Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 28 mar 2024, 15:52

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 28 kwi 2017, 08:27 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): wtorek, 8 lis 2016, 08:42
Posty: 3
Mam do sprzedania:
- Amigę 1200, kickstart 3.1 (Cloanto) wersja 40.68, WB 3.1 + BetterWB,
- karta turbo Tra 1200 (procesor Motorola 68EC020 28 MHz + 8 MB Fast Ram + zegar rzeczywisty (wymieniona bateria) + podstawka pod koprocesor),
- oryginalny zasilacz,
- myszka Amiga Technologies
- adapter CF-IDE 2.5" – zmodyfikowany – działa dioda HDD komputera,
- karta CF firmy SanDisk model Extreme 4 GB – karta jest wykrywana bez problemu jako dysk HDD,
- czytnik kart CF na PCMCIA do Amigi + karta CF firmy SiliconDrive (należy do Western Digital) o pojemności 2 GB,
- monitor firmy NEC – 17 cali, natywna rozdzielczość 1280x1024, wejście VGA, wejście audio, stereo – monitor w stanie idealnym. Monitor wyświetla obraz z Amigi, obsługuje jej tryby graficzne! Nie jest potrzebny drogi scandoubler!,
- adapter Audio Amiga RCA/Jack 3,5 stereo wraz z przewodem,
- przewód 23pin/Amiga do 15pin/VGA monitor,
- joystick QuickShot PRO QS-131 – działa choć czuć w nim zużycie, wymienione zostały gumki przewodzące.
- rózne dyskietki i książki,

Dokładam jeszcze:
- dysk HDD 2.5" marki Toshiba 2GB – sprawny,
- karta WiFi PCMCIA WPA/TKIP o nazwie Thomson SpeedTouch 110 Wireless PC Card – nie używałem jej, nie wiem czy działa, więc dorzucam to jako gratis,
- adapter do podlączenia dysku HDD 3.5"w Amidze wraz z zasilaniem (Molex), dodatkowo w Amidze zainstalowana jest przelotka zasilania z wtyczka Molex.

Stan komputera – bardzo dobry, wszystko działa idealnie, stacja dyskietek chodzi jak nowa, obudowa zasilacza pożółkła, obudowa komputera umyta i praktycznie biała, klawisze trochę pożółkłe. Kondensatory oryginalne.

System, programy i gry (WHDLoad) wczytują się i działają bardzo sprawnie. Amiga używana była z systemami 3.5 i 3.9 – instalacja i działanie było bez problemu.

Ważne! Odnośnie karty TRA 1200:
- karta przy 8 MB blokuje PCMCIA, aby korzystać z PCMCIA należy przestawić zworkami na karcie pamięć na 4 MB lub 1 MB lub wyłączyć całkowicie pamięć FAST,
- karta ta jest bardzo „kapryśna” jeżeli chodzi o jej zamocowanie, używam jej bez dolnej klapki w Amidze, gdyż po zamocowaniu klapki karta przestaje działać, klapkę dodaje do zestawu. Karta działa ale styki i sprzęt mają swoje lata.

Zdjęcia mogę przesłać na email.

Cena 1800 zł do negocjacji.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 28 kwi 2017, 17:14 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 17:21
Posty: 934
150 PLN i biorę od razu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: piątek, 28 kwi 2017, 20:06 
Offline
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 7 lut 2014, 20:09
Posty: 224
Lokalizacja: Katowice
każda zmora znajdzie swojego amatora ;). Czy cena jest prawidłowa to ci Allegro i Ebay powie.
Ja bym marketingowo dodał że jak ktoś chce to odbiór osobisty i możliwość sprawdzenia że działa od strzału. Zmorą sprzętu z allegro jest to, że sprzęt często odpala ale z działaniem już średnio
I napisałbym że "monitor dorzucam gratis" (przy tej samej cenie ;) ). Nikt nie będzie próbował jej zbić jego kosztem, a według mnie jest w normie, jeżeli się uzna że sprzęt jest z pewnego źródła.

_________________
Niepoprawny Optymista


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 08:03 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): wtorek, 8 lis 2016, 08:42
Posty: 3
newhousik:

1. To nie aukcja więc cenę można zawsze negocjować :) Sprzęt jest naprawdę w stanie idealnym.
2. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to można Amigę sprawdzić i odebrać osobiście - słuszna uwaga, dopiszę do ogłoszenia.
3. A ja myślę, że monitor "wpisuje" się w cały zestaw, jako komplet. Można dopisać, że kartę turbo także dokładam jako gratis - trochę byłoby to dla mnie naciągane.

swinkamor12:

Miałem nie opowiadać, bo to jest żałosne ale jeden raz odpowiem:
nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nie kupują a przeszkadzają innym. Zawiść, dowartościowanie czy coś innego?
Czy ktoś nakazuje Ci kupić ten zestaw? Nie odpowiada to nie kupuje. "Rynek" zweryfikuje cenę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: sobota, 29 kwi 2017, 08:04 
Offline
Początkujący
Początkujący

Dołączył(a): wtorek, 8 lis 2016, 08:42
Posty: 3
Można Amigę sprawdzić i odebrać osobiście.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 2 maja 2017, 14:34 
Offline
Doborowy forumowicz
Doborowy forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 17:21
Posty: 934
renee071 napisał(a):
Zawiść, dowartościowanie czy coś innego?

Poczucie humoru.
Cytuj:
Czy ktoś nakazuje Ci kupić ten zestaw? Nie odpowiada to nie kupuje. "Rynek" zweryfikuje cenę.

Dobra dam 160 PLN.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO