Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 13:01

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 11:13 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Załamałem się ... ;)

https://amigaone.files.wordpress.com/20 ... 1680&h=946


Oryginalne śrubki już spakowane do koperty jeszcze tylko znaczek i ... w świat.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 13:41 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
A ja nie wiem czemu szydzisz, to jest blog a nie serwis informacyjny Amiga Technology. Ludzie piszą takie rzeczy, i są tacy którzy lubią czytać właśnie takie, a nie "suche" teksty. Przypomnij sobie recenzje z czasopisma Amiga, typu "karta dotarła do mnie w czarnym kartonowym pudełku", i podobne ;)

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 kwi 2017, 07:06 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
adam napisał(a):
A ja nie wiem czemu szydzisz, to jest blog a nie serwis informacyjny Amiga Technology. Ludzie piszą takie rzeczy, i są tacy którzy lubią czytać właśnie takie, a nie "suche" teksty. Przypomnij sobie recenzje z czasopisma Amiga, typu "karta dotarła do mnie w czarnym kartonowym pudełku", i podobne ;)


Jeśli nie uda mi się zmusić ;) Rafała do wymiany zasilacza w X1000 to przynajmniej u Ciebie zrobimy porządek aby wszystko wyglądało fajnie :)
Jeśli coś jeszcze potrzebujesz ... do amigi to pisz.

PS.
W micro AmigaOne miałem cooler na CPU tego samego producenta i spisywał się super.
Szaman też go używa w swojej micro AmigaOne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 kwi 2017, 12:09 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Na moim blogu jest możliwość komentowania, zachęcam ;) Jest też tu na forum PW. Naprawdę nie potrzeba zakładać specjalnie wątku, na dodatek o tak prześmiewczym tytule (Adam vs śrubki) i wstępie ("Załamałem się"). To jest internet, i będzie to już w internecie na zawsze. Jest to też trochę robienie z kogoś (-), bo przecież o nic się nie prosiłem, ani w niczym mi to nie przeszkadza.
Piszę o tym ponieważ uprzedzam fakty - następny wpis będzie o zasilaniu :mrgreen: Zachęcam do skorzystania z opcji komentowania tam, i PW tu, w przyszłości.

Mam też przy okazji pomysł - ponieważ nie widzę tu opcji galerii, jeśli chcecie pochwalić się swoimi maszynami (nie każdy ma swoją stronę, nie każdy ma konto na PPA) - mogę zdjęcia zamieścić u siebie (każdy może mieć swoją podstronę). To tak żeby pozytywnie domknąć posta, ale propozycja jak najbardziej serio.
Zdjęcia dowolne w ramach tematu oczywiście - czyli buda, środek, blat - co kto uważa.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 kwi 2017, 12:40 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
adam napisał(a):
Na moim blogu jest możliwość komentowania, zachęcam ;) Jest też tu na forum PW. Naprawdę nie potrzeba zakładać specjalnie wątku, na dodatek o tak prześmiewczym tytule (Adam vs śrubki) i wstępie ("Załamałem się"). To jest internet, i będzie to już w internecie na zawsze. Jest to też trochę robienie z kogoś (-), bo przecież o nic się nie prosiłem, ani w niczym mi to nie przeszkadza.
Piszę o tym ponieważ uprzedzam fakty - następny wpis będzie o zasilaniu :mrgreen: Zachęcam do skorzystania z opcji komentowania tam, i PW tu, w przyszłości.

Mam też przy okazji pomysł - ponieważ nie widzę tu opcji galerii, jeśli chcecie pochwalić się swoimi maszynami (nie każdy ma swoją stronę, nie każdy ma konto na PPA) - mogę zdjęcia zamieścić u siebie (każdy może mieć swoją podstronę). To tak żeby pozytywnie domknąć posta, ale propozycja jak najbardziej serio.
Zdjęcia dowolne w ramach tematu oczywiście - czyli buda, środek, blat - co kto uważa.


Nie chcialem Cie urazic ...
Wyszlo jak wyszlo. Na przyszlosc bede pisal na priv.

Jeszcze raz przepraszam ... naprawde to mialo byc w kategorii zartu i kolezenskiej pomocy aby Twoja obudowa byla fajnie dopracowana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 kwi 2017, 13:08 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Przemianuje się wątek na "Pomagamy sobie" i nieraz pewnie się różnym osobom na różne sytuacje przyda :)
Pisałem to też na execu, i napiszę to tutaj - mam wrażenie że za mało jest prezentacji AmigaOne w internecie. Amigi klasycznej jest na tony, samych zdjęć skorodowanych płyt głównych i wylanych kondensatorów jest więcej niż wszystkich łącznie prezentacji AmigaOne. Nie o odsłony mi chodzi, Boże broń. To jak, wchodzisz w temat galerii?

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 30 kwi 2017, 13:56 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
adam napisał(a):
Przemianuje się wątek na "Pomagamy sobie" i nieraz pewnie się różnym osobom na różne sytuacje przyda :)
Pisałem to też na execu, i napiszę to tutaj - mam wrażenie że za mało jest prezentacji AmigaOne w internecie. Amigi klasycznej jest na tony, samych zdjęć skorodowanych płyt głównych i wylanych kondensatorów jest więcej niż wszystkich łącznie prezentacji AmigaOne. Nie o odsłony mi chodzi, Boże broń. To jak, wchodzisz w temat galerii?


Ja mam tylko statndardowa obudowe z A-Eon czyli fractal wiec nic szczegolnego ale ...

Moge polecic swietna obudowe do Tabora - moim zdaniem jest super poniewaz zachowuje wszytkie plusy standardowej obudowy (zasilacz, cdrom, PCI-E na 2 sloty) a jest to obudowa na plyty mini/microATX.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO