Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 20:14

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 17 maja 2017, 20:49 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
http://hyperion-entertainment.biz/index.php/news

The updated version for AmigaOS 4.1 Final Edition includes among others:

- compatibility with Southern Islands based Radeon cards
- new launcher with screenmode selection, language selection and other options
- uses MiniGL texture compression if available
- tons of game bugfixes including a fully playable tutorial


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 18 maja 2017, 06:36 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Mam nadzieję że doczekamy się Heretica i Shogo (zwłaszcza że tego ostatniego nie zdążyłem ukończyć na klasyku), bo akurat Descent czy wcześniej Quake 2, to aktualizacje gier które już w połowie ubiegłej dekady były zaktualizowane pod kątem natywnego działania na AmigaOS 4 (tyle że bez Warp 3D). Natomiast te dwie pierwsze pozycje nigdy nie wyszły poza środowisko WOSa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: czwartek, 18 maja 2017, 08:41 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
Mam nadzieję że doczekamy się Heretica i Shogo (zwłaszcza że tego ostatniego nie zdążyłem ukończyć na klasyku), bo akurat Descent czy wcześniej Quake 2, to aktualizacje gier które już w połowie ubiegłej dekady były zaktualizowane pod kątem natywnego działania na AmigaOS 4 (tyle że bez Warp 3D). Natomiast te dwie pierwsze pozycje nigdy nie wyszły poza środowisko WOSa.


Heretic II:
Mam do tej gry dodatki i dwa Patche Hyperionu ale niestety gra dalej nie działa z reWarp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 20 maja 2017, 15:23 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Po krótkim dochodzeniu ;) okazało się, że za port są odpowiedzialni EntwicklerX :

--- Copy & Paste ---

Re: Freespace
There are no sectets, Frank Menzel (EntwicklerX Coder ;) ) spent the last weeks (many hours a day) with finishing the Freespace for OS4.1. Timothy asked us because he is a big fan os bringing some updates for the "older" games, or at least get them work on current AmigaOS. We also like to see all those games if possible (Gorky17 was great, now Freespace). First Question from Timothy: We need an adjusted GUI for Config, no big work ;) ... but while working on some things Frank had to solve some problems (performance of explosions and others where bad, language problems, 32Bit mode works now, Freespace also runs in window mode, adjusted texture sizes (biggest setting where 1/4 of the textures in the game drawer... very blurry and much more). Now it runs also great in FullHD on my Sam460, i am happy. I think in the readme should be some people listed which where involved (no time to look at the final version of the archive). Thanks for playing and maybe purchasing a download version. Regards, Thomas

--- End ---

Port wykonany jak zawsze wzorcowo - granie w rozdzielczości FullHD jest przyjemnością.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO