Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest wtorek, 19 mar 2024, 08:35

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2018, 09:24 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4650
Przemek napisał(a):
Uważam, że poziom frustracji użytkowników osiągnął najwyższy poziom od dawna. A nawet od zawsze.


Nie tylko Ty tak uważasz. W Hyperionie też to wiedzą i wiedzą dobrze że z Taborem ostro dali ciała więc pracują zamiast gadać. Jak bym mógł to bym wymienił wszystkie punkty jakie stały na przeszkodzie rynkowej premiery tej maszyny, no ale nie mogę. Wiadomo że przeszkodą były sieć i dżwięk, ale tak naprawdę było jeszcze parę rzeczy. O sieci wiecie, o dźwięk bym się na Twoim miejscu nie martwił, o wiekszość pobocznych rzeczy również. Być może Trevor coś ogłosi w Warszawie, ja jak pisałem w poprzedniej wiadomości muszę stosować się do zasad.


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2018, 11:25 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Cytuj:
Podsumowując ja wiedziałem na co się piszę i jakie są warunki


Aż trudno uwierzyć, że muszę to pisać ale jak sądzę NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE MA DO WAS PRETENSJI TYLKO DO HYPERIONU I AEONU ;) To oni muszą się ogarnąć. Niech będzie NDA, niech będą kary ale niestety trzeba się zmierzyć także z komunikowaniem przestojów, braku kasy, braku developerów, pobieraniem opłat za "grubsze updaty", a może nawet podswaniem jakiegoś procentowego ukończenia prac...

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2018, 13:51 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1825
Przemek napisał(a):
Aż trudno uwierzyć, że muszę to pisać ale jak sądzę NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE MA DO WAS PRETENSJI TYLKO DO HYPERIONU I AEONU ;) To oni muszą się ogarnąć. Niech będzie NDA, niech będą kary ale niestety trzeba się zmierzyć także z komunikowaniem przestojów, braku kasy, braku developerów, pobieraniem opłat za "grubsze updaty", a może nawet podswaniem jakiegoś procentowego ukończenia prac...


Może napisz do dyrektora wykonawczego:Timothy De Groote.
Przedstaw mu swoją opinię, spostrzeżenia etc.
To fajny gość, może coś się z tej inicjatywy urodzi ?

Aktualny kontakt z TDG:
http://hyperion-entertainment.biz/index ... ere-to-buy

PS.
A może cały zastój jest spowodowany batalią sądową ?
Muszą czekać na wyrok sądowy :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO