurych wizji itp. Szanuje standardy etyczne czerwonych, które polegają na tym że nie boimy się pisać o niewygodnych sprawach. Niemniej przeciętna osoba z boku widzi taki obraz, jedni chwalą swoje rozwiązanie i wręcz w ogień za nim wskoczą drudzy natomiast maudzą. Co wybiorą łatwo się domyślić, a chyba wszystkim nam zależy by użytkowników czwartej wersji AmigaOS było jak najwięcej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 15 paź 2015, 11:21 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Cytuj:
No ale jaka śmierdząca sytuacja?
Kurcze, musiałem skasować przez przypadek resztę zdania po przecinku w poprzednim poście.
Mufa, ja się z tobą całkowicie zgadzam, mi chodzi tylko o to żeby uciąć takie głupie gadanie jakimś króciutkim wpisem na stronie czy blogu Hyperionu.
Nawet niech to będzie coś w stylu: "Mamy wszelkie prawo do wydania tej gry, a wszyscy idioci niech spadają na drzewo".
Chodzi tylko o nie pozostawianie spraw samym sobie, żeby nie krążyły jakiekolwiek plotki czy wątpliwości. Żeby najnormalniej w świecie zamknąć
gęby niesłusznie kłapiące co ślina na język przyniesie. To jest dość ważne, czy myślisz że inne firmy dały by się pomawiać na prawo i lewo?
Przez to że nie robią nic, dają ciche przyzwolenie żeby sprawy żyły swoim życiem, a kasowanie wątków na forum, bez pozostawienia
ogólnodostępnej informacji podgrzewa tylko atmosferę.

Niechcę dalej ciągnąć tego wątku, ja to piszę w trosce o Amigę i jej dobre imię, czuję się częścią tego i nie lubię gdy sprawy są załatwiane w ten sposób.

Co do MOSa na X5000, niby był na imprezie ale nikt nie zrobił żadnych filmów. Ciekawe dlaczego? Nie było czego filmować, nie pozwolili na to?
Ja nie potrzebuję dowodów na działanie AOS4 na X5000, szkoda że Trevor nie zrobił sam, albo nie zachęcił nikogo na imprezie do nakręcenia filmu.
Ten system działa już bardzo dobrze, tym bardziej nie rozumiem ich postępowania. Nie wiem dlaczego nie starają się zareklamować choć trochę...
Mają marketingowca ze starego Commodore? :lol:

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 18 paź 2015, 22:28 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1839
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ly3ezuzgab4[/youtube]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 lis 2015, 12:23 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 00:10
Posty: 58
Tak jak ci napisałem w mailu - czy cie już kompletnie po.....ło?! Bo inaczej tego nazwać nie można!
Kneblować mnie będziesz bo prawda jest niewygodna dla ciebie i brak argumentów?
Myślisz, że jak schowasz głowę w piasek i będziesz kneblował ludzi to zmienisz rzeczywistość?
Ty już nie tylko błazna z siebie robisz ale wręcz fanatyka i pośmiewisko już nawet we własnym środowisku.

Jak dla ciebie wypowiedzi CEO sporej i bogatej firmy to oszczerstwa to naprawdę nie jesteś normalny.
A co wierzysz tej bida-firemce hyperionowi? Przecież oni nawet nie potrafią się wypowiedzieć i liczą, że jak nic nie powiedzą to nikt nie zauważy.
O Gorky zero komentarza, o bankructwie zero komentarza - dopiero niedawno się okazało, że wraz z bankructwem im serwery poblokowali więc kłamali "nie zauważyliśmy, nie było czego komentować" a po prostu mieli związane ręce i jako bankrut nawet nic nie mogli na stronie zmienić.

Co do Gorky to oczywiście, że bida-firemka spierdzieliła sprawę i przespała jak zawsze. Teraz praw do gry nie mają.
Naprawdę nie widzisz co się dzieje - AmigaKit czyli główny dystrybutor A-Eon i powiązana z Hyperionem firma nawet u siebie nie zamieściła tej gry nie chcąc ryzykować pozwu sądowego. Vesalia sukcesywnie przesuwała termin zamieszczenia gry na stronie. W końcu pojawiła się na koniec października bo Hyperion zapewne w końcu zapłacił za prawo do dystrybucji.
EDIT: AmigaKit od dosłownie 2-3 dni ma grę w ofercie ale jeszcze jej nie sprzedaje (pre-order) i nie podała terminu kiedy będzie dostępna co dowodzi faktu, że bida-firemka wyskoczyła z kasy i zapłaciła za licencję dlatego AmigaKit mogła już bezpiecznie zamieścić grę w cenniku. Pewnie czekają na podpisanie i przesłanie stosownych dokumentów zanim fizycznie zaczną ją sprzedawać. Dlatego nie ma podanej daty kiedy będzie dostępna.

Nie wspominając o samej konwersji, która też jest delikatnie mówiąc kiepska. Wymagania sprzętowe sztucznie wywindowane bo nie umieli zoptymalizować gry. Na sprzęcie kilkukrotnie szybszym niż ten na który pierwotnie była gra to nie wyczyn zrobić konwersje. Bloatware jak się patrzy.
Niedługo się okaże, że konwersja PacMana wymaga 500MHz i 2GB RAM (i SDLa) - i wtedy też będziesz pisał "że to nie problem bo przecież każdy posiadacz nowej Amigi ma taki konfig". No śmiech na sali.

A spapranie gry poprzez wycięcie polskiej i rosyjskiej lokalizacji nazywasz "drobną niedogodnością"?!
Przed chwilą zjechałeś MOSa za brak kompletniej lokalizacji a tutaj POLSKA gra, której NIE MA po polsku!
Trzeba hack'owac z wersji pecetowej aby mieć napisy, a o dźwiękach nie ma co marzyć!

Podsumowując - nie ma co ich bronić gdy partolą robotę na całej linii. Po 10 latach próbują wcisnąć coś o czym zapomnieli lub po prostu nie mieli umiejętności aby przenieść na Amigę. Nawet nie sprawdzili, że nie mają już do tego praw a konwersja ma kilkukrotnie większe wymagania sprzętowe niż oryginał. Do tego nawet nie umieją się odnieść do zarzutów tylko się ukrywają i udają, że sprawa nie istnieje. O powodach braku polskiej lokalizacji to już w ogóle nikt nigdy się nie dowie bo przecież kontakt z klientami po wypchnięciu produktu na rynek jest zerowy. Pewnie obsługa rolki myszki tyle na płycie zajęła, że kolejna lokalizacja się już nie zmieściła. :mrgreen:
Po prostu żenada.


Ostatnio edytowano środa, 11 lis 2015, 12:53 przez amigafan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 lis 2015, 12:40 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 917
Robisz śmietnik jak na PPA :roll:

Kilka razy zdarzyło mi się skorzystać z opcji usuń użytkownika / usuń także posty :mrgreen:

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 lis 2015, 14:49 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
amigafan napisał(a):
Tak jak ci napisałem w mailu - czy cie już kompletnie po.....ło?! Bo inaczej tego nazwać nie można!


Jak już pisałem poprzednio, jesli przez ten miesiąc wyjdzie że miałeś rację to publicznie przeproszę, jeśli wyjdzie inaczej liczyłem na honorowe przeprosiny z twojej strony. Honoru jak widać nie masz, wybujałą wyobraźnię jak najbardziej. Chamstwa też Ci nie brakuje. Pomyliłeś portale, ten od kłamstw, wysnuwania oszczerczych teorii i obrażania innych znajduje się pod innym adresem. Tutaj ludzie praktykujący tego typu medody nie są mile widziani. Żegnam.

P.S.
Aktualne wymagania gry na PC to minimum 500MHz a zalecane 1GHz, na co dowoód dałem w recenzji:

http://www.amigaone.pl/wp-content/uploa ... AN0236.jpg


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 lis 2015, 14:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Mufa napisał(a):
amigafan napisał(a):
Tak jak ci napisałem w mailu - czy cie już kompletnie po.....ło?! Bo inaczej tego nazwać nie można!


Jak już pisałem poprzednio, jesli przez ten miesiąc wyjdzie że miałeś rację to publicznie przeproszę, jeśli wyjdzie inaczej liczyłem na honorowe przeprosiny z twojej strony. Honoru jak widać nie masz, wybujałą wyobraźnię jak najbardziej. Chamstwa też Ci nie brakuje. Pomyliłeś portale, ten od kłamstw, wysnuwania oszczerczych teorii i obrażania innych znajduje się pod innym adresem. Tutaj ludzie praktykujący tego typu medody nie są mile widziani. Żegnam.

P.S.
Aktualne wymagania gry na PC to minimum 500MHz a zalecane 1GHz, na co dowoód dałem w recenzji:

http://www.amigaone.pl/wp-content/uploa ... AN0236.jpg


P.S.2
Serwery oczywiście działały, każdy mogl wejść na forum, stronę, działała betalista, betaserwer itp. Każdy zainteresowany może to potwierdzić. A bankructwo w świetle obowiązującego prawa nigdy nie miało miejsca.

Pozostałe zarzuty są tak idiotyczne i nie ma na nie najmniejszych dowodów, że nie ma czego komentować. Komentować można jedynie niewiedzę CEO, wczesniejsze porażki tej firmy w sporach o prawa i tym podobne wpadki. No ale to już zostało powiedziane wcześniej. Nawet sam nasz były kolega amigafan napisał że facet się zbłaźnił, no ale to juz też zostało wcześniej wykazane.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 lis 2015, 15:38 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Na wniosek jednego z forumowiczów, który liczy na opadnięcie emocji i zatrzeciewienia zmieniam bana dożywotniego na 30 dniowy. Osobiście nie mam złudzeń co do tego że amigafan przyjmie jakiekolwiek argumenty, bo należy raczej do tych ludzi, którzy jak już wbiją sobie do głowy jakąś teorię, to każdy kto się odważy podać argument przeciw, jest "popier...lony".

Tak więc za miesiąc będzie tutaj tylko kolejny dym. No ale ja nie należę do administratorów autorytarnych, więc skoro był wniosek o skrócenie kary to się do niego przychylam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO