Forum AmigaOne Zone
http://forum.amigaone.pl/

Mało znane gry na Amigę
http://forum.amigaone.pl/gry-f6/malo-znane-gry-na-amige-t1169-15.html
Strona 2 z 2

Autor:  parallax [ środa, 7 lut 2018, 15:31 ]
Tytuł:  Re: Mało znane gry na Amigę

Kolejna odkopana mniej znana gra - Wibble World Giddy: Wibble Mania! Gra trochę nawiązuje do gierki Dizzy.
→ GIDDY na youtube
Grę dostałem na gwiazdkę w 1994 albo w 1995 roku. Gra kupiona w sklepie, w którym sprzedawano gry na Amigę spod lady. Tylko piraty mieli z tego co pamiętam. Sklep w ogóle nie związany z komputerami, ale z elektroniką. Kilka razy zdarzyło mi się tam kupić gry, ale tam mieli raczej gry niekomercyjne, a przynajmniej ja kilka takich z tego co pamiętam kupiłem. Zresztą w tym czasie to raczej nawet sobie nie zdawałem sprawę że one są nieoryginalne itp.

Autor:  parallax [ niedziela, 11 lut 2018, 21:35 ]
Tytuł:  Re: Mało znane gry na Amigę

Tym razem gra dla fanów Sensible World of Soccer ;)
→ Sensible Massacre 2: Bulldozer Butcher

Strona 2 z 2 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/