Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 11:50

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 09:33 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 913
Mufa napisał(a):
parallax napisał(a):
Podały informacje odnośnie daty sprzedaży Amigi 1222?


Jeśli nawet padały, to nikt nie podał nic więcej poza zdjęciem tego slajdu. Jak pisałem w poprzedniej wypowiedzi, za niespełna dwa tygodnie Amiwest. Myślę że będzie tam więcej konkretów, bo widzę determinację u Trevora by jednak trafiło to do ludzi jeszcze w tym roku.

Czyli nadal czekamy. Kaska czeka :thumbup:

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 14:45 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Cytuj:
...mgółby pojść jakiś przekaz, oświadczenie prasowe ...


I o to właśnie mi chodzi...jakiś filmik z LibreOffice, ulotka, wpis na blogu. RÓWNOLEGLE do pokazu. A tak mamy najpierw -kupcie AmigaFuture, tam coś będzie. Przyjedźcie na Amiga34, będzie Hyperion i AEon. I co? I nic :?

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 16:45 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 20:09
Posty: 224
Lokalizacja: Katowice
To, że organizatorzy nie robili zapisów wideo z imprezy jest dziwne, ale wszakże każdy naród ma swoje przywary, albo może to też było zbiorowisko starych ludzi ;) jak moherowe berety nie czują potrzeby archiwizacji tego co kto chlapnie.
Natomiast dziwię się że sami wystawcy nie są oburzeni, wyjazd na imprezę to nie 5 zł, chyba że wszyscy potraktowali ją jak targowisko na którym można sprzedać parę dyskietek. W takiej sytuacji wszyscy mają wszystko gdzieś. Jeżeli 25 października będzie podobnie to ja nie wiem, ale oni chyba żyją w jakiś innym świecie "Alicja po drugiej stronie lustra" - wymaluj.

_________________
Niepoprawny Optymista


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 17:31 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): sobota, 21 mar 2015, 00:11
Posty: 6
Skąd wniosek, ze nie było nagrywanych materiałów wideo? Oczywiście, że były - prezentacje również. Nasze stoisko było umieszczone akurat na przeciwko sceny i widać było pracę kamerzysty oraz dwóch dźwiękowców przez cały czas. Natomiast same prezentacje stały na bardzo różnym poziomie i większość była krótka, do 30 minut każda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 19:33 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Dzięki Adam za informacje. W takim razie uzbrajam się w cierpliwość i czekam aż nagrania zostaną udostępnione.

Czy możesz coś więcej powiedzieć o wystąpieniu Trevora?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 19:42 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
....no i co mówił Hyperion? :thumbup:

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 21:12 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): sobota, 21 mar 2015, 00:11
Posty: 6
Cytuj:
Czy możesz coś więcej powiedzieć o wystąpieniu Trevora?

Bardzo chętnie. Trevor pokazał na slajdzie, że uruchomili Wings i port Diablo na A1222 (to się nazywało A1222 Update). Przeszedł później do informacji o pre-orderze Tabora II - będzie specjalna wersja AmigaOS 4.1-EA (Early Adopter Edition), w pełni zgodna z Enhancer Software 2.0 oraz z aktualizacjami. Według tych informacji to ma być "limited edition". I to był główny punkt pokazu.

Natomiast na samej imprezie Trevor głównie siedział przed komputerem, na którym uruchomiony był ImageFX lub dema 3D (o ile dobrze pamiętam to był model X5000). Na drugim komputerze była uruchomiona gra Tower57, później Workbench i można było uruchamiać programy. Trevor dużo też chodził po sali i rozmawiał z ludźmi, niekoniecznie o komputerach. Osobiście byłem zdziwiony, że nie uruchomili na AmidzeOne czegoś nowego, aby bardziej zachęcić ludzi do AmigaOS 4, ale nie mnie to oczywiście oceniać.

Mam zdjęcia z prezentacji Trevora, będę wstawiał niedługo na FB i Twittera.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 16 paź 2019, 21:25 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): sobota, 21 mar 2015, 00:11
Posty: 6
Prezentacja Hyperionu była zapisana w programie jako "Q&A to Hyperion". Nie byłem w stanie słuchać wszystkiego bardzo dokładnie, bo mieliśmy bardzo dużo klientów na stoisku, ale były pytania o dalszy rozwój i AmigaOS 5 (tak się wyraziła osoba pytająca z publiczności). Niestety nie padły żadne konkrety, wystąpienie należało raczej do mniej atrakcyjnych, jeśli porównamy np. z AmiKitem czy Gunnarem od Wampira. Stoisko Hyperionu też nie było specjalnie wyeksponowane, nieco z tyłu z punktu widzenia wejścia na imprezę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 04:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Na Amitopii jest kolejny artykuł. Wynika s niego że było dużo kularowych rozmów za zamkniętymi drzwiami wielu ważnych osób, na które jednak konsekwentnie nie był zapraszany Mikie. W związku z tym planowane niedzielne wystąpienie Cloanto się nie odbyło, czyli można wnioskować że w temacie ugody raczej regres niż progres.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 06:56 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 913
A2 napisał(a):
Mam zdjęcia z prezentacji Trevora, będę wstawiał niedługo na FB i Twittera.


Jak by dało radę, to może i na forum? :) Nie każdy ma tam konto.

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 08:40 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): sobota, 21 mar 2015, 00:11
Posty: 6
Mała poprawka: wystąpienie Cloanto jak najbardziej się odbyło w niedzielę, wstawię niedługo trochę zdjęć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 13:42 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): sobota, 21 mar 2015, 00:11
Posty: 6
Część zdjęć z Amiga34 można już obejrzeć u nas na głównej stronie. Zapraszam :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 15:06 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
A2 napisał(a):
Mała poprawka: wystąpienie Cloanto jak najbardziej się odbyło w niedzielę, wstawię niedługo trochę zdjęć.


Ok, to ja źle doczytałem bo i moja znajomość angielskiego jest jak u Niemców ;) Mikie nie pojawił się w niedzielę o 12:00 koło stoiska Amitopii, gdzie miało być coś w rodzaju konferencji ugodowej z serią pytań i odpowiedzi (źródło: https://amitopia.com/behind-closed-door ... ner-talks/ ):

"At the Amiga 34 event. I personally tried all I could to get all of the Amiga parts to talk together on Sunday at 12. It seemed like we had an agreement on Sunday. I was waiting on Sunday for it to happen but Mike didn’t show up. Amitopia’s event was going to be a 20min Question and Answers session beside Amitopia’s booth at the event".

Ponadto jest kolejny artykuł, tym razem poświęcony nowościom w konsoli dla nadchodzącego systemu AmigaOS 3.2.

Mam nadzieję że to nie koniec serii tematycznych tekstów od Amitopii i być może doczekamy się jakiejś bardziej szczegołowych relacji z wystąpień A-EONu i Hyperionu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 15:14 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
A2 napisał(a):
Część zdjęć z Amiga34 można już obejrzeć u nas na głównej stronie. Zapraszam :-)


Dzięki za fotki, bo obraz zawsze coś mówi. Widać po slajdach że Mikie nie skupił się na prezentowaniu Amigi Forever, czy planów rozwoju systemu, a drążył kwestie prawne, chcąc pokazać że to on ma rację. Tymczasem na wystąpieniu Hyperionu nie widać było Bena (który przecież na imprezie był), a jedynie Timothy'ego, więc pewnie nie było prawniczego bełkotu, tylko rozmowa o rzeczach, które interesują sympatyków AmigaOS najbardziej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 17 paź 2019, 21:51 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
A2 napisał(a):
Prezentacja Hyperionu była zapisana w programie jako "Q&A to Hyperion"...


Dzięki za info :)

Potwierdza się miałkość tych "prezentacji. Jak rozumiem nie było co powiedzieć/pokazać to AEon zaprezentował slajd a Hyperion pewnie coś o AOS 3.2. Na ppa jest info (w wątku o zakupie zbiorowym), że szczegóły dot. Tabora mają być na AmiWest. Obstawiam, że Early Adopter program będzie ograniczony ilosiowo. Do 100 sztuk? ;)

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO