Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 15:33

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 10 wrz 2018, 10:46 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Na forum Os4Welt Costel z Hyperionu potwierdził rychłą bezpłatną aktualizację systemu, która nastąpi wraz z premierą Tabora a może nawet szybciej. Przy okazji wspomniał też o problemie dublowania prac nad którym dyskutowaliśmy. Zdradził że dla Tabora istnieją dwa sterowniki dla sieciówki, jeden dostarczany przez twórcę systemu, drugi przez producenta sprzętu.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 10 wrz 2018, 17:39 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
To bardzo dobra wiadomość. Aktualizacja, nie dublowanie prac :P
Dokładnie mówiąc, system pod Tabora gotowy, zostały drobiazgi. Aktualizacja ukaże się razem z Taborem. A jeśli ten będzie się opóźniał to bez niego ale najdalej do końca roku.
W innym wątku Cyborg lekko złośliwie nadmienił, że teraz wszystko po stronie AEon, a tu mogą być pewne przeszkody. Widać lekkie napięcie między firmami.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 10 wrz 2018, 18:57 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4652
Przemek napisał(a):
To bardzo dobra wiadomość.


No dobra wiadomośc, ja cały czas sprzeciwiałem się powszechnej w pewnych kręgach narracji że "jedyne co robi Hyperion to chodzenie po sądach, że systemu nie rozwija i że wszystko co jeszcze zrobi to bankructwo" i chociaż byłem przez to posądzany o oszołomstwo, to teraz wychodzi kto tutaj jest oszołomem :twisted:


Cytuj:
Dokładnie mówiąc, system pod Tabora gotowy, zostały drobiazgi. Aktualizacja ukaże się razem z Taborem. A jeśli ten będzie się opóźniał to bez niego ale najdalej do końca roku.


Czyli innymi słowy jesień będzie nasza :thumbup: Mówiłem że ten Amiwest będzie lepszy :violin:

Cytuj:
W innym wątku Cyborg lekko złośliwie nadmienił, że teraz wszystko po stronie AEon, a tu mogą być pewne przeszkody. Widać lekkie napięcie między firmami.


Tarcia może są między Cyborgiem a Leamanem, lecz na pewno nie jest to spowodowane tą mityczną aferą, której autor z podkulonym ogonem zwinął swoje manatki. Myślę ze być może są jakieś żale w kwestii umów na napisanie sieciówki do X1000 itp. jednak nic poważnego.

Cytuj:
Aktualizacja, nie dublowanie prac :P


Jakkolwiek jestem przez niektórych uważany za "obrońcę Hyperionu" (choć ja tylko analitycznie oceniam fakty do których mam dostęp), to jednak w tym wypadku się z Tobą nie zgodzę. To jest dublowanie prac. Ja oczywiście na podstawie relacji posiadaczy Tabora mogę przyznać Cyborgowi rację że ten systemowy sterownik sieciowy jest lepszy od tego od A-EONu z Enhancer Software, niemniej tak czy owak dwa sterowniki sieciowe dla A1222 to jest kontrowersja, choćby w kontekście takim że do X1000 do tej pory nie ma żadnego w 100% skończonego. Szczerze, zamiast dwóch różnych sterowników do sieciówki w Taborze wolałbym jednak sytuację w której byłby jeden dla Tabora i jeden dla X1000.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO