Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest niedziela, 28 kwi 2024, 13:22

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: sobota, 10 sie 2013, 14:44 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
amig_os napisał(a):
Właśnie Amiga Kit potwierdził moją wpłatę i ... czekam na DVD Box:


A Alinea juz mi dostarczyla - o dziwo bardzo szybko. Ladnie wydane, oby wiecej takich perelek :)


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: poniedziałek, 12 sie 2013, 09:27 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 917
Myślicie, że można już M.A.C.E okrzyknąć najlepszą grą Amigową roku 2013? :) Czy coś szykują równie trzymający wysoki poziom? Może jakieś przecieki macie? :)

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: poniedziałek, 12 sie 2013, 10:19 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
parallax napisał(a):
Myślicie, że można już M.A.C.E okrzyknąć najlepszą grą Amigową roku 2013? :) Czy coś szykują równie trzymający wysoki poziom? Może jakieś przecieki macie? :)

Na drugim miejscu. Zaraz po:

http://www.team17.com/games/superfrog/superfrog-hd

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: poniedziałek, 12 sie 2013, 12:15 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
Emu napisał(a):


Eee, stara wersja to było jakieś wyzwanie, tę nową przeszedłem niemal z marszu. Zostały mi co prawda jeszcze do przejścia levele orginal, ale one i tak będą dużo łatwiejsze ze względu na to że żaba wolno się porusza i prawie wszystko może zabić. W wersji domyślnej nie było też poziomu Project F (nie wiem czy jest na poziomach original). Ogólnie fajna gierka, ale tak do przejścia na jeden raz i zapomnienia o niej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: poniedziałek, 12 sie 2013, 12:30 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Mufa napisał(a):
Emu napisał(a):


Eee, stara wersja to było jakieś wyzwanie, tę nową przeszedłem niemal z marszu. Zostały mi co prawda jeszcze do przejścia levele orginal, ale one i tak będą dużo łatwiejsze ze względu na to że żaba wolno się porusza i prawie wszystko może zabić. W wersji domyślnej nie było też poziomu Project F (nie wiem czy jest na poziomach original). Ogólnie fajna gierka, ale tak do przejścia na jeden raz i zapomnienia o niej.


Hmm, w takim razie chyba sobie daruje jej zakup. Mialem kupic wczesniej jak wyszla, ale pieniadze spozytkowalem na zakup Digital Universe w wersji CD :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: wtorek, 13 sie 2013, 08:57 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 917
Mufa napisał(a):
Emu napisał(a):


Eee, stara wersja to było jakieś wyzwanie, tę nową przeszedłem niemal z marszu. Zostały mi co prawda jeszcze do przejścia levele orginal, ale one i tak będą dużo łatwiejsze ze względu na to że żaba wolno się porusza i prawie wszystko może zabić. W wersji domyślnej nie było też poziomu Project F (nie wiem czy jest na poziomach original). Ogólnie fajna gierka, ale tak do przejścia na jeden raz i zapomnienia o niej.


No w zasadzie to nie mam się z czym nie zgodzić. Brakuje też tego jęku od upadku na kolce, wymieniać można by długo.
Ci co się wychowali na Superfrogu, to mogą w to zagrać co by sobie porównać zmiany, bo radochy z grania nie będzie takiej, jaką nam daje Superfrog z 93 roku. Wczoraj jak odpaliłem klasyczną wersję, to wciągnęła mnie jak 20 lat temu. Ma duszę, bez dwóch zdań i kropki na końcu :D

A co do MACE, to oby więcej takich perełek na nasz komputer :thumbup:

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: wtorek, 13 sie 2013, 10:05 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
Emu napisał(a):

Hmm, w takim razie chyba sobie daruje jej zakup.


Nie wiem czy jestes w plusie, dla "plusiastych" kosztuje tyle co flaszeczka, badz osmiopak lepszego browara, a przyjemnosci dostarcza chyba jednak na dluzej :D Ja tam pomimo ze potrzymuje zdanie ze SuperFrog HD jest slabszy od oryginalu i daleko mu do miana wielkiego hitu, to jednak wydanych pieniedzy nie zaluje. Nie wyrzucilem ich w bloto bo to jednak nie jest znowu jakis calkowicie skopany gniot, tyle po prostu ta gra byla warta i Team 17 uczciwie ustalil cene.

No ale wsparcie rynku amigowego zamiast wielkich kapitalistow dzialajacych na platformie PS3, oczywiscie jak najbardziej pochwalam :thumbup:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: środa, 25 mar 2015, 21:11 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Nie mogłem znaleźć swojego wpisu, w którym pisałem ile mam i pytałem ile masz ty Rafał,
dlatego piszę tu, w końcu dotyczy MACE'a.
Czy pomiary efpeesów robiłeś przy zamkniętym WB czy z WB w tle? Bo u mnie przy zamkniętmym
bez sterownika RadeonHD i bez najnowszej gfx.library FPSy dochodziły do 530 w najlżejszych momentach
a w tych najtrudniejszych około 200 na "normalu".
Teraz męczę "harda" i tam jest sporo więcej na ekranie, może być inaczej.

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: środa, 25 mar 2015, 23:01 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
W preferencjach gry nie mam ustawionego zamykania WB.

P.S.
Widzę że podbiłeś wątek by się pochwalić iż mnie pokonałeś ;) Serdeczne gratulacje :clap: No nic, ja wciąż pozostaje w pierwszej 10 na świecie, a nie grałem chyba ponad rok, więc też z mojego osiągnięcia mogę być zadowolony :happy-partydance:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: piątek, 27 mar 2015, 16:34 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Mufa napisał(a):
W preferencjach gry nie mam ustawionego zamykania WB.
Rozumiem.


Mufa napisał(a):
Widzę że podbiłeś wątek by się pochwalić iż mnie pokonałeś ;)
Tylko przypadkowo, nie to było moim zamiarem, przede wszystkim ciekawy byłem
w jakich okolicznościach robiłeś pomiary. Ale dzięki za gratulacje ;)

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: wtorek, 9 sie 2016, 09:32 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
Przy okazji prac nad playerem filmów autorzy napomknęli że pracują nad aktualizacją M.A.C.E. poprawione ma być część grafik, dodani nowi wrogowie, zmodyfikowane poziomy. Trzecim projektem będącym aktualnie na tapecie jest premierowa gra 3D.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: czwartek, 1 wrz 2016, 18:02 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
http://entwickler-x.de/m-a-c-e-remastered-1 wpis na blogu o M.A.C.E. Remastered.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: środa, 14 wrz 2016, 12:02 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1841
Mufa napisał(a):
http://entwickler-x.de/m-a-c-e-remastered-1 wpis na blogu o M.A.C.E. Remastered.


M.A.C.E. - Remaster work in progress 1:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Dqz1kgnVh04[/youtube]

"One of our goals while working on the desktop version of M.A.C.E. - Space Shooter is to create different ways of enemy behaving when they are hitted from the player. Depending on the used weapon some enemies acts in a different way. This will be a nice feature because different weapons assume different"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: piątek, 23 wrz 2016, 20:17 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1841
http://amigaworld.net/modules/newbb/vie ... =42#787777


M.A.C.E. Remastered - windows Steam version (but AmigaOS too!) - dev blog


--- Copy & Paste ---

Hello,
some of you might know that we are working on a windows version from our game "M.A.C.E." to bring it to the steam platform.

As we have some feedback from the community, we do some improvements. The gameplay and the level design will get some adjustments, new game backgrounds and a bunch of new enemies will come. The overall graphics from the enemies and the player ship wil also be updated. We hope to get a better version with all this changes, not only for the windows version.

The Amiga version will get these updates too, when the windows version is finished. But it might be that it only works perfect on better hardware (sam460+RadeonHD) because we use more and bigger graphics wich needs more graphics memory. But we will see how we can optimize this things to run it on lower devices too.

We started to make some blog entries on our website to show our work in progress in regular updates. We split it into some short snippets and bigger articles which joins the snippet into a whole information page.

Links are here:
Development Blog:
http://entwickler-x.de/mace-wip

Articles:
http://entwickler-x.de/category/articles

We currently have three articles based on mace. If you want to follow the progress and view some pictures and videos, then thanks for whatching ;)

In near future, we also will bring regular updates for our other projects, they are already created:
http://entwickler-x.de/category/development-blog

We hope, it is ok to post it here in the amiga forum because it also is based on our AmigaOS works (the engine to windows is a backport from the AmigaOS version, levels are built on AmigaOS, the new version will also arrive on AmigaOS!).

Thanks for reading and also thanks for reading the next post, because we have a great please!

--- End ---


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: M.A.C.E
PostNapisane: czwartek, 16 mar 2017, 21:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4671
Jak by ktoś był zainteresowany to właśnie (17 marca) mamy premierę wersji dla Windows. Data premiery na pozostałe platformy, w tym AmigaOS 4 nie jest jeszcze znana, aczkolwiek gra na nasz system na pewno się ukaże.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO