Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest sobota, 23 cze 2018, 19:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 4 mar 2018, 17:18 
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

Warto zapytać Łapusza jak bardzo "eksponowany" będzie Trevor na PH. Warto, jeśli jesteście zainteresowani, kontaktować się z _alt'em - on może wiedzieć i doradzić jak (i czy warto) przygotować się na PH w związku z AmigamiNG.
Osobiście wątpię by było tam cokolwiek a Amigą NG - to show głównie gamingowy, ze sporą domieszką retro.
Trevor pewnie będzie więcej opowiadał o swojej kolekcji C= niż o neoAmigach.
Inna sprawa, że zdecydowanie głośniej (co oczywiste) promuje się przyjazd francuskich sław gamingu (Chahi, Cuisset, Raynal) i Johna Hare niż Trevora.
P

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla TwitterUdostępnij dla Google+
 Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  
PostNapisane: niedziela, 4 mar 2018, 17:46 
Administrator
Administrator

radzik napisał(a):
Geralcie jestem w kontakcie. Ale o czym mam gadać konkretnie jak nie ma żadnych deklaracji od tych naszych promotorów NG. Sorry, ale to najpierw musimy wiedzieć kto przyjedzie. Jeśli nie można tego ustalić już teraz, to ja w sumie mam to w d...

No to jeszcze raz

Cytuj:
Rafal jesli jedziesz to Ja, ZaP i BigTed mozemy sie tez pojawic.
Rozmawialem dzis z nimi i sa na tak :)
Wezmiemy Mandiego i bedzie super.

Amiga_OS ma X1000
Zap ma X1000
Ja mam X1000
BigTeda nie znam, a to oznacza że najprawdopodobniej nie ma NG.
Mandi nie ma NG bo nie che go mieć
Dodatkowo zadeklarował się Radek CZ, co ma X5000, lecz jak rozumiem nie weźmie sprzętu gdyż przyjeżdża z zagranicy.

Oczywiście nikt z nas nie będzie pokazywał betasystemu ani beta sprzętu, gdyż robienie tego na imprezie publicznej, jeszcze pod okiem Dickinsona byłoby jak w tym starym dowcipie o narobieniu sąsiadowi na wycieraczkę i zadzwonieniu do drzwi z prośbą o papier toaletowy.

Reasumując będzie kilka osób i mogą być 2 - 3 X1000 wraz z publicznym systemem AOS 4.1 FE u 1.

Cytuj:
Dokładnie to pokazuje czemu NG zdycha. I z taki. Podejściem lepiej niech zdechnie.

Nie rozumiem o jakim podejściu mówisz. Toczy się normalna dyskusja, są deklarację jest duża determinacja amigowej braci ze Śląska żeby tam być, co z kolei przekonało mnie do pewnych poświęceń natury zawodowej byleby też tam być i tylko jedna osoba niepotrzebnie zaognia atmosferę, zgadnij kto to taki.

PostNapisane: wtorek, 15 maja 2018, 21:26 
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Rozmawiałem z Trevorem i na PH będzie stoisko/stolik dla A-EON. Na razie idea jest taka, że ja mam przywieść swoją X5000 a Trevor ma mieć odpowiednio spreparowany dysk aby coś można pokazać. Nie bardzo kumam, czyemu nie można załatwić sprzętu z AmigaKit, ale postaram się jeszcze to wyjaśnić.
Temat pokazania Tabor w związku z tym jest dla mnie również nie jasny.

Pytanie więc kto z tych co mają przyjechać bierze lub chce wziąść sprzęt? Termin w sumie jest za niecały miesiąc i nie wiem jak to nasze polskie środowisko NG widzi.

PostNapisane: wtorek, 15 maja 2018, 23:04 
Administrator
Administrator

Ja mogę tylko napisać to co pisałem wcześniej, czyli że w razie potrzeby mogę wziąć X1000. Mam nadzieję że Trevor jednak weźmie ze sobą Tabora, zwłaszcza że w zasadzie bez niego się nie rusza no i zwłaszcza że byłaby okazja zaprezentować sieć i być może również dźwięk :?:

PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 07:32 
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

To dobrze jakbyś wziął. Pogadaj z Trevorem. Masz napewno lepsze karty u niego jako beta tester.

PostNapisane: czwartek, 17 maja 2018, 16:12 
Administrator
Administrator

radzik napisał(a):
To dobrze jakbyś wziął. Pogadaj z Trevorem. Masz napewno lepsze karty u niego jako beta tester.

Tak na marginesie, jako że nie uśmiecha mi się tachać ciężkiej (zapewniam że dużo cięższej niż X5000) X1000 przez pół Warszawy, zapytam jest tam gdzieś blisko jakiś parking?

PostNapisane: czwartek, 17 maja 2018, 22:36 
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Nie wiem. Popytam. Ja też samochodem, bo w pociągu to bezsensu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]