Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 14:49

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 24 kwi 2021, 17:57 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
https://amigaworld.net/modules/newbb/vi ... r=0#841110


-------------- translate google start -------------


ArcturusDeluxe :

Cześć wszystkim!
Przepraszamy, że nie złapałem tego wątku wcześniej. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie moim projektem! Dobrze jest wiedzieć, że ludzie to zauważają i cieszą się z tego. Pomyślałem, że chciałbyś wiedzieć, że niedawno wydałem kolejną dużą aktualizację, a teraz jest 1.0.

Pliki do pobrania i informacje są tutaj: https://arcturusdeluxe.itch.io/project-osiris

Oprócz wielu drobnych poprawek rozgrywki i dodatkowej grafiki (faceci od robaków i ostateczny boss mają teraz ukośne ramki, rysowanie zajęło mi całą wieczność!), Stworzyłem również nową ścieżkę dźwiękową do gry. Obsługiwane są również ścieżki CD32, ale obawiam się, że na razie będziesz musiał dostarczyć własne pliki muzyczne! Dowiedziałem się, że Bjorn Lynne ma na sprzedaż ścieżkę dźwiękową AB3D, więc nie chciałem nikomu nadepnąć. Skontaktowałem się z nim, aby poprosić o pozwolenie na ich uwzględnienie, więc mam nadzieję, że odpowie. Przepraszam za to, mam nadzieję, że rozumiesz.

Mam jednak nadzieję, że dasz szansę mojej ścieżce dźwiękowej. Daleko mi do profesjonalnego muzyka, ale myślę, że to całkiem nieźle nadaje się do nadania grze mroczniejszej atmosfery. Zawiera również kilka zwrotów do muzyki z oryginalnych gier Alien Breed, więc posłuchaj ich!

Jeśli chodzi o port Ozyrysa na Amidze, niestety nie jestem pewien, czy na razie jest to możliwe. Użyłem wielu funkcji obecnych tylko w nowoczesnych wersjach GZDoom, a obecnie wersja ZDoom dla Amigi jest bardzo przestarzała. Niektóre z nich to takie rzeczy, jak podłogi 3D i przezroczysta woda, które są bardzo ważne dla prawdziwego doświadczenia AB3D.

Aby uzyskać więcej informacji, najlepszym miejscem, na które warto zwrócić uwagę , jest główny wątek dotyczący projektu na forach ZDoom.

https://forum.zdoom.org/viewtopic.php?f=19&t=67666

Nawet główny twórca oryginału, Andrew Clitheroe, pojawił się w pewnym momencie! To było całkiem fajne. Jeśli masz jakieś problemy, najlepiej ze mną porozmawiać w wątku ZDoom lub na Twitterze (@arcturusdeluxe). Ja też będę sprawdzać ten wątek.

Pozdrawiam wszystkich!

-------------- translate google end -------------





Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO