Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 23:19

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 25 mar 2014, 14:56 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Swego czasu doszedłem do wniosku, że Hollywood to jednak program przede wszystkim do robienia prezentacji, dlatego zawiesiłem ze swej strony tworzenie gier. Ostatnio jednak panuje trend, że niemal każdy bez względu na to, co potrafi, bierze się za tworzenie gierek. Uznałem, że moja produkcja, na tle tych dzisiejszych nie jest chyba taka najgorsza, zwłaszcza że swego czasu miałem pozytywny odzew od ludzi. Zabrałem się więc za leżący odłogiem od pięciu lat, mój największy projekt, czyli grę edukacyjną (a w zasadzie zestawi gier edukacyjnych) Glyndoo.

Niestety dopadł mnie pech. Hollywood wywalił się w momencie zapisywania źródeł :( Takiego numeru nie wyciął mi nigdy podczas siedmiu lat używania, to też nie robiłem żadnych backupów :( Oczywiście mam źródła do wersji 0.5 sprzed pięciu lat, ale zbyt dużo pracy wykonałem już nad wersją 0.6, by to wszystko jeszcze raz powtarzać. Na razie jestem mocno zły i zrezygnowany, dalszego rozwoju zatem nie planuję.

Wersja 0.6 poza usunięciem wielu błędów, co zajęło mi sporo czasu, dostarcza też dwa nowe poziomy. Pierwszy, skierowany raczej dla dorosłych graczy, wiąże się ze znajomością Amigi. Drugi to poziom hard, w sekcji gitarowej, który miał być w założeniu klasyczną grą polegającą na powtarzaniu, stopniowo wydłużającej się sekwencji dźwięków. Niestety ze względu na wspomnianą awarię, poziomu tego nie udało mi się dokończyć. Można w nim dojść jedynie do trzeciego etapu, który się zapętla i pozostaje jedynie skorzystać z przycisku wyjścia do Menu.

Z uwagi na fakt, że gra jest niedokończona, nie będę jej uploadował na OS4Depot. Niemniej obiektywnie rzecz biorąc, jest to gra bogatsza, od publicznej wersji 0.5, która się tam znajduje. Poza tym nie po to męczyłem się tyle czasu, by efekt zostawić jedynie dla siebie na twardym dysku. Zatem postanowiłem udostępnić ostatnią udaną kompilację przed padem źródeł, naszym forumowiczom.

Dokumentację do gry oraz link do archiwum, znajdziecie w dziale Bonus.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO