Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 29 mar 2024, 10:59

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 19 kwi 2020, 20:20 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Być może jedna z najważniejszych wiadomości roku. Po niemal 8 latach przerwy dostępny nowy Designer.

Zmian całe mnóstwo, szczegóły tutaj:
https://forums.hollywood-mal.com/viewto ... =19&t=2407


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 00:10 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
Być może jedna z najważniejszych wiadomości roku. Po niemal 8 latach przerwy dostępny nowy Designer.

Zmian całe mnóstwo, szczegóły tutaj:
https://forums.hollywood-mal.com/viewto ... =19&t=2407


I pewnie wymaga zakupu Hollywood 8 do pełnego działania - więc znów musimy kupować wszystko od nowa ?!?
Trochę za drogi interes tym bardziej, że ludzie zakupili pełne pakiety np. w wersji 7 :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 04:15 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
No wymaga, choć jak zwykle w przypadku uaktualnień są zniżki dla dotychczasowych posiadaczy. Ja tam zaktualizuję bo to fajny kawałek kodu. Normalnie Hollywood 8 kosztuje 99 euro a Designer 69 euro, ewentualnie w pakiecie trochę taniej bo 149 euro. Natomiast aktualizacja Hollywood 39 euro, a aktualizacja Designera 49 euro, tak więc można powiedzieć że pakiet to 88 euro.
Tanio nie jest, no ale to jedyny program na Amigę który wart jest takich pieniędzy, zwłaszcza że w przypadku Designera nie wydajesz takiej kasy raz na np. 8 miesięcy, a raz na 8 lat. Sam przestałem aktualizować Hollywood na wersji 7, bo za bardzo rozjechał się ze starym Designerem, więc nie mogłem skorzystać z wielu nowych możliwości programu , teraz nareszcie jest nowa wersja nakładki, co mi nie będącemu programistą pozwoli w dużo większym stopniu wykorzystać z funkcji jakie wniósł Hollywood 6, 7 i 8.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 12:03 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 913
Rozumiem że będzie recenzja nowej wersji designera? :) Sam ciekaw jestem jakie zmiany nastąpiły :thumbup:

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 14:28 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
parallax napisał(a):
Rozumiem że będzie recenzja nowej wersji designera? :) Sam ciekaw jestem jakie zmiany nastąpiły :thumbup:


No nigdy nie należy mówić czegoś na pewno, lecz z 95% pewnością taka recka na blogu się pojawi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 16:58 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Kupowałem Hollywood w nadziei, że aktualizacja Designera będzie darmowa bo autor wspomniał wtedy o nim na AW.net. Tyle to trwało, że oczywiście aktualizacja nie zmieściła się w zwyczajowo darmowym, rocznym uaktualnieniu. Do tego teraz jeszcze wymaga Hollywood 8.0. No nie jestem zadowolony....Samego Designera bym jeszcze kupił....

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 17:16 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Nie wiem, ja kupiłem pierwszą wersję Hollywood 2.5 i Hollywood Designer 2.0 (czyli pierwszą jaka działała na AmigaOS 4.0) jeszcze w 2007r, zresztą też w pakiecie bodaj za 149 euro (co 13 lat temu bolało dużo gorzej niż dziś) i musze przyznać że nigdy nie przypominam sobie darmowej aktualizacji Designera, musiałem płacić za update do trójeczki, jak i czwóreczki. Darmowe bywały uaktualnienia głównej podstawki, ale zazwyczaj też te drobniejsze, typu z 5.0 na 5.2 czy z 7.0 na 7.1. Darmowe są też uaktualnienia dla tych co dany program kupili niedawno (i teraz też tak jest dla tegorocznych nabywców Designera). Innych darmowych bonusów Andreas nie stosował, więc ja tam takich oczekiwań nawet nie miałem, choć jasne że byłoby miło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2020, 21:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Ok. Designer 5 i Hollywood 8, są już zainstalowane na moim HDD. Od jutra czas na testy bojowe, a potem obiecana recka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 6 wrz 2020, 16:07 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
amig_os napisał(a):
Mufa napisał(a):
Być może jedna z najważniejszych wiadomości roku. Po niemal 8 latach przerwy dostępny nowy Designer.

Zmian całe mnóstwo, szczegóły tutaj:
https://forums.hollywood-mal.com/viewto ... =19&t=2407


I pewnie wymaga zakupu Hollywood 8 do pełnego działania - więc znów musimy kupować wszystko od nowa ?!?
Trochę za drogi interes tym bardziej, że ludzie zakupili pełne pakiety np. w wersji 7 :(


Andreas własnie ogłosił wydanie Hollywood Designer 5.0 SE, ta wersja jest dostarczana ze specjalną edycją Hollywood 8, której da się używać tylko z Designerem, ale nie działa osobno. Dla nowych userów to napewno dobra okazja bo dostają program za pół ceny, dla Amigowców takich jak Ty niekoniecznie, bo koszt tej wersji sumarycznie wychodzi tyle samo co uaktualnienie zwykłego Designera i zwykłego Hollywood, dla dotychczasowych użytkowników.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 sty 2022, 14:10 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Możliwe że w tym toku doczekamy się kolejnej aktualizacji Designera. Domniemywam po tym że dostaję od Andreasa odpowiedzi na maile sprzed kilkunastu miesięcy, z informacją że zaimplementował pewne rzeczy, które wówczas postulowałem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO