Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 23:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 9 lis 2018, 01:21 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Jest przypisana do twojego konta. Tam gdzie jest na stronie sklepik jest też zakładka Moje konto, a w niej Pliki do pobrania. Od strony panelu admina jest ok, ale jakby był kłopot dalej to na pewno jutro będziesz ebooka mieć.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 9 lis 2018, 10:37 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
adam napisał(a):
Jest przypisana do twojego konta. Tam gdzie jest na stronie sklepik jest też zakładka Moje konto, a w niej Pliki do pobrania. Od strony panelu admina jest ok, ale jakby był kłopot dalej to na pewno jutro będziesz ebooka mieć.


Dzięki Adamie za odpowiedź, niestety nie przypominam sobie, żebym zakładał konto a próba odzyskania hasła (o ile istnieje) również się nie powiodła, bo nic na majla nie przychodzi...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 9 lis 2018, 11:02 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Odezwę się na e-mail który podałeś w zamówieniu.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 9 lis 2018, 12:56 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Serdeczne podziękowania dla Adama, problem rozwiązany :ok:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 9 lis 2018, 19:29 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Książka przeczytana. Jedna rzecz która mi się nasuwa słowem podsumowania, wielka szkoda że autor uparł się by wszystko zrobić samemu i na gorąco. Jeśli już tak chciał zrobić, to mógł poczekać ze trzy miesiące z publikacją, w międzyczasie przynajmniej raz na 30 dni ją przeczytać i po każdym czytaniu dodać to i owo. Najlepiej jednak byłoby iść za przykładem Radzika i zaprosić jedną czy dwie osoby do konsultacji, bynajmniej nie dlatego że takie osoby "wiedzą lepiej" czy coś w tym stylu, tylko dlatego że co trzy głowy to nie jedna, w związku z powyższym łatwiej byłoby wyłapać ewidentne przeoczenia, czy skorygować pewne niedokładności.

Więcej uwag prześlę bezpośrednio Adamowi. Ogólnie inicjatywa fajna i mam nadzieję że jednak sprzeda się przynajmniej te 50 sztuk, co zmotywuje autora do przygotowania rozszerzonej aktualizacji tej publikacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 11 lis 2018, 17:53 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Dostałem te uwagi. One dotyczą raczej tego, czego zdaniem 'mufy' w książce brakuje a nie błędów. Wymieniliśmy się korespondencją. Nie pierwszy raz mamy różne spojrzenia na to samo. Na pewno dobrze byłoby, jakbyśmy częściej rozmawiali, bo wyszło że większość rzeczy które robię jest nieznane bądź motywy mojego postępowania są niezrozumiałe ;)

Z takich rzeczy które mi umknęły - reklamę swoich działań rzadko daję na PPA, bo z tego co pamiętam mają tam do mnie niechęć za "przejęcie" domeny amiga.org.pl. Mam tam duże lagi z zamieszczaniem newsów, dobrze że jest recedent i on mi to popchnie. Może się mylę, może to nieaktualne, może są jakieś zbiegi okoliczności, ale tak to zapamiętałem. Poniekąd za namową 'mufy' wysłałem przed chwilą newsa o podkaśćie, pewnie będzie syf pod newsem, ale przynajmniej będę miał sumienie czyste że tam też dałem informację.
Reklamuję się dużo, głównie przez execa, fanpage Amiga NG, Twittera, Gogle +, oraz za pomocą bloga AmigaOne no i strony amiga.org.pl, która staje się moim głównym miejscem.
Na stronie amiga org pl wtyczką Jetpack zautomatyzowałem sobie publikowanie jednoczesne - to co dam tam wyskoczy na Twitterze i fanpage. Niestety to są za małe zasięgi. Coś czego nie ma na PPA nie istnieje. Podkast ma przejąć mój spam, to znaczy stać się rozgłośnią tego co robię.

Zachęcam kolegów do pisania własnych książek, pisania artykułów technicznych i podobnych działań. I życzę powodzenia w wydaniu na papierze ;)

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 11 lis 2018, 18:34 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 05:09
Posty: 561
Lokalizacja: Warszawa
Rozważam kupno książki. Planuję kupić w środku miesiąca. Jak ze wszystkimi takimi rzeczami oczekuję jednak recenzji tego tytułu i jasnego wskazania odbiorcy, do którego ta publikacja jest kierowana.

Rozumiem, że książka zawiera materiały również dla "starych wyjadaczy" Amiga OS, albo jakieś ciekawostki, o których mało kto wie (zaintrygował mnie dział "za starych dobrych czasów" i podrozdział "stawianie pikseli").

Kupiłem już pismo "Amiga NG", numery 1-5 (4-5 w prenumeracie). Numer 5 jeszcze nie został wydany.

Ja sam proponuję rozszerzyć zagadnienia poruszane w Twoich publikacjach o Amigę klasyczną, bo dzięki temu przynajmniej ja znalazłbym więcej motywacji do wspierania tego przedsięwzięcia.

Myślę, że skorzystałoby znacznie więcej osób - zarówno czytelników jak i osoby redagujące i wydające te publikacje. Należy też pamiętać, że nowicjusze w świecie Amigi to nie są ludzie od NG.

Jeśli jednak nakierowujesz się na "tylko NG" to nadal możesz liczyć na moje wsparcie. Mimo wszystko fajnie byłoby, gdyby tematyka zakupywanych publikacji bardziej trafiała w moje zainteresowania.

Nie chcę kupować "tylko dlatego, że to wychodzi".

Cytuj:
Zachęcam kolegów do pisania własnych książek, pisania artykułów technicznych i podobnych działań.

Ja staram się robić coś w zakresie Amigi klasycznej (A1200). Obecnie piszę grę "Magazyn", która zyskała ostatnio niezłą szatę graficzną (w 32 kolorach). Staram się również promować A1200 i Amigę w ogóle, bo uważam że warto.

_________________
Robert "Hextreme" Szacki - Gear Works software


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 11 lis 2018, 18:44 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
No ja niestety postanowiłem że recenzji książki nie napiszę. Moje motywy co do tej decyzji są znane Adamowi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 11 lis 2018, 18:55 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 05:09
Posty: 561
Lokalizacja: Warszawa
Mufa napisał(a):
No ja niestety postanowiłem że recenzji książki nie napiszę. Moje motywy co do tej decyzji są znane Adamowi.

No dobrze, to trzeba będzie kupić i samemu się przekonać co do treści. :)

Ale jako, że do zamożnych osób nie należę wysupłanie 40 złotych to też nie lada wyczyn dla mnie.

_________________
Robert "Hextreme" Szacki - Gear Works software


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 11 lis 2018, 19:01 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
To była książka napisana pod kątem osób spoza środowiska i z myślą o wydaniu drukiem w kolorze, stad taki układ, użyta czcionka i mała objętość. Myślę, że nie spełni twoich oczekiwań. Tam są zupełnie podstawowe rzeczy.
Polecam podcast, mówię o zawartości magazynu. Będzie tam dwa artykuły, które powinne cię zainteresować.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO