Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest środa, 24 kwi 2024, 10:55

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 3 mar 2015, 22:52 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
No niby sieć działa, ale za każdym razem gdy się łączę muszę wywalić plik z "Netinterfaces".
"Winię" za to mój beta system. Grunt że znalazłem sposób na bezproblemowe łączenie się.

Mam pytanie odnośnie AmiStore'a. Chciałem kupić SketchBlock i Ztools, ale gdy chcę płacić
to pyta jaką przeglądarkę chcę użyć, IBrowse nie daje rady, OWB niby nie wywala komunikatu
że coś jest nie tak, ale strona PayPala się nie ładuje. Czy TW albo NetSurf dają rade PayPalowi?

PS. Ładny podpis sobie zarzuciłem? Gonię cię Rafał, już jestem na 29 miejscu w MACE ;)

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 3 mar 2015, 23:18 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Ja kupiłem przy pomocy Odyssey a NetSurf też podobno daje radę tylko z wyłączonym JS.

http://www.amigans.net/modules/xforum/v ... mpost93895

Mozesz też w odpowiednim momencie skopiowac adres url...

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 4 mar 2015, 08:27 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to zacytuję słowa z własnej recenzji

Niestety przy pomocy Netsurfa nie byłem w stanie zrealizować płatności. Przypuszczam, że o ile same możliwości poruszania się po sklepie zostały dobrze przetestowane, to już realne zakupy przy użyciu autentycznych przelewów pieniędzy, niekoniecznie. Jedyną możliwością na udany zakup jest więc przekopiowanie adresu z NetSurf do TimberWolfa, którego użycie umożliwia zaakceptowanie warunków i dalsze przekierowanie do stron PayPal (moje próby ze wklejaniem adresu do Odyssey również zakończyły się niepowodzeniem).

Tak jak pisze Przemek, na sieci można znaleźć informację że pod Odyssey, a nawet Netsurf też się jednak da. Ja już jednak nigdy potem tego nie próbowałem, niestety Amistore w zasadzie od momentu powstania nie dostarcza nowości, a więc i nie dostarcza mi powodów do nowych zakupów i eksperymentów z amigowymi przeglądarkami w tym zakresie.
Mozliwe że wystarczy tylko wyłączyć js w Netsurf, natomiast co do Odyssey, być może kwestia user agenta robi tutaj jakąś róznicę. Ja początkowo miałem ustawione Chrome, a gdy po kilku miesiącach przestał mi działać YT, przestawiłem sobie na Operę. Natomiast z moich obserwacji wynika że zdecydowana większość ma ustawione Firefox 25, ale jak już napisałem wcześniej mogę tylko snuć domysły, gdyż doświadczeń poza jednorazowym zakupem PPainta i Candi nie mam żadnych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 4 mar 2015, 12:39 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Dołączył(a): poniedziałek, 10 wrz 2012, 07:07
Posty: 249
Kupowałem poprzez Odyssey ustawione na FireFox 3.6 Windows. Wszystko poszło bez problemów i błyskawicznie po 5 minutach kupiony program miałem już na dysku. Kupowałem już jak sklep był po pierwszej aktualizacji bodajże.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO