Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 29 sty 2013, 12:33 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Cinemaware in cooperation with Hyperion Entertainment are proud to announce the re-distribution of its classic Amiga 68K Cinemaware titles:

Defender of the Crown
Defender of the Crown 2 (CD32)
Defender of the Crown (CDTV)
It Came From the Desert
Antheads: It Came From the Desert II
The King of Chicago
Lords of the Rising Sun
Rocket Ranger (Not for use in Germany)
Rocket Ranger (Germany Edition)
S.D.I.
Sinbad and the Throne of the Falcon
The Three Stooges
TV Sports: Baseball
TV Sports: Basketball
TV Sports: Football
Wings

Zapraszamy zarejestrowanych użytkowników AmigaOS4.1 do pobierania gier ze strony: http://hyperion-entertainment.biz/


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 07:20 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Pobrałem ale uczucia odnośnie tej akcji mam dosyć mieszane...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 12:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Emu napisał(a):
Pobrałem ale uczucia odnośnie tej akcji mam dosyć mieszane...


To jest tylko ciag dalszy krokow jakie byly robione wczesniej, czyli dodanie starego systemu, kickstarow i RuninUAE. Jak wiesz jest grupa, dla ktorej Amiga bez mozliwosci odpalenia przyslowiowego Super Froga to juz nie Amiga. Tak wiec takie dzialania sa jakias tam forma wyjscia na przeciw uzytkownikom dla ktorych wazne sa retroklimaty.
Nie wyciagalbym jednak na Twoim miejscu zadnych daleko idacych wnioskow. Jesli masz mieszane uczucia, myslac ze Hyperion utracil potencjal tworzenia i jedyne co moze zrobic, to rzucic ludziom stare gierki, to wiedz ze sie mylisz. Niestety nie moge zdradzac prawdziwych nowosci od Hyperionu, chociaz znajac zycie nie zdziwilbym sie gdyby Dickinson co nieco przemycil na swoim blogu. Pokusze sie jedynie o stwierdzenie ze w ciagu 1.5 roku mojego betatestowania, nigdy nie bylo ciekawiej niz w ostatnich dniach :dance:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 13:48 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
To jest tylko ciag dalszy krokow jakie byly robione wczesniej, czyli dodanie starego systemu, kickstarow i RuninUAE.

Oprócz konfiguracji dla RunInUAE dodano do każdej gry książeczki w formacie pdf.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 17:11 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Moim zdaniem taka akcja moze byc odebrana w skali od obojetnosci do pozytywnej. Szukanie w niej negatywow to idiotyzm. Pomimo, ze jak czytam te gry mozna bylo zassac od dawna to:

Ja np. o tym nie wiedzialem,
Sa dwa/trzy dodatkowe adfy,
Jest instrukcja i reference cards (nie wiem jak to nazwac po polsku),
Poprzednio zdazaly sie cracki na stronie Cinemaware,
Mozna to dostac na stronie Hyperionu (moze to poczatki takiego "sklepu" z klasycznymi programami).

A robienie z tego afery to typowe dzialanie na zdolowanie takiej informacji do wrecz zlej...Och jak niektorych drazni ta ciaglosc AmigaOS od dawnych czasow do dzis. :P

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 17:47 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 12:48
Posty: 104
A ja sie cieszę i poszedłbym dalej i po dogadaniu się z odpowiednimi ludzmi udostepnił wszystkie tytuły Team17, Psygnosis, Sensible Soft. i innych firm dla których Amiga coś znaczyła dziś pojemności dysków są tak ogromne że nie obciązyło by to ani systemu ani twardziela.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 18:12 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Małe sprostowanie:

To nie są adfy, gry są odpowiednio skonfigurowane dla AOS4.x i mają własne ikonki.
Pobrałem DefOfTheCrown i działa bez problemu a ta sama (niby) wersja ze strony Cinemaware zawiesiła sie na początku...

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 18:41 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Przemek napisał(a):
Małe sprostowanie:

To nie są adfy, gry są odpowiednio skonfigurowane dla AOS4.x i mają własne ikonki.
Pobrałem DefOfTheCrown i działa bez problemu a ta sama (niby) wersja ze strony Cinemaware zawiesiła sie na początku...


No to oczywiste, nikt chyba nie myslal ze ktos wrzucil sobie po prostu jakies przypadkowe ADFy na strone Hyperionu. Cinemaware games podobnie jak wszystkie inne rzeczy powiazane z systemem, podlegaly betatestom na AmigaOS 4 i to przez stosunkowo dlugi okres czasu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 30 sty 2013, 19:47 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 12:48
Posty: 104
Na jedynie słusznym portalu takie były przypuszczenia i znów sie Hyperionowi oberwało, cieszy mnie fakt że to sprostowałeś, ja potestuję w weekend.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lut 2013, 15:53 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Ależ ja nie neguje samej akcji,, wręcz przeciwnie, uważam ją za bardzo pozytywną, Pisząc o mieszanych uczuciach miałem na myśli tytuły; wolałbym po prostu inny zestaw, a tak jakoś nic w tej paczce dla siebie nie znalazłem interesującego, po prostu nie moja "półka".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lut 2013, 15:55 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
vegeta napisał(a):
A ja sie cieszę i poszedłbym dalej i po dogadaniu się z odpowiednimi ludzmi udostepnił wszystkie tytuły Team17, Psygnosis, Sensible Soft. i innych firm dla których Amiga coś znaczyła dziś pojemności dysków są tak ogromne że nie obciązyło by to ani systemu ani twardziela.


No właśnie o to mi mniej więcej chodziło, chętniej bym zobaczył tutuły od np. Psygnosis niż Cinemaware...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 lut 2013, 16:36 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Emu napisał(a):
No właśnie o to mi mniej więcej chodziło, chętniej bym zobaczył tutuły od np. Psygnosis niż Cinemaware...

Można na forum Hyperionu (http://forum.hyperion-entertainment.biz/) założyć wątek z zapytaniem do Trevora czy podjąłby się podobnej akcji dla Psygnosis.
Przy dużym zainteresowaniu i poparciu kto wie ....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 2 mar 2013, 14:56 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:03
Posty: 205
vegeta napisał(a):
A ja sie cieszę i poszedłbym dalej i po dogadaniu się z odpowiednimi ludzmi udostepnił wszystkie tytuły Team17, Psygnosis, Sensible Soft. i innych firm dla których Amiga coś znaczyła dziś pojemności dysków są tak ogromne że nie obciązyło by to ani systemu ani twardziela.
100/100 :ok:


Mufa napisał(a):
.....Pokusze sie jedynie o stwierdzenie ze w ciagu 1.5 roku mojego betatestowania, nigdy nie bylo ciekawiej niz w ostatnich dniach :dance:

:think: To może napisz chociaż czy to ma związek z tymi tajemniczymi zakładkami czy nie? :oops: :roll: :)
Obrazek
pewnie AOs4.2 nadchodzi :clap:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 2 mar 2013, 15:52 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
pizzadriver napisał(a):


Mufa napisał(a):
.....Pokusze sie jedynie o stwierdzenie ze w ciagu 1.5 roku mojego betatestowania, nigdy nie bylo ciekawiej niz w ostatnich dniach :dance:

:think: To może napisz chociaż czy to ma związek z tymi tajemniczymi zakładkami czy nie? :oops: :roll: :)
Obrazek
pewnie AOs4.2 nadchodzi :clap:


Raczej mialem na mysli nie te "leciwe" juz akta a rzeczy, ktore kilka dni temu na swoim blogu ujawnil Dickinson. Chociaz byc moze i jedno i drugie jest ze soba w jakims stopniu powiazane. Trevor bodaj do teraz nie ujawnil co tam ukryl pod tymi zakladkami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO