Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest środa, 24 kwi 2024, 13:44

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 12:02 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Postaram się tutaj przedsawić swój komentarz do tego co wydarzyło na AmiWest, gdyż po raz kolejny przekonałem się że na PPA, w otoczeniu nieustannie wciskających swoje farmazony niebieskich goebbelsów po prostu normalnie dyskutować się nie da.

Warp3D dla Radeonów HD - pytanie po co i dlaczego? Odpowiedź jest jasna, prace nad Gallium się przedłużają, a nie wygląda to dobrze wizerunkowo jeśli sprzęt taki jak AmigaOne X1000 nie ma wsparcia 3D. Była więc potrzeba wytworzenia rozwiązania tymczasowego, które jednak w żadnym stopniu nie zagraża projektowi Gallium. Dlaczego akurat w pierwszym rzędzie karty z serii 5000 i 6000? Też odpowiedź jest prosta. AMD na początku roku przestał produkować chipy z serii R700, a producent X1000 i developerzy AmigaOS dążą do tego aby wspierać rozwiązania jakie są obecnie na rynku.

Wnioski:
1. Raczej nie ma co się spodziewać AmigaOS 4.2 w tym roku (nie wydadzą go bez Gallium).
2. Zmieni się specyfikacja komputera AmigaOne X1000, domyślną kartą graficzną nie będzie już Radeon HD 4650, z resztą przed chwilą wszedłem na stronę A-EON i ta specyfikacja już się zmieniła.

Libre Office - naturalny krok po przeniesieniu nowoczesnej preglądarki www.

Wnioski:
1. Każdy zdaje sobie sprawę jak ważny jest to kawałek softu i nikt nie odpuści. Pojawienie się porządnego pakietu office na AmigaOS 4, jest pewne, kwestia tylko ile zajmie to czasu.

System - "słynnego" przemówienie Solliego nie oglądałem, za to niemal codziennie mam okazję czytać to co pisze publicznie ale przede wszystkim niepublicznie, to samo tyczy się ludzi z Hyperionu. Nic w kwestii głównych założeń, czyli obsługi wielu rdzeni, Gallium 3D, obsługi pamięci operacyjnej powyżej 2GB i innych zapowiadanych rzeczy nic nie zostało zarzucone.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 12:46 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
No cóż, na Execu nie doczekałem się odpowiedzi, więc może tutaj:
1. czy są wreszcie sterowniki do zintegrowanych układów w X1000? jak długo a-eon będzie robił z siebie pośmiewisko w amigowym światku sprzedając superdrogi komputer z protezami na PCI?
2. jak wygląda roadmap na 2013? wogóle jest?
3. czy Trevor zabierał głos? były jakieś podsumowania, prezentacje, przemówienia - gdzie to jest? czyżby w przeciwieństwie do zeszłorocznej imprezy tegoroczna była zjazdem pierników z Sacramento?
4. na zdjęciach widziałem Rebol - będzie amigowa wersja (na razie jest sam interpreter)?
5. materiały dla programistów które miały być upublicznione za darmo (bodajże filmy ze szkolenia) - co z tym?
6. Solie coś bredził - padły tam hasła typu obsługa 4 GB, nowe API i system plików itp - możesz to jakoś zebrać "do kupy"?
7. jaką mamy najbliższą imprezę amigową na której mogą paść konkrety?

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 12:55 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1839
Linux mesa Galium3D - Crysis2.
(C) wrzesień 2011

http://www.youtube.com/watch?v=XZ_T_xepfW8

Software:
- Gentoo Linux
- Kernel 3.0.4
- OpenGL Mesa 7.12-dev (Gallium 0.4) the latest git (git-faf5d65)
- resolution 1440x900
- wine 1.3.27
Hardware:
- AMD Athlon X2 4200 - 2633 MHz,
- 3 GB RAM
- AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB

Sauerbraten (Cube 2) + Gallium3D - medium quality.
(C) wrzesień 2010

http://www.youtube.com/watch?v=Wp8CD8so ... re=related

AMD Athlon X2 5000+
ATI Radeon 1600XT
2GB RAM


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 16:04 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Adam, po co takie emocjonalne wystapienie?... Kto ma Ci tutaj odpowiedziec np. na taki zwrot " jak dlugo....bedzie robil z siebie posmiewisko..." Jeżeli tak uwazasz, zadaj to pytanie Trevorowi a nie nam, bo tak, jest to wyraz Twoich frustracji jedynie. "Solie bredzil"- kolejny kwiatek. Co sie stalo, wstales lewa nogą? ;) Tak, ja tez jestem rozczarowany. Okazuje sie bowiem, ze nie pojawily sie w naszym srodowisku setki tysięcy, a nawet miliony dolarów na rozwój....hmmm, tez mi odkrycie ;)
Aaaa, i nie zapomnij, ze po niebieskiej stronie jest rownie marnie. Tylko oni sprytnie odracaja uwagę ;) Szkoda tylko, ze nie można uprawiac hobby w spokoju bez najazdu idiotów. A moze by tez psuc im kazdy watek? ... :P

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 16:22 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Przemek napisał(a):
Adam, po co takie emocjonalne wystapienie?...

Nie wiem czy emocjonalne, przekleiłem swojego posta z execa.
Cytuj:
Kto ma Ci tutaj odpowiedziec np. na taki zwrot " jak dlugo....bedzie robil z siebie posmiewisko..."

Na przykład użytkownik tego komputera - chyba wie czy ma sterowniki, albo czy chociaż są testowane. Nieopracowanie sterowników w przeciągu roku do popularnych układów uważam za robienie z siebie pośmiewiska. Albo nie tyle z siebie co działanie na własną szkodę (sprzedaż).
Cytuj:
Jeżeli tak uwazasz, zadaj to pytanie Trevorowi a nie nam, bo tak, jest to wyraz Twoich frustracji jedynie.

To są normalne pytania jak dla mnie. I nie mam żadnych frustracji związanych z brakiem sterowników do X1000 bo nie posiadam tego komputera.
Cytuj:
"Solie bredzil"- kolejny kwiatek.

Opierając się na dostępnych fragmentach wypowiedzi SS inaczej tego nie można nazwać.
Cytuj:
Co sie stalo, wstales lewa nogą? ;) Tak, ja tez jestem rozczarowany. Okazuje sie bowiem, ze nie pojawily sie w naszym srodowisku setki tysięcy, a nawet miliony dolarów na rozwój....hmmm, tez mi odkrycie ;)
Aaaa, i nie zapomnij, ze po niebieskiej stronie jest rownie marnie. Tylko oni sprytnie odracaja uwagę ;) Szkoda tylko, ze nie można uprawiac hobby w spokoju bez najazdu idiotów. A moze by tez psuc im kazdy watek? ... :P

Ja nie z tych polaczków co się cieszą jak drugi ma gorzej.
Tradycyjnie ironizujesz i próbujesz żartować, a pytania były konkretne. Przejrzyj jeszcze raz listę moich pytań - pytałem o roadmap, o rebola, o filmy instruktażowe itd. To nie są frustracje tylko chęć dotarcia do konkretów.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 16:40 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Ale ja sie nie przyczepilem do wszystkiego, prawda? Pytanie osoby trzeciej (np. Rafala) jak dlugo Trevor bedzie robil z siebie posmiewisko uwazam delikatnie mowiac za bezsensowne. Mowiac krótko, mieszasz pytania o faktyczny stan prac z emocjonalnymi zwrotami typu posmiewisko, brednie. Mysle, ze wiesz o co chodzi...ale zostawmy to.
Na AmiWest bylo marnie, to fakt. Ale spodziewanie sie przelomu zakrawa na wielką naiwnosc. Jezeli ktorykolwiek amigowy system przetrwa bez dalszej marginalizacji nastepnych kilka lat to bedzie cud!
.... Nikt jednak prawie nie zauważył w wystąpieniu Lyle Hazelwooda trzech programow B&P, SoftSyn i Score....mają byc dostepne w ciagu kilku dni :)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 17:04 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Rozumiem że na pytania 1-7 odpowiedzi są "nie ma" bądź "nie wiem".

Ponieważ wątek miał być o faktach - a nie każdy czyta PPA (zreszta ostatnio tam sa długie seriale):
http://blip.tv/bios/hazelwood-6411788 Lyle Hazelwood i nowa wersja programu Bars & Pipes
http://blip.tv/bios/stephens-6413332 Eldee "Eliyahu" Stephens prezentuje najlepsze oprogramowanie działające pod kontrolą AmigaOS 4.x

Na AmiWest była też zapowiedź nowego projektu - tańszy PPC, który ma powstać we współpracy A-eon-Amigakit-Varisys.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 17:23 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Cytuj:
1. czy są wreszcie sterowniki do zintegrowanych układów w X1000? jak długo a-eon będzie robił z siebie pośmiewisko w amigowym światku sprzedając superdrogi komputer z protezami na PCI?
2. jak wygląda roadmap na 2013? wogóle jest?
3. czy Trevor zabierał głos? były jakieś podsumowania, prezentacje, przemówienia - gdzie to jest? czyżby w przeciwieństwie do zeszłorocznej imprezy tegoroczna była zjazdem pierników z Sacramento?
4. na zdjęciach widziałem Rebol - będzie amigowa wersja (na razie jest sam interpreter)?
5. materiały dla programistów które miały być upublicznione za darmo (bodajże filmy ze szkolenia) - co z tym?
6. Solie coś bredził - padły tam hasła typu obsługa 4 GB, nowe API i system plików itp - możesz to jakoś zebrać "do kupy"?
7. jaką mamy najbliższą imprezę amigową na której mogą paść konkrety?


1. Pewnie Rafal cos wie ale czy moze (NDA) cos powiedziec? Ja nie slyszalem.
2. Mysle ze caly roadmap to "co sie da to zrobimy" ;)
3. No, nie tylko z Sacramento ;)
4. Nie slyszalem.
5. Nie wiem.
6. Na AW jest zdanie, ze limitem 2GB SSolie sie nie przejmuje bo jak dojda do tego problemu to go rozwiaza.
7. Pianeta, za miesiac. Licze po cichu na odswiezona AOne 500 czyli ta z "plusem"

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 20:11 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
No ja myślę że na Pianecie coś pokażą, rozsądnie byłoby pokazać coś przed świętami. Hobby jak hobby, życie niesie inne priorytety, i na święta jest najlepszy moment na sprzedaż czegoś, zwłaszcza w kategorii takiej jak "zbytek".

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 21:15 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Ja raczej myślę, że MOŻE coś pokaza ale od razu sprzedaż? To już nadmierny optymizm...Chyba tylko Apple tak potrafi, ze kilka dni po prezentacji produkt trafia do sklepow ;)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 25 paź 2012, 22:10 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
adam napisał(a):
No cóż, na Execu nie doczekałem się odpowiedzi, więc może tutaj:


Tak jak powiedzial Przemek, to zasadniczo nie sa do mnie pytania, na niektore nie moge odpowiedziec, na niektore nawet nie znam odpowiedzi, moge tylko zasugerowac prawdopodobne wedlug mnie scenariusze. Postaram sie jednak jakos do nich ustosunkowac.

Cytuj:
1. czy są wreszcie sterowniki do zintegrowanych układów w X1000? jak długo a-eon będzie robił z siebie pośmiewisko w amigowym światku sprzedając superdrogi komputer z protezami na PCI?


Jak widac chocby z akcji z Warp 3D Trevor dobrze sobie zdaje sprawe ze brak sterownikow wyglada niepowaznie. Natmomiast jesli pytajac miales na mysli, czy Trevor podejmie jakies ekstra dzialania jak w przypadku sterow do grafiki, to moim zdaniem nie. Zarowno Hans jak i Dickinson, nie mowia tego wprost, ale miedzy wierszami mozna wyczytac ze kontrakt tego pierwszego troche kosztuje. Nie odbylo sie to tak ze Trevor sypnal jakas jednorazowa kwota w rodzaju bounty, ani tez nie wyplaca czegos w rodzaju miesiecznego stypendium w wysokosci powiedzmy 500$. Moim zdaniem Hans otrzymuje normalna godziwa pensje na zachodnim poziomie, a do tego dochodza inne koszty, typu zakup kart itp. Chociazby czesciowy zwrot z tej inwestycji juz na teraz srednio sie powiodl, bo uzytkownicy nie chca placic za sterowniki. Nie wiem tez jak wygladaja zwroty w perspektywie pozniejszej (czy A-EON ma umowe ktora partycypuje jakos w zyskach ze sprzedazy AOS 4.2). To wszystko wskazuje na to ze po prostu Trevor bedzie czekal az robote wykonaja wyznaczeni przez Solliego ludzie z teamu developerskiego.

Cytuj:
2. jak wygląda roadmap na 2013? wogóle jest?


Plany na przyszlosc nie ulegly zmianie, nas przynajmniej nie informowano aby jakies zalozenia zarzucono, badz doszlo cos nowego nie liczac tego bonusowego Warp 3D (no w zasadzie doszlo cos jeszcze ale NDA). Natomiast zasilenie w ostatnim czasie devteamu nowymi ludzmi, najpewniej zaowocuje jakimis nowosciami, choc przypuszczam ze nie bedzie to nic przelomowego.

Cytuj:
3. czy Trevor zabierał głos? były jakieś podsumowania, prezentacje, przemówienia - gdzie to jest? czyżby w przeciwieństwie do zeszłorocznej imprezy tegoroczna była zjazdem pierników z Sacramento?


Dickinson od momentu zakonczenia AmiWest niczego nie podsumowywal, ani nawet nie zabieral glosu w gronie betatesterow (niekiedy zdarza mu sie do tygodnia nieobecnosci, procz amigowego prowadzi tez inne interesy).

Cytuj:
4. na zdjęciach widziałem Rebol - będzie amigowa wersja (na razie jest sam interpreter)?


Niestety nic mi na ten temat nie wiadomo.

Cytuj:
5. materiały dla programistów które miały być upublicznione za darmo (bodajże filmy ze szkolenia) - co z tym?


Moja odpowiedz brzmi jak wyzej.

Cytuj:
6. Solie coś bredził - padły tam hasła typu obsługa 4 GB, nowe API i system plików itp - możesz to jakoś zebrać "do kupy"?


Nie wiem co mowil Sollie gdyz nie widzialem filmu z jego przemowienia (jest gdzies link?). Natomiast zlamanie granicy 2GB widzialnego ramu pamieci operacyjnej jest jednym z priorytetow na przyszlosc. NDA za wiele nie pozwala mi mowic, ale zdradze ze elementy zwiazane z szeroko pojeta obsluga ramu, statystycznie najczesciej trafiaja sie w dziennych updatach na betaserwerze.

Cytuj:
7. jaką mamy najbliższą imprezę amigową na której mogą paść konkrety?


O Pianecie juz ktos wspominal, tam jednak lubilo blyszczec bardziej Acube niz A-EON i moze od tej strony wiecej bym sie spodziewal. Predzej bedzie francuskie Alchimie, gdzie rok wczesniej trzech betatesterow dalo raczej kiepski pokaz X1000. rewelacji wiec tam bym sie nie spodziewal, aczkolwiek wykluczyc nie mozna ze rzuca im do przekazania jakis przeciek by zatrzec zle wrazenia z AmiWest.

P.S.
Moze nie tyczy to sie samego AmigaOS, ale na AmiWest zadebiutowal takze brandowany amigowo pendrive z Mintem live dla X1000. Mial ponoc zawierac stery 3D dla wszystkich wersji Radeona HD, wczesniejsze wersje kernela supportowaly tylko karty do HD4000 (no niektorzy mieli dostep do kernela z supportem HD5000).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 26 paź 2012, 08:25 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
adam napisał(a):
http://blip.tv/bios/hazelwood-6411788 Lyle Hazelwood i nowa wersja programu Bars & Pipes


Omawiany program trafil wlasnie na OS4Depot.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 27 paź 2012, 10:02 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 17:21
Posty: 936
adam napisał(a):
No cóż, na Execu nie doczekałem się odpowiedzi, więc może tutaj:
1. czy są wreszcie sterowniki do zintegrowanych układów w X1000? jak długo a-eon będzie robił z siebie pośmiewisko w amigowym światku sprzedając superdrogi komputer z protezami na PCI?


Masz z tym jakiś problem?

Nie chcesz, nie kupuj.

Po linuxem hardware działa.

Cytuj:
2. jak wygląda roadmap na 2013? wogóle jest?


Na miejscu ludzi z Hyperionu powiedziałbym publicznie pocałujcie mnie w d..., a ewentualnie coś wysłał na pm zarejestrowanym użytkownikom.

Cytuj:
3. czy Trevor zabierał głos? były jakieś podsumowania, prezentacje, przemówienia - gdzie to jest? czyżby w przeciwieństwie do zeszłorocznej imprezy tegoroczna była zjazdem pierników z Sacramento?


Amiga nie ma niczego co mogłoby zainteresować nowych ludzi z zewnątrz.

Głównie dlatego że różne młotki zamiast się wziąć za robotę, zajmują się osrywaniem ludzi którzy coś robią, coś kończą i nawet

mimo że nie jest idealne to przynajmniej wyszło poza fazę prototypu.

Jak tak dalej będzie to niestety każdy zjazd amigowców będzie zjazdem pierników.

Cytuj:
4. na zdjęciach widziałem Rebol - będzie amigowa wersja (na razie jest sam interpreter)?


A po co Ci to?

Jakby się ten język do czegoś nadawał, ktoś by go używał.

Cytuj:
5. materiały dla programistów które miały być upublicznione za darmo (bodajże filmy ze szkolenia) - co z tym?


Masz SDK, masz w nim przykłady, do używania systemowego GUI powinno Ci wystarczyć.

Cairo - wszystko jest na stronie tej biblioteki.

Tak że o co chodzi?

Cytuj:
6. Solie coś bredził - padły tam hasła typu obsługa 4 GB, nowe API i system plików itp - możesz to jakoś zebrać "do kupy"?


A kogo to obchodzi?

Nowe API - fajnie ale dla programisty to zupełnie przeźroczyste przecież używa się i tak stdio.h

Cytuj:
7. jaką mamy najbliższą imprezę amigową na której mogą paść konkrety?


Odp. na pkt. 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 28 paź 2012, 11:08 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 18:36
Posty: 148
Panowie, trochę mniej emocji.
Amiwest to takie spotkanie kumpli mających wspólne hobby. W tym roku obejrzałem sobie trochę więcej niż w poprzednim. To nie jest konferencja, prezentacja czy jakieś targi biznesowe. To luźne spotkanie przy piwku i jedzeniu na którym gadano o Amidze. Było trochę prezentacji ale najwięcej było luźnego gadania.

Ja też czekałem na netbooka. Wiadomo dzisiaj że projekt jest opóźniony ale jestem pewny że nie będzie skasowany. Dlaczego ? Hyperion potrzebuje kasy. Kasę ma za każdą sprzedaną licencję na system. Z Amigi One X1000 i Amigi One500 nie będzie dużej kasy. Dużo więcej będzie z netbooka lub innego taniego sprzętu.

System . Nie bawmy się w numerkologię. Ważne by system się rozwijał. Numerki są nieważne.

Przed nami Pianeta Amiga.

Mnie ciekawi fakt że z oferty ACube zniknęła płyta SAM460. Nie ma jej od dłuższego czasu... Może jakiś projekt w toku... ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 28 paź 2012, 19:19 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 12:48
Posty: 104
Mnie najbardziej rozczarowało prócz oczywiście pokazu netbooka, to że większość ludzi tam będąca to osoby w srednim i średnio-starszym wieku , oznacza to że któregoś dnia amigowców zabraknie. Także nikogo z Cusa i Amiga Inc.co prawda nie zawiodły mnie te firmy swoja nieobecnością ale jednak , tzn. że żadny dialog nie jest możliwy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO