| Forum AmigaOne Zone https://forum.amigaone.pl/ |
|
| Amail https://forum.amigaone.pl/oprogramowanie-f5/amail-t1889.html |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mufa [ poniedziałek, 22 wrz 2025, 17:13 ] |
| Tytuł: | Amail |
Od dziś można pobrać nowy program pocztowy na Amigę Amail. Program jest jeszcze w bardzo wczesnej wersji i potrafi bardzo niewiele, na przykład nie obsługuje protokołu POP3. Natomiast to co istotne to fakt że obsługuje protokół IMAP, wyłączając Simplemaila, gdzie działanie tego protokołu było zawsze problematyczne. Jest to więc w pewnym sensie pierwszy program na Amigę, który nie korzysta ze środowiska AmiCygnix, skutecznie radzący sobie z IMAP (przetestowałem z moją pocztą, działa). Program jest skompilowany dla procesora 68k i jego minimalne wymagania to system AmigaOS 3.2, jednak bezproblemowo działa też pod AOS 4.1 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|