Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 12:15

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 9 lis 2022, 21:09 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Obrazek


https://golem-amiga.sourceforge.net/

-------------------------------
Golem, soft do fakturowania.
-------------------------------

@docent

https://www.ppa.pl/forum/amiga/44733/go ... ia#m768654

Mialem ostatnio troche wolnego czasu w weekend wiec zaczalem robic aktualizacje golema i szukam chetnych do testowania od przyszlego tygodnia nowej wersji - najlepiej osob, ktore maja pojecie jak ten program wykorzystac :) Zainteresowanych zapraszam na priva.

Wersja 1.4 RC zbliza sie, mam nadzieje wypuscic ja w 20 lecie ostatniej aktualizacji :)
Zmiany:
- Uaktualnione stawki vat do obowiazujacych w 2022 roku.
- Dodana zostala stawka vat marza
- Poprawione mapowanie stawek vat przy drukowaniu na drukarce fiskalnej aby bylo zgodne z
z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów w sprawie kas rejestrujących z dnia 30 kwietnia 2019 r.
- Listy "Dokumenty wystawione" i "Dokumenty odlozone" zostaly przeniesione z menu "Rozne" do menu "Sprzedaz"
- Zastapienie tekstu 'SWW' przez 'PKWiU' w aplikacji
- W ustawieniach drukarki zakladki "Wydruk 1" i "Wydruki 2" zostaly polaczone w jedna zakladke "Wydruk"
- W menu "System" zostala dodana opcja "Urzadzenia fiskalne", do ktorej zostaly przeniesione zakladki "Posnet" i "Posnet 2' z opcji 'Ustawienia"
- Zawartosc zakladek "Posnet" i "Posnet 2' zostala podzielona na 4 zakladki: "Ogolne", "Stawki VAT", "Wydruki", "Pozostale"
- W konfiguracji urzadzen fiskalnych w zakladce "Ogolne" zostala dodana mozliwosc wyboru protokolu transmisji z urzadzeniem (na razie dostepny tylko Posnet Thermal)
- Zostala zaktualizowana baza rozpoznawanych numerow bankow i kont bankowych do danych z ewib.nbp.pl z 21.10.2022
- Poprawione zostalo automatyczne inicjalizacjowanie pustego wzorca wyszukiwania na liscie faktur
- Zostalo poprawione mapowanie klawiszy funkcyjnych w menu
- Zostaly zrobione rozne poprawki kosmetyczne i jezykowe
- Zastapienie tekstu 'SWW' przez 'PKWiU' na wszystkich wydrukach
robi sie:
- Poprawienie kontrolki do wpisywania numerow kont bankowych tak, aby obslugiwala numery w standardzie IBAN wraz z weryfikacja poprawnosci numeru
- Zrobic opcje 'Magazyny' w menu glownym i przeniesc tam 'Magazyn' z 'Baz danych'
- Dolaczenie wszystkich potrzebnych bibliotek do golem/libs i niestandardowych klas mui do golem/mui i ladowanie ich z katalogu Golema
- Uaktualnienie installera

Poniewaz jeszcze pewnie bede mial wolne weekendy, to planuje dorabiac dodatkowe rzeczy wg tej listy:
wersja 1.5:
- W menu "Zakupy" opcja 'Zakup towaru' z automatycznym zasileniem magazynu
- Wprowadzanie pozycji przy fakturach zakupu
- Obsluga wystawiania faktury korygujacej
- Obsluga wystawiania faktury vat marza
- Drukowanie dokumentow na drukarkach laserowych lub atramentowych, kompatybilnych z pcl5
- Podglad wydruku faktury

wersja 1.6:
- Zapis faktury do pdf
- Generowanie jpk vat
- Uaktualnienie dokumentacji w amiga.guide
- Raporty

kiedys:
- Edycja/wczytywanie stawek vat z bazy
- Definiowanie typow kont uzytkownikow i ustawianie ich praw dostepu do poszczegolnych opcji
- Generowanie pit
- Weryfikacja online numeru nip/statusu w US
- SQLite

Jak macie jakies inne pomysly do dodania w Golemie, to piszcie - moze dodam :)


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 8 lut 2023, 22:34 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Chciałem wypróbować ale napotkałem dwie przeszkody. Pierwsza to skrypt instalacyjny. Zainstalowałem ręcznie. Druga to wymagane WMFH LocalePL. Tutaj odpuściłem bo nie wiem czy nie namieszam w systemie. Ktoś próbował z AOS4?

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO