Forum AmigaOne Zone
https://forum.amigaone.pl/

The Settlers II
https://forum.amigaone.pl/gry-f6/the-settlers-ii-t1890.html
Strona 1 z 1

Autor:  Djk83 [ sobota, 18 paź 2025, 09:55 ]
Tytuł:  The Settlers II

The Settlers II wreszcie na AmigaOS! :mrgreen:

Pobrana, zainstalowana i już śmiga pięknie na moim Sam460 :ok: Będzie grane! :ok:

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/