Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 13:57

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 28 maja 2018, 15:21 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich fanów AmigaOS 4 i nie tylko na tegoroczną edycję PIXEL HEAVEN RETRO & INDIE GAMING FEST. Impreza, jak nigdy wcześniej będzie obsadzona przez przedstawicieli środowiska Amigi Nowej Generacji. Gośćmi specjalnymi będą Trevor Dickinson (A-EON Technology) oraz Francois Lionet (FriendOS). Z Polskiej strony Trevorovi będzie towarzyszył Krzysztof "Radzik" Radzikowski a "przybocznym" Francoisa będzie Paweł "Stefkos" Stefański, dodatkowo przy stoisku znajdziecie też moją skromną osobę. Będzie można zobaczyć w działaniu Amigę One X5020, Amigę One X1000 oraz być może inne komputery tej marki. Dodatkowo Sefkos powinien zaprezentować komputery Power Mac i Efifka.

Na imprezie gościć będą również załozyciele legendarnej Gliwickiej Grupy Użytkowników Amigi, w tym Amig_os betatester systemu AmigaOS 4 z najdłuższym stażem w naszym kraju. Zap użytkownik A1 X1000, pomysłodawca i inspirator, którzy przyczynił się do powstania serwisu Amigaone.pl i który nadal formalnie jest jednym z naszych adninistratorów.

Mandi człowiek odpowiedzialny za lokalizację systemu AmigaOS 4 i wielu innych programów.

Zapewne także wielu innych interesujących ludzi amiświatka, których tutaj nie wymieniłem.

Impreza jest trzydniowa, choć prawdopodobnie ze strony polskich użytkowników systemu czwartej generacji, najwięcej będzie się działo w sobotę. Osobiście jednak nie wykluczam opcji pozostania do niedzieli. Nadmieniam przy tym że zarówno Trevor jak i Radzik, będą dostępni już od piątku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam w imieniu swoim i kolegów :!:


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2018, 09:55 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2018, 15:37
Posty: 7
Zapraszamy wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2018, 13:03 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Mufa napisał(a):
... Na imprezie gościć będą również założyciele legendarnej Gliwickiej Grupy Użytkowników Amigi,


I pozwolę sobie wymienić jeszcze BigTeda od którego wszystko się zaczęło :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 29 maja 2018, 13:10 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2018, 15:37
Posty: 7
Wasza wycieczka do Warszawy na PH tak sie pewnie zaczela. Od strony organizacji troche to inaczej wygladalo.
Tak czy inaczej, moze cos z tego bedzie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 cze 2018, 08:22 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 05:09
Posty: 561
Lokalizacja: Warszawa
Może się pojawię na imprezie na krótko, mam blisko. Mam zamiar w piątek zobaczyć Francoisa Lioneta i poprosić go o autograf. Szkoda, że nie mam oryginału AMOS Professional. ;)

_________________
Robert "Hextreme" Szacki - Gear Works software


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 cze 2018, 12:48 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1829
Hextreme napisał(a):
Może się pojawię na imprezie na krótko, mam blisko. Mam zamiar w piątek zobaczyć Francoisa Lioneta i poprosić go o autograf. Szkoda, że nie mam oryginału AMOS Professional. ;)


A przypadkiem nie będzie to video-skype konferencja z F.L. ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 cze 2018, 13:04 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 05:09
Posty: 561
Lokalizacja: Warszawa
amig_os napisał(a):
Hextreme napisał(a):
Może się pojawię na imprezie na krótko, mam blisko. Mam zamiar w piątek zobaczyć Francoisa Lioneta i poprosić go o autograf. Szkoda, że nie mam oryginału AMOS Professional. ;)


A przypadkiem nie będzie to video-skype konferencja z F.L. ?

Nie. Francois jest gościem specjalnym na PH.

Cytat z newsa: Tegoroczna edycja Pixel Heaven obfitować będzie w wysyp prawdziwych amigowych gwiazd! Oprócz, tradycyjnie już obecnego, Jona Hare (Sensible Software), będzie można spotkać m.in. Davida Pleasance'a (Commodore), Francoisa Lioneta (AMOS), oraz Trevora Dickinsona (A-EON). Goście specjalni przyjadą na zaproszenie redakcyjnego kolegi alt_'a, który poprowadzi również jeden z paneli z ich udziałem.

Także będzie można spotkać na żywo Jona Hare, Francoisa Lioneta, Davida Pleasance i Trevora Dickinsona. :D

_________________
Robert "Hextreme" Szacki - Gear Works software


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 1 cze 2018, 16:12 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 913
I Roberta Szackiego z wersjami demo swoich gier :mrgreen: :thumbup:

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 4 cze 2018, 01:14 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): środa, 27 gru 2017, 03:04
Posty: 1
Cześć!
Chciałem tylko doskoczyć z biegu wraz kilkoma pytaniami, także do rzeczy:
- czy stoisko NG będzie funkcjonować już od piątku?
- czy jest w planie jakąś konkretną prezentacja/wykład, który będzie miał miejsce na scenie lub stanowisku o danej godzinie? (trochę ciekawych wykładów będzie się dziać a nie chciałbym przegapić czegokolwiek odnośnie NG)
- czy poza piątkowym wystąpieniem Davida i Trevora będzie jescze jakiś wykład w temacie Amigi? (samolot mi ląduje dopiero o 19 więc przegapie tą część imprezy).
- czy w pobliżu waszej miejscówki będzie ktoś z wydawnictwa A2?

Miałbym jescze jedno pytanie/prośbe, ale to może później :)
Dzięki za informację.

Sent from my D6503 using Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 4 cze 2018, 15:10 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Pshemsky napisał(a):
Cześć!
Chciałem tylko doskoczyć z biegu wraz kilkoma pytaniami, także do rzeczy:
- czy stoisko NG będzie funkcjonować już od piątku?


Radzik ma zamiar wyruszyć do Warszawy w piątek po pracy, więc prawdopodobnie dojedzie na imprezę w godzinach wieczronych. Oczywiście na stoisku będzie już Trevor, będzie też od samego początku Stefkos, no ale on nie będzie prezentował AmigaOS 4 i dedykowanego sprzętu lecz niebieską alternatywę. Ja będę w sobotę od samego początku (no chyba że utknę gdzieś w korkach).

Cytuj:
- czy jest w planie jakąś konkretną prezentacja/wykład, który będzie miał miejsce na scenie lub stanowisku o danej godzinie? (trochę ciekawych wykładów będzie się dziać a nie chciałbym przegapić czegokolwiek odnośnie NG)


Ja nie będe miał wykładu, Radzik chyba też nie. Oczywiście będę się starał być możliwie dużo na stoisku i prezentować system na żywo oraz odpowiadać na pytania.

Cytuj:
- czy poza piątkowym wystąpieniem Davida i Trevora będzie jescze jakiś wykład w temacie Amigi? (samolot mi ląduje dopiero o 19 więc przegapie tą część imprezy).


Nie mam pewności czy Adam Zalepa nie będzie miał wystąpienia ale to bardzo prawdopodobne.

Cytuj:
- czy w pobliżu waszej miejscówki będzie ktoś z wydawnictwa A2?


Trudno mi powiedzieć gdzie rozlokuje się stoisko A2, natomiast z doświadczenia wiem że na imprezach typu Retrokomp, to gdy był Adam no i Radzik, większość czasu dyskutowaliśmy w swoim gronie, zatem przypuszczam że w pobliżu naszego stoiska będzie można go często spotkać, albo też nas w poblizu jego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 5 cze 2018, 14:10 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Dodam że pomimo początkowego, pewnego scepcytyzmu z mojej strony, ostatecznie postanowiłem wesprzeć akcję Stefosa czynem i od siebie dorzucę nieco materiałów promocyjnych.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 6 cze 2018, 07:59 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2018, 15:37
Posty: 7
Nie martw sie, jak ktos sie spyta o AmigaOS4 to przesle go do Ciebie. A jezeli Ciebie nie bedzie to powiem kilka dobrych slow:)
Dzieki za wsparcie, rollup z AmigaOne tez bedzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 10 cze 2018, 09:19 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Chociaż oficjalne zakończenie dzisiaj, to dla mnie jest już po imprezie. Może nie wszystko wyszło tak jak sobie to wyobrażałem, to jednak PH było spotkaniem nad wyraz udanym. Nasze stoisko, cieszyło się dużym zainteresowaniem, było sporo pytających, w tym nawet takich, którzy od razu chcieli się zapisywać do listy chętnych na Tabora. Co do Tabora, to można było go po raz pierwszy zobaczyć w naszym kraju niestety, w formie niepodłączonej płyty głównej. Sam Trevor to miły gość, rzucił garść konkretów, niestety nie o wszystkich mogę mówić, no ale potwierdził że A1222 będzie na półkach w tym roku. Dziekuję wszystkim za pomoc w organizacji oraz pomoc w tłumaczeniu co trudniejszych kwestii, w dyskusji z Dickinsonem, przy ktorych mój kulejący angielski bywał niewystarczający.

W załączniku dwie fotki. Szczegółowy raport wkrótce.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 10 cze 2018, 15:41 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 15:11
Posty: 913
Mufa napisał(a):
Sam Trevor to miły gość, rzucił garść konkretów, niestety nie o wszystkich mogę mówić, no ale potwierdził że A1222 będzie na półkach w tym roku.

To dobra wiadomość :thumbup:
Co oprócz A1222 Trevor wziął ze sobą?

_________________
Amiga Rulez / YouTube

Interes życia https://www.youtube.com/watch?v=EUkYy2YItvo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: niedziela, 10 cze 2018, 17:08 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2018, 15:37
Posty: 7
Dziekuje za przybicie, mam nadzieje ze bylo milo.
Szkoda ze nie bylo czasu pogadac, no ale nie bylismy tam by pogadac "ze soba".
Teraz czekamy na nowych uzytkownikow:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO