Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest sobota, 20 kwi 2024, 01:53

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: OWB i blogspot
PostNapisane: poniedziałek, 27 paź 2014, 23:47 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
Czy komuś działa OWB 1.23 z blogspot? Normalnie nie mogę się na niego zalogować, bo ciągle mam komunikat:

https://drive.google.com/file/d/0B_mSdfTCga8ddFBrTlRnOERtX1k/view?usp=sharing


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 07:50 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
radzik napisał(a):
Czy komuś działa OWB 1.23 z blogspot? Normalnie nie mogę się na niego zalogować, bo ciągle mam komunikat:

https://drive.google.com/file/d/0B_mSdfTCga8ddFBrTlRnOERtX1k/view?usp=sharing


Link, ktorego zapodałeś u mnie też nie działa. Niestety zaczyna się trochę sprawdzać scenariusz jaki przewidywałem, gdy było zbierane bounty na port przeglądarki. Czyli jednorazowy strzał (z późniejszymi drobnymi poprawkami od kas1e) i potem nic. Przeglądarka pozostaje już niemal rok (a sam silnik ma już więcej niż rok), bez aktualizacji, co w świecie internetu jest dosyć długim okresem i coraz więcej stron zaczyna sprawiać problemy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 11:31 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
A czy kas1e się gdzieś pojawia? Bo na forach go nie ma....

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 11:47 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Przemek napisał(a):
A czy kas1e się gdzieś pojawia? Bo na forach go nie ma....


Na forum Hyperionu ostatnio logował się trzy dni temu. Jakoś niedawno udzielał się też na betaliście, ale faktycznie na głównych forach amigowych, jakby ostatnio się wyciszył.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 12:02 
Offline
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Dołączył(a): niedziela, 26 lut 2012, 20:06
Posty: 73
Mufa napisał(a):
Link, ktorego zapodałeś u mnie też nie działa. Niestety zaczyna się trochę sprawdzać scenariusz jaki przewidywałem, gdy było zbierane bounty na port przeglądarki. Czyli jednorazowy strzał (z późniejszymi drobnymi poprawkami od kas1e) i potem nic. Przeglądarka pozostaje już niemal rok (a sam silnik ma już więcej niż rok), bez aktualizacji, co w świecie internetu jest dosyć długim okresem i coraz więcej stron zaczyna sprawiać problemy.


Trochę obiektywizmu. Na MOSa też nie ma nowszej wersji (jest 1.24, ale to mała różnica), więc Kas1e nie ma jak portować. Myślę, że jak się pojawi coś nowego, to Kas1e od razu przeportuje. Przy swoich obiekcjach pisałeś, że lepiej trzymać się Timberwolfa, a ten nie dość że nie skończony, to aktualizacja jeszcze starsza. Pewnie, że chciałoby się mieć najnowszą przeglądarkę, ale jest jak jest.

Ps. popatrzyłem teraz i na Androidzie ta strona też wywala błąd


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 12:58 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
AS napisał(a):

Trochę obiektywizmu. Na MOSa też nie ma nowszej wersji (jest 1.24, ale to mała różnica), więc Kas1e nie ma jak portować. Myślę, że jak się pojawi coś nowego, to Kas1e od razu przeportuje. Przy swoich obiekcjach pisałeś, że lepiej trzymać się Timberwolfa, a ten nie dość że nie skończony, to aktualizacja jeszcze starsza. Pewnie, że chciałoby się mieć najnowszą przeglądarkę, ale jest jak jest.

Ps. popatrzyłem teraz i na Androidzie ta strona też wywala błąd


Ja tam doKas1e nie mam pretensji. Stwierdzam tylko fakt. Co do TimberWolfa to faktycznie jest starszy, ale już niejednokrotnie okazał się skuteczną, ostatnią deską ratunku w miejscach gdzie zawiodło OWB (co nieznaczy, że nie ma takich miejsc, w których zawodzi TimberWolf, a radzi sobie OWB).

Nie polecam nikomu używania jako domyślnej przeglądarki TimberWolfa (bo sam używam w tej roli OWB), ale też nie polecam nikomu usuwania go z twardziela. W amigowych realiach, to jednak duży plus mieć dwie nowoczesne przeglądarki, oparte na różnych silnikach. Ktoś tutaj kiedyś napomknął, iż Solie położył już krzyżyk na TimberWolfie. Ja tej wypowiedzi nigdzie nie widziałem i osobiście mam nadzieję, że temat Firefoxa na Amidze jeszcze powróci, tak jak wcześniej, znienacka po dwóch latach przerwy od wydania miernego TimberWolfa 3.5, pojawił się całkiem używalny TW 4.0.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 14:54 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Dokladnie to brzmi tak....

TW nie został odłożony na półkę ale nie ma pilnej potrzeby pracy nad nim teraz skoro wiekszosc używa Odyssey

http://www.amigans.net/modules/xforum/v ... mpost92078

Jakby nie patrzeć, w naszych realiach, nie ma rozwoju...

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 29 paź 2014, 08:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4667
Przemek napisał(a):
Dokladnie to brzmi tak....

TW nie został odłożony na półkę ale nie ma pilnej potrzeby pracy nad nim teraz skoro wiekszosc używa Odyssey

http://www.amigans.net/modules/xforum/v ... mpost92078

Jakby nie patrzeć, w naszych realiach, nie ma rozwoju...


Wczoraj napisał:
"I do have the source code to the current version of Timberwolf here on my hard drive. I really should look into working on it again but I thought most people could live with Odyssey in the mean time. Now that we have a good way to deliver video I really should get back to that project."

Zatem jeszcze nie wszystko stracone.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO