Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest wtorek, 23 kwi 2024, 16:39

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 16:02 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
@Mufa

To są wszystko płyty Sam460ex. Rzeczywiście nie za wiele.

A ile jest A1-500 w Polsce? Chodzi mi nie o Sam460 tylko o komplet z logo? Ciekawi mnie to, bo wiem tylko o jednej - mojej :) Ale może ktoś jeszcze kupił?


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 16:06 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Emu napisał(a):
A jakież to "sprawy" Przemku? :)


W zasadzie ze wszystkich zastosowan dla kompa pozostal dla mnie "internet". Nie mam czasu na inne. W tym temacie wszystko mamy niedokonczone. Przegladarki owszem rozwijaja sie ale wiecznie im czegos waznego brakuje. Programy pocztowe tez aktualizowane sa raz do roku. SAM460 jest bardziej komfortowa bo jest szybsza ale czesc jej zalet znowu nie ma wykorzystania z powodu braku sterownikow, nowego 3D.
Pojawila sie tez informacja o A500+, kazdy po cichu liczy, ze bedzie w niej cos lepszego ;) W zwiazku z tym wstrzymalem sie, no i niestety
kupilem tablet, ktory umozliwia mi pochlanianie internetowych tresci w sporej ilosci, zwlaszcza filmow. Jest wygodny i takie tam...traktuje go jako zwykle narzedzie. W tej chwili AOS ma dla mnie zbyt wiele ograniczen (nawet zwyklego tekstu nie moge wydrukowac na starej drukarce) zeby kupowac nowy sprzet, dla bardzo ograniczonych, sentymentalnych zabaw SAM440 calkowicie mi wystarcza. 460-ka usprawnilaby zabawe ale nie na tyle (filmy we flashu) a X1000 jest zbyt droga. Niestety jestem czlowiekiem o szerokich zainteresowaniach, inne moje hobby pochlania majatek ;) To i tak cud, ze ktos taki jak ja ciagle siedzi przy Amidze...na razie czekam :think:

PS. Ta "niedokonczonosc" i "polowicznosc" jest mocno irytujaca. Zobaczcie na TW, MUI OWB, Cinnamon i czesc narzedzi - nie wyswietlaja prawidlowo polskich liter. Sterowniki do "egzotycznych" rozwiazan - brak szans. BTW. W drodze wyjatku dzis okazalo sie, ze jest szansa na nowy sterownik do tabletow graficznych Wacoma - przeciez to taki niszowy producent ;)
Pewnie i tak za jakis czas cos nowego kupie, pomimo marudzenia... :mrgreen:

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 16:22 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Ale to są wszystko bolączki AOS Przemku a nie samej Sam460. Ze znanych mi bolączek to karta grafiki w 3D i dźwięk (jest nowy sterownik już). Reszta nie jest zawiniona przez komputer, więc dziwi mnie, że tak mało się wersji 460 sprzedało, mniej niż 440 w różnych odmianach.

Przeglądając różne fora widzę, że ludzie pozostają przy słabszych modelach, choć przejście z 440 na 460 jest drastycznie zauważalne przy obsłudze systemu i uruchamianiu programów (sam zamieniłem takie właśnie modele). Być może wynika to z tego, że programy amigowe nie potrzebują jakiejś specjalnie dużej mocy do działania i taka zamiana nie ma sensu, nie wiem.

Ja również kupiłem tablet niedawno z 3G, żeby mieć dostęp do mobilnego internetu. Może mam inne podejście do sprawy bo nie zależy mi zbytnio na przeglądarce czy 3D w AOS. Po prostu traktuję to jako hobby i do netu czy filmów mam inne urządzenia. Coś na zasadzie - "jeżdżę nowym wszystkomającym Audi, ale w garażu mam przepięknego Forda T" :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 16:43 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
No wlasnie dlatego, ze AOS ma swoje ograniczenia ludzie wstrzymuja sie z kupnem/zamiana, niewiele im to po prostu da.Pamietaj, ze sa hobbysci i HOBBYSCI ;) Podalem swoj przypadek bo przypuszczam, ze te powody moga byc wazne dla wielu osob. Jestem daleki od krytykowania samego sprzetu bo to fajny komputerek jest...ale niech czyms Hyperion mnie/innych zacheci :P
Pamietaj, ze ludzie z roznych powodow uzywaja AOS4.x. mnie stare gry, dema nie interesuja. Chce w miare szybkiego, nowoczesnego sprzetu do "nowych" zastosowan ale z amigowym feelingiem. Reszta, OS Xy, Winy, Linuxy to takie maszyny bez duszy...Jak widzisz same walory uzytkowe to dla mnie nie wszystko, wybredny jestem :lol:

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 16:59 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Oj, to faktycznie jesteś bardziej wybredny niż ja :P

Myślę, że ciężko będzie pogodzić Twoje potrzeby z tym co jest na amigowym rynku. Za wolny sprzęt i zbyt zacofany system.

Dlatego ja lubię pobawić się czymś z amigowym feelingiem, ale niekoniecznie przeglądać strony www czy grać w Fallouta. Od tego mam laptopa, konsolę itp.

Inna sprawa, że mając ostatnio dużo czasu do rozmyślań zdecydowałem, że pozbędę się swoich Amig klasycznych i zostawię sobie tylko neoamigę.
Myślę, że sprzęt wrzucę najpierw do działu "Kupię/sprzedam" na forum, może ktoś coś kupi :) Trochę tego będzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 16 kwi 2012, 21:29 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
No i problemy z nowym sterownikiem wyjaśnione. Niektórzy użytkownicy, którzy doświadczyli restartów czy innych uciążliwości związanych z driverem raportują, że przyczyną problemów jest Wazp3D. Podobno jego deinstalacja przywraca sterownikowi funkcjonalność.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 10:18 
Online
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Trochę niebezpieczne jest takie myślenie - hobbystyczna Amiga do tego aby ładnie prezentowała się pod biurkiem, pecet - do całej reszty. To juz jest bradzo blisko do poglądow jakie prezentuje np. Andrzej Drozd, czyli po co mi Amiga z czymś więcej niż stacją dyskietek dla Super Froga, skoro od normalnych zastosowań komputera jest PC. Po co więc wspierać nowe rozwiązania i firmy którym chce się jeszcze coś robić? Dalej już tylko krok do tego aby wysiłek tych ostatnich kilku lat się kompletnie zawalił.
Ja tam reprezentuję zupełnie inne podejście do sprawy, czyli co tylko dam radę zrobić na Amidze własnie na niej robię. Pewnie tę kartkę wielkanocną dałbym radę szybciej zrobić w najnowszej wersji Gimpa, czy w Photoshopie pod windą, ale co to by była za przyjemność, nawet nie przysiadałbym do tego. Zrobienie tego w 100% na Amidze, podobnie jak np. projeku stylizacji przedniego panelu mojej obudowy, który potem został zaakceptowany i zrealizowany przez profesjonalne studio graficzne, to jest moim zdaniem prawdziwe oddanie dla hobby. Gdybym Amigę z góry skreślał do wszelkich innych zadań niż przestawianie ikon, to chyba jej bym już dziś nie używał. Fajnie więc robić coś tam w Hollywoodzie, za co nawet z zagranicy otrzymujesz podziękowania, fajnie obsługiwać to forum czy WordPressa z poziomu tych kulawych amigowych browserów. Oczywiście wygodniej byłoby je obsługiwać pod Windows i od czasu do czasu tak czynię. jednak ja po prostu lubię siedzieć przed włączoną Amigą, więc nawet po mimo pewnych przeciwności staram się wykonywać przy jej pomocy określone zadania. Już nie wspominam o betatestowaniu systemu, no bo w tym wypadku użycie Amigi rozumie się samo przez się.

A wracając do SAM460 nie wiem czy system wykorzystuje jej możliwości na 100%. Zauważcie że do SAM440 jeszcze do dziś powstają jakieś łatki usprawniające szybkość jej działania. Powiem tak, ile taki proc 460EX, może być wolniejszy od jednego rdzenia PA6T? Ze trzy razy? Cała reszta jest dość nowoczesna, szybka pamięć, SATA, PCI-E. No więc skoro np. TimberWolf, uruchamia mi się w 3 - 4 sekundy, to oczekiwałbym że na SAM460 uruchomi się w 10s, jeśli strony ładują mi się w czasie rzeczywistym, to oczekiwałbym że na AOne 500, pojdą w 3s. Tymczasem to co widziałem u Jaremy na AmigaX Party to był jakiś koszmar. Nie pomnę już dokładnie ile czasu startowała przeglądarka, ale było to ekstremalnie długo, pół minuty może minuta, strony też ładowały się w kilkadziesiąt sekund. Coś tutaj chyba jeszcze jest nie tak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 11:08 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
To nie do końca jest tak, ze nie wspieram Amigi i stoi u mnie na biurku wyłącznie do patrzenia. Po prostu zdając sobie sprawę z ograniczeń systemu używam RÓWNIEŻ innych rozwiązań (bynajmniej nie - PC-ta z Win). Raczej mi daleko do Andrzeja, wręcz przeciwnie, pozbyłem się praktycznie całej kolekcji swoich retro maszynek, zostawiając sobie tylko Amigi klasyczne - te tez powędrują na aukcje. Tak jak pisałem, gram na konsoli, filmy oglądam z bluray - i tego nowa Amiga mi niestety na razie nie da. Inna opcja jest po prostu z tego nie korzystać, co zakrawa przecież na absurd. Supportuje wiec jak mogę rozwój systemu, kupując każdą nową wersję, obojętnie dla jakiej maszyny, prenumeruję czasopisma, kupuję wytwory amigowych programistów licząc na to, ze system w końcu się rozwinie (ostatnio np. kupiłem Swamp Defense i 1941 DX Players - i kupie chętnie wiele innych, jak tylko będą się pojawiać). Nie jestem jednak masochista i pewne rzeczy łatwiej robi mi się na innym sprzęcie. Ot i tyle. Amiga jest fajna i staram się używać jej w każdej dziedzinie ale jak wiemy - rożnie się ona sprawuje w rożnych zastosowaniach.

Co do Sam460 to trudno mi powiedzieć czy wykorzystuje do końca swoje możliwości, wątpię, ale jak pisałem, wg mnie jest to wina oprogramowania - i wątpię, czy jakikolwiek sprzęt dla AOS daje z siebie maksa.

PS. Przestawianie ikonek sprawia mi również przyjemność - samo obcowanie z systemem jest dla mnie przyjemne, wiec argument o "patrzeniu" na sprzęt uważam za nietrafiony. Po prostu dla każdego coś innego, nie każdy jest równie kreatywny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 12:08 
Online
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Emu napisał(a):
To nie do końca jest tak, ze nie wspieram Amigi i stoi u mnie na biurku wyłącznie do patrzenia. Po prostu zdając sobie sprawę z ograniczeń systemu używam RÓWNIEŻ innych rozwiązań (bynajmniej nie - PC-ta z Win). Raczej mi daleko do Andrzeja, wręcz przeciwnie, pozbyłem się praktycznie całej kolekcji swoich retro maszynek, zostawiając sobie tylko Amigi klasyczne - te tez powędrują na aukcje. Tak jak pisałem, gram na konsoli, filmy oglądam z bluray - i tego nowa Amiga mi niestety na razie nie da. Inna opcja jest po prostu z tego nie korzystać, co zakrawa przecież na absurd. Supportuje wiec jak mogę rozwój systemu, kupując każdą nową wersję, obojętnie dla jakiej maszyny, prenumeruję czasopisma, kupuję wytwory amigowych programistów licząc na to, ze system w końcu się rozwinie (ostatnio np. kupiłem Swamp Defense i 1941 DX Players - i kupie chętnie wiele innych, jak tylko będą się pojawiać). Nie jestem jednak masochista i pewne rzeczy łatwiej robi mi się na innym sprzęcie. Ot i tyle. Amiga jest fajna i staram się używać jej w każdej dziedzinie ale jak wiemy - rożnie się ona sprawuje w rożnych zastosowaniach.


Ok. ok. Pisałem bardziej ogólnie o mojej filozofii amigowania i mój post nie był bynajmniej jakąś formą ataku na Ciebie czy kogokolwiek innego. Widzę że wspierasz Amigę nie mniej niż ja. Oczywiście nie namawiam nikogo do odtwarzania płyt bluray na Amidze. Sam też jestem posiadaczem PS3, co oczywiście również nie przeszkodziło mi w zakupie Swamp Defence, czy moim zdaniem całkowicie niesłusznie krytykowanej (przez ludzi z których żaden nie jest posiadaczem pełnej gry), Word me Up XXL.

Cytuj:
Co do Sam460 to trudno mi powiedzieć czy wykorzystuje do końca swoje możliwości, wątpię, ale jak pisałem, wg mnie jest to wina oprogramowania - i wątpię, czy jakikolwiek sprzęt dla AOS daje z siebie maksa.


Trzeba jednak życzyć sobie i innym aby wyciagnęli ze sprzętu chociaż jeśli nie maxa to z 80%. No i faktycznie, model z plusem może jeśli sprawdzą się plotki które do mnie dotarły, dać istotnego kopa temu sprzętowi, przynajmniej w pewnym aspekcie (ale ja nie zajmuje się plotkami, więc nie będę tej kwestii rozwijał). Tak czy owak wydaje się że 460EX z procesorem taktowanym około 1GHz, to trochę za mało jak na desktopa z 2012r i być może następca z prockiem kolejnej generacji 1.5GHz, poprawi sprzedaż ACUBe. Teraz niby jest dość mocno konkurencyjny cenowo do X1000 ale ta będąc tak naprawdę jedynym sensownym desktopem na dzisiejsze czasy, cieszy się dość wysokim zainteresowaniem i coś mi się zdaje że koniec końców sprzeda się wszystko na co pozwala zapas procesorów. To z kolei może oznaczać większa popularność od SAM460.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 12:32 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Cytuj:
Tak czy owak wydaje się że 460EX z procesorem taktowanym około 1GHz, to trochę za mało jak na desktopa z 2012r i być może następca z prockiem kolejnej generacji 1.5GHz, poprawi sprzedaż ACUBe. Teraz niby jest dość mocno konkurencyjny cenowo do X1000 ale ta będąc tak naprawdę jedynym sensownym desktopem na dzisiejsze czasy, cieszy się dość wysokim zainteresowaniem i coś mi się zdaje że koniec końców sprzeda się wszystko na co pozwala zapas procesorów. To z kolei może oznaczać większa popularność od SAM460.

No właśnie tu jest pies pogrzebany. Dochodzi do sytuacji typu "chcesz brać w tym udział - wyskocz (znów) z kasy i dołącz do elity albo bądź masochistą - wybór należy do ciebie".
Faktem jest że 1GHz to za mało jak na desktop 2012r, ale faktem jest że urządzenia mobilne o mniejszej mocy zapewniają większy komfort niż SAM.
Wspomniane wcześniej przeglądanie stron www - jakoś nieraz działają lepiej w smartfonie niż na SAM. Oczywiście mam na myśli normalne strony z flashem i javascriptem - a nie jakieś mobilne wersje. Na pewno miałeś w ręku nowsze cacuszka i nie zaprzeczysz że przy porównywalnym zegarze procesora ich możliwości są niekiedy imponujące.
Nawet najlepsze optymalizacje firmware i sterowników ACube nie zrównoważą kiepsko napisanych programów.

Jako posiadacz X1000 możesz łatwo coś zweryfikować- np. porównać Firefoxa i Gimpa na Debianie i AmigaOS. Prędkość działania pod tymi 2 systemami. Oczywiście mam na myśli codzienny komfort użytkowania - proste używanie, nic co dawałoby przewagę drugiego rdzenia który jeszcze AmigaOS nie obsługuje. I podzielić się tym z nami na forum. Czy pod Debianem jest wolniej czy szybciej?
(bo to że procesor jest na poziomie wydajności ostatnich Pentium 4 - nie ma potrzeby ukrywać; pamiętam co ładnie chodziło mi na takiej konfiguracji i jeśli doczekamy się chociaż 5% tego softu - to super).

Miałeś próbkę porównawczą (twój komputer i komputer Jaremy). Bez szkółek i wciągania posiadaczy w codzienne użytkowanie komputera na konfiguracjach słabszych jak twoja - nie ruszymy.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 16:27 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
@Mufa

A skąd znowu, nic nie odbierałem do siebie, po prostu wyjaśniłem swój punkt widzenia :)

No cóż, może jest jak mówisz, że popularność X1000 wzrośnie. Życzę jak największej popularności tej maszynce, chociaż mam odmienne zdanie - myślę, że dwie rzeczy działają tu na niekorzyść: cena i powolny rozwój systemu.

Dlatego też nie sądzę, żeby jakoś znacząco wiele wzrosła sprzedaż X1000. Co do ACube, to chyba bym się wstrzymał z wypuszczaniem kolejnego modelu. 1,5 GHz nic tu nie zmieni dopóki nie pojawi się nowy system pasujący do dzisiejszych realiów i aplikacje sprawnie działające na takim procesorze, w pełni wykorzystujące jego moc. Lepiej dla użytkowników byłoby chyba, gdyby skoncentrowali się na poprawie braków 460ex. Wystarczy popatrzeć jakiego sprzętu używają najczęściej amigowcy - starsze A1 w różnych kombinacjach i Sam440, też w różnych odmianach. I jakoś nikt nie narzeka na brak mocy, bo zwyczajnie brak softu o takich wymaganiach.

Stąd też teraz chyba czas na ruch Hyperionu i twórców oprogramowania?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 17 kwi 2012, 22:11 
Online
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Ja uważam że SAM460 to bardzo fajny hardware, co zresztą w moim artku będącym rankingiem sprzętu dla AmigaOS udowodniłem, usadawiając tę maszynkę na drugim miejscu. Tyle tylko że sprzęt który miał rynkową premierę, o ile się nie mylę w styczniu 2011r, wyprzedza sprzęt który miał rynkową premierę w styczniu 2003r. Gdy debiutowała AOne G4 XE 933MHz, w sklepie za rogiem można było jeszcze spotkać np. Durona 900MHz, słowem nie byla aż tak bardzo w tyle do przeciętnego desktopa, jak to było z SAM460 w 2011r. Do czego zmierzam, otóż w 2003r istniał FireFox bodaj w wersji 1.x, Blender w wersji 1.x i Gimp w wersji 1.x. Te programy były robione pod mozliwości typowego destopa będącego w ręku przeciętnego kowalskiego. Czyli powiedzmy to co atkualnie jest na rynku minus 3 - 4 lata. Teraz mozliwości przeciętnego Desktopa się przesunęły i w związku z tym coraz trudniej zrobić coś co by działało jakoś porównywalnie na 460EX, z jakimś choćby dwurdzeniowym Intelem 2.2GHz. A jeszcze dochodzi do tego brak odpowiednich sterowników, brak tego czy tamtego w systemie co bardziej niż by wynikało ze specyfikacji uwidacznia różnicę na niekorzyść. W związku z powyższym, czyli z faktem że z dnia na dzień sytuacji nie zmienimy, tak, powiem brutalnie jedyne wyjście to walczyć o jak najmocniejszy konfig. Ponieważ X1000 jest droga a jej zasoby (ilość procesorów) ograniczone, widze potrzebę wprowadzenia na rynek nowego możliwie najszybszego modelu SAM. Niezależnie od tego krok po kroku sprzęt powinien być optymalizowany i to jest robione. W przypadku X1000, to co widziałem w sierpniu, a dziś to niebo a ziemia, nawet w porównaniu do tego co pokazywałem na AmigaX Party jest sporo lepiej. Niestety jako betatester benchmarków pokazywać nie mogę (mam zakaz). Podziękujcie niebieskim za czarny PR, jaki wywiązał się z ich strony po ostatnim razie. Oczywiście niebawem pójdzie w świat druga seria X1000, więc pewnie zwykli userzy jakimiś testami się pochwalą.

P.S.
Co do tego softu na urządzeniach mobilnych, to wcale nie jest aż tak różowo, szczególnie na sprzęcie do 1GHz. Oczywiście za wzór można stawiać Operę, od wielu lat mocno koncentrującą się na tym segmencie rynku i nie wątpię angażującą wiele czasu i środków na optymalizację. Ale widzę też produkty innych, dużo możniejszych od amigowych firm, które wcale tak dobrze nie wyglądają.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 maja 2012, 15:20 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Nowa wersja....szukać w OS4Depot... :mrgreen:

sm502.audio 6.3 (12.05.12)

- Initialisation/reset problem fixed

- Increased audio buffer size

- Updated copy functions

- Driver supports upcoming Mixer

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 18 maja 2012, 14:52 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Pobrany :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 18 maja 2012, 16:03 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
No i prawie równolegle z nowym sterownikiem dźwięku dla plyt 460ex mamy na OS4Depot nową wersję mixera, obsługującą chipset "dużej" Sam:

http://os4depot.net/?function=showfile&file=audio/misc/mixer.lha

Oby tak dalej :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO