Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest czwartek, 22 lut 2018, 11:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 21 sty 2018, 14:27 
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz

Ja na razie się orientuje co i jak. Trevor będzie miał swój stolik. Trzeba się z Lemanem dogadac aby sprzęt podrzuicł... niestet. Kto go zna? Bo on mi ani razu nigdy na nic nie odpisał, zbyt dumny jest.

Dla mnie ważniejsze jest, czy w ogóle:
- ktoś ze środowiska AmigaOS 4 w ogóle planuje osobiście się pojawić? Dla większości w Polsce to jedyna szansa spotkać, pogadać z Trevorem,
- czy jeśli w ogóle ktoś się pojawi, to będzie chciał pomóc w organizacji i promocji NG?
- dokument do doanai swoich sugesti, pytań itd: https://docs.google.com/document/d/1vI39aVfNyZW8McC00cu5orTHmafA-CvdeBNRoD6eNWw/edit?usp=sharing.

Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla TwitterUdostępnij dla Google+
PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2018, 12:03 
Administrator
Administrator

No przecież napisaliśmy powyżej że pojawi się trzech posiadaczy X1000, czyli Amig_os, Zap i ja a dodatkowo autor polskiej lokalizacji AmigaOS 4 i Enhancer Software Mandi. Sprzętu to chyba nie będziemy ze sobą targać (przynajmniej ja mam nadzieję że zrobi to Trevor).

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2018, 12:10 
Administrator
Administrator

Jeszcze co do pytań, to skąd wiesz że Krashan i Schulz byliby zainteresowani? Ja mam co do tego pewne wątpliwości.

Natomiast co do ostatniego pytania o demo scenowe, to myślę że takowe powstanie i zaryzykuję nawet tezę że może to być jeszcze w tym roku.

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2018, 13:15 
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz

Mufa napisał(a):
Jeszcze co do pytań, to skąd wiesz że Krashan i Schulz byliby zainteresowani? Ja mam co do tego pewne wątpliwości.

Natomiast co do ostatniego pytania o demo scenowe, to myślę że takowe powstanie i zaryzykuję nawet tezę że może to być jeszcze w tym roku.

Ale te pytania to napisał Szaman zdaje się a nie Radzik?

Swoją drogą mam wrażenie, że jeśli pytania do Trevora będą tylko w stylu "Czy dostaniemy darmowy sprzęt za demo, za to, że może coś tam sklecę w C itp..." to facet ucieknie szybciej niż tu przyjedzie. Nie sądzę, żeby "grupa scenowa" otrzymała za darmo sprzęt tylko po to, by napisać demo 4K (kto to obejrzy w UHD?) i którego wartość dla zwykłych użytkowników komputera bez przeglądarki, pakietu biurowego itp. jest znikoma.

PostNapisane: poniedziałek, 22 sty 2018, 13:39 
Administrator
Administrator

Ja też nie sądzę aby scena była powiedzmy w pierwszej 15 najważniejszych spraw do załatwienia w świecie AmigaOS 4. A demo scenowe wykorzystujące W3D Nova, jeśli powstanie to na pewno od osoby, która sobie taki sprzęt kupi, a nie dostanie go w prezencie.

Zresztą z tego co wiem jeden polski sceniarz pisał do Trevora w sprawie darowizny sprzętu i nic nie uzyskał.

Według mnie zamiast nakierowywać Dickinsona na fałszywe tropy typu Krashan, warto by było wskazać na osoby, które już dały się poznać z dobrej strony działając w naszym środowisku, aczkolwiek w ostatnim czasie trochę się zdezaktywizowały np. autorzy QT czy Cygnixa. Być może im potrzebna jest zachęta sprzętowa czy finansowa i być może dzięki temu w konsekwencji ruszy się coś w temacie przeglądarki.

PostNapisane: piątek, 2 lut 2018, 10:52 
Regularny forumowicz
Regularny forumowicz

radzik napisał(a):
Tak czy siak myślę, że może jest to okazja aby się skrzyknąć i pojechać na PH i może coś zorganizować wspólnymi siłami? Jeśli warto, bo ja osobiście nie widzę Tabora na PH. Z tempem wielkiego H, jeśli będzi to koniec roku to będzi cud.

Hm, no jeśli ma być coś o A1, to może i ja bym się ruszył.
Ostatnio byłem na tym zlocie chyba w 2013, gdy po prostu tam graliśmy, więc tym razem mógłbym się zająć prywatą - czyli A1, jeżeli ma coś być.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]