Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest wtorek, 19 mar 2024, 09:11

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 12 maja 2017, 09:00 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4650
Przetrząsając dzisiaj stare graty natrafiłem na karton z joystickami. Trzymałem je całe lata z myślą że może kiedyś kupię sobie stosowny adapter do Amigi One i pobawię się klimatycznie w E-UAE. No ale pewnie i tak bym nigdy tego nie zrobił, a jak mają leżeć bezproduktywnie w pawlaczu kolejne kilkanaście lat, to może lepiej by trafiły do ludzi i na coś się jeszcze komuś przydały.

Nie chciałbym teraz powtarzać wyświechtanej fomułki stanowiącej często alibi dla nieuczciwych handlarzy, typu "stan techniczny nie jest mi znany". Lecz nie mając dostepu do Amigi, czy innego kompatybilnego z tymi joyami kompa, nie mogę w 100% napisać że jest tak czy inaczej. Po pierwsze jednak każdy kto mnie zna wie że handlarzem nie jestem i naprawdę nie bawiłbym się w tanie oszustwa. Po drugie każdy mniej więcej się orientuje że w joystticku za bardzo nie ma się co zepsuć, albo jest to mikrostyk, albo ewentualnie przeciera się kabelek prowadzący do przycisków fire na drążku. Naprawiałem takie rzeczy z kilkadziesiąt razy, jak pewnie większość z Was. Zakładam więc że jeśli są jakieś wady to są to wady do usunięcia w kilka minut. Zatem na pewno jeszcze mogą posłużyć zwykłemu graczowi, a zapewne handlarz po przeglądzie jeszcze na tym solidnie zarobi. Być może jednak przynajmniej w trzech z 4 urządzeń wszystko jest ok i nie trzeba będzie robić nic (w jednym na pewno brakuje dwóch mikrostyków). No ale do rzeczy.

1. Joystck Quickshoot Python sprawdzany manualnie - wszystkie mikrostyki są. Cena jaką spotkamy w ofercie kup teraz na Allegro to 200zł.

2. Joystick Matt na gumowych stykach, sprawdzenie manualne gumy są. Cena nowego na Allegro (zaznaczam że mój jest stary) to 100zł.

3. Quickshoot Spectravision na gumach, gumy są w komplecie. Cena używki na Allegro to 65zł.

4. QuickJoy Supercharger na mikrostykach. Uwaga brak dwóch sprężynek kierunek przód oraz górny fire. Choć to popularny model, na Allegro nie znalazłem (a może słabo szukałem).

Cena za wszystko 180zł czyli z przesyłką pewnie 200zł. Myślę że nie jest to wygórowana cena zważywszy na ile ludzie wyceniają taki sprzęt na aukcjach. Dla kolekcjonerów, mogę dodać pudełka (mam chyba dwa, nie wiem tylko czy na pewno od tych modeli które sprzedaję). W grę wchodzi tylko sprzedaż całego kompletu. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO