Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 18 kwi 2024, 22:38

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 16 mar 2016, 12:34 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Choć Amistore działa już drugi rok, to niektore mankamenty wychodzą dopiero teraz. Na przykład prawdopodobnie jeszcze długo nie wiedziałbym że ktokolwiek zaprosił mnie do znajomych, gdyby nie sprawa prezentu ze sklepiku dla Adama za trzecie miejsce w konkursie.

Zaproszenie od Adama, jak i od Radzika nadeszły już dawno lecz ja nie zostałem o tym poinformowany. Okazuje się że po zalogowaniu do Amistore żadnego symbolu czy informacji tekstowej o zaproszeniu aplikacja nie wyświetla. Co więcej żadna informacja nie przychodzi też na maila.

Aby się przekonać czy ktoś nas zaprosił, należy wejść do wyszukiwarki użytkowników, a potem przejść do zakładki friends, dopiero tam zauważymy zaproszenia. Jak więc widać użytkownik sam musi monitorować zaproszenia, korzystając z dość rzadko używanych opcji sklepu. Adam pisał mi że wysłał zaproszenia kilku osobom, lecz nikt pozytywnie nie odpowiedział, co oznacza że przez brak powiadomień o zaproszeniach nie miałem pojęcia nie tylko ja.

Sugeruję zatem posprawdzać jak to wygląda przy Waszych kontach na sklepiku, bo być może zalegają tam z dawna przykurzone zaproszenia, o których żaden automatyczny system powiadomień nigdy Was nie poinformował.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO