Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 15:46

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 9 paź 2017, 19:26 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Czy ktoś posiada zarejestrowaną wersję dla OS4? NIe mogę aktywować swojej kopii, mam numery "product key", "activation" i "registration". W okienku, które się pojawia trzeba podać imię i nazwisko, firmę - to oczywiste, no i "Reg #" i "Password". Które z powyższych numerów, które wymieniłem, trzeba wpisać i w jakie pola? Odrzuca mi cały czas cokolwiek bym nie wpisał.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 paź 2017, 05:30 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Emu napisał(a):
Czy ktoś posiada zarejestrowaną wersję dla OS4? NIe mogę aktywować swojej kopii, mam numery "product key", "activation" i "registration". W okienku, które się pojawia trzeba podać imię i nazwisko, firmę - to oczywiste, no i "Reg #" i "Password". Które z powyższych numerów, które wymieniłem, trzeba wpisać i w jakie pola? Odrzuca mi cały czas cokolwiek bym nie wpisał.


Można kupić wersję 5.0 dla AmigaOS ?
Jest to wersja 68k czy PPC ?

PS.
Może trzeba dodać wyjątek do Petuni ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 paź 2017, 08:29 
Online
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Pagestream w wersji natywnej istnieje od lat nastu.. Taką wersję znajdziesz do kupienia na stronie domowej programu. Wątek o problemach z wersją natywną jak i 68k można znaleźć tutaj. Nikt tam jednak nie wspomina o kłopotach z rejestracją programu.

Ja niestety tutaj nie pomogę, bo nie mam i nie używam Pagestreama.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 paź 2017, 09:12 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
@EMU: kupiles PS dla AmigaOS 4 na ich stronie? Ja sie nie odwazylem, tylko do nich pisalem i zero kontaktu. Z kims tam jeszcze wymienialem opinie i raczej PS5 dla Amigi to martwy produkt. Ta stara 5 ponoc nie nadaje sie do pracy, a nowej nie ma, choc dwa lata temu pokazano demo w Neuss.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 paź 2017, 09:43 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 13:15
Posty: 757
Tak, kupiłem przez ich stronę, nie było żadnego problemu z zakupem. Pliki pojawiają się na stronie "Download" po zalogowaniu. Licencja daje dostęp do dwóch wersji dla OS4 (obie to bety, 4.1.8.3 i 5.0.3.3 z 2006 r.) oraz do wersji dla OS3 - wersja 4.1.5.6.

Przy okazji rozgryzłem już sposób rejestracji, jest dość mylący. W wyskakującym okienku rejestracyjnym jako "Reg #) trzeba podać wartość z "Registration" ze strony www z otrzymanych danych rejestracyjnych (po zalogowaniu), w polu "Password" numer z pola "Activation". Mylący jest ten "product key", który podają po zakupie bo on nie służy do niczego - nigdzie się go nie podaje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 11 paź 2017, 12:19 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Dołączył(a): czwartek, 25 wrz 2014, 19:41
Posty: 510
No prosze, tego sie nie spodziewalem. Ale wersja z 2006 brzmi slabo... mozesz potestowac i podzielic sie ze stabilnosci PS5? Slyszalem, ze jest dramat. Tez jestem ciekawy wrazen z PS4 pod OS4. Dziala to w ogole na X5000?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO