Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest sobota, 23 cze 2018, 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 19 kwi 2018, 07:33 
Administrator
Administrator

Nie zwykłem wywlekać na wierzch prywatnej dyskusji ale wszyscy widzą że nie ja to zacząłem.

Myślę że odpowiedzią na pytanie z newsa Szamana jest sam news. Tak się składa że z Trevorem koresponduję dosyć regularnie (na pewno ze sto razy częściej niż z Szymonem) i choć moje wiadomości nie zawsze są przyjemne, to każdorazowo otrzymuję rzeczową odpowiedź na maila. Zupełnie inaczej niż w przypadku Szamana, który nie zwykł odpowiadać prywatną wiadomością na prywatną wiadomość zamiast tego (co zdarza mu się już nie pierwszy raz w ciągu ostatnich nastu lat) posługuje się główną stroną eXeca by tam wylewać swoje animozje.

Reasumując nie każdy może być Trevorem, gdyż Trevor ma klasę, a niektórym jej brak.

To tyle co chciałem napisać. O ewentualnych dalszych działaniach społeczności w odpowiedzi na nieetyczne działania Szamana, których tutaj nie będę podawał bo w dalszym ciągu wierzę że zainteresowane strony (nie chodzi tutaj bynajmniej o mnie) dogadają się jednak w drodze prywatnych negocjacji, być może dowiecie się w przyszłości.
Tymczasem zamykam wątek.

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla TwitterUdostępnij dla Google+
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]