Forum AmigaOne Zone

Forum użytkowników Amigi i nie tylko
Teraz jest piątek, 26 kwi 2024, 04:30

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 00:16 
Offline
Generał
Generał

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 22:11
Posty: 1839
AMIStore Launch Imminent.
App store for AmigaOS Developers & Users.

http://www.a-eon.com/PDF/News_Release_Amistore.pdf


Udostępnij dla FacebookUdostępnij dla Twitter
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 07:55 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
amig_os napisał(a):
AMIStore Launch Imminent.
App store for AmigaOS Developers & Users.

http://www.a-eon.com/PDF/News_Release_Amistore.pdf


Zaktualizowano też stronę Amistore o materiał wideo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 15:47 
Offline
Elitarny forumowicz
Elitarny forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 20 sty 2012, 22:31
Posty: 617
Fajnie że jest, myślę że to wyjdzie wszystkim na zdrowie. Aczkolwiek oglądając ten film, nie mogę się oprzeć wrażeniu
owczego pędu. Muzyka, sposób przedstawienia przywodzi na myśl jakiegoś iosa czy innego androida. Poza tym
trochę za szybko, ciężko było wszystko przeczytać. A całość przypieczętowana jakimiś bzdurami w stylu dodaj przyjaciela,
wyślij prezent. Kurde, czy to komuś jest potrzebne, bzdura całkowita. Lepiej spożytkowaliby czas potrzebny na to, żeby
wypuścić ostateczną wersję sklepu.

PS. Dlaczego amistore nie jest częścią instalki systemu, chodzi o to że nie jest robiony przez hyperion, czy jest jakiś inny powód?

_________________
AmigaOne X5000/020, Sapphire Radeon R9 270X Toxic, 2GB RAM.
Amiga1200/060 32MB RAM
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 22:38 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 12:28
Posty: 1186
Według mnie klip jest kapitalny - dynamiczna, pozytywna muzyka. Co do integracji z instalką systemu - jestem na nie, większość osób ceni sobie amigowy system, właśnie za odrębność, za nieintegrację z internetem i światem zewnętrznym.

_________________
AmigaOne 500 (AMCC 460ex 1150 MHz), 2 GB RAM, Radeon 7750 (1GB, DDR5), karta dźwiękowa Envy24HT


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: wtorek, 28 paź 2014, 22:53 
Offline
Administrator
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 15:14
Posty: 4669
Radek Cz napisał(a):
Fajnie że jest, myślę że to wyjdzie wszystkim na zdrowie. Aczkolwiek oglądając ten film, nie mogę się oprzeć wrażeniu
owczego pędu. Muzyka, sposób przedstawienia przywodzi na myśl jakiegoś iosa czy innego androida. Poza tym
trochę za szybko, ciężko było wszystko przeczytać. A całość przypieczętowana jakimiś bzdurami w stylu dodaj przyjaciela,
wyślij prezent. Kurde, czy to komuś jest potrzebne, bzdura całkowita. Lepiej spożytkowaliby czas potrzebny na to, żeby
wypuścić ostateczną wersję sklepu.


Ja też nie rozumiem tych przyjaciół i prezentów. Amigowcy to w większości dosyć konserwatywna grupa ludzi, która szerokim łukiem omija wszelkie "fejsbuki" i tym podobne rzeczy. Osobiście dla mnie taki sklep mógłby nie istnieć, bo cenię sobie amigową oryginalność i nie lubię takiego małpowania modnych dziś rozwiązań. Jedynym powodem dla którego kibicuje Amistore, jest fakt, że aby taki sklep mógł wystartować konieczny jest choćby minimalny pakiet oprogramowania startowego. Dickinson musiał więc zadziałać i trzeba przyznać że osiągnął kilka sukcesów, namawiając nieaktywnego od dłuższego czasu Felnera do dalszego rozwoju DvPlayera, dać impuls do wznowienia prac nad Personal Paintem itp. To i tylko to (a nie fakt że tak ma Android, Windows 8 i diabli wiedzą ile platform jeszcze) powoduje że Amistore uważam za pozytywne przedsięwzięcie, bo każdy nowy program (bez względu w jaki sposób rozprowadzony) w amigowych realiach jest na wagę złota.

Cytuj:
PS. Dlaczego amistore nie jest częścią instalki systemu, chodzi o to że nie jest robiony przez hyperion, czy jest jakiś inny powód?


Nie mam pojęcia, być może w przyszłości będzie częścią systemu, a być może Hyperion myśli trochę podobnie jak ja?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: środa, 29 paź 2014, 11:21 
Offline
Znamienity forumowicz
Znamienity forumowicz

Dołączył(a): wtorek, 17 sty 2012, 20:57
Posty: 1196
Adam, pełna zgoda. Klip fantastyczny. Wreszcie coś zrobione profesjonalnie. Nie tak ja strona AEon.

A Wy panowie malkontenci tkwicie nadal w XX wieku ;) Ja tez nie mam konta na Facebooku i takie tam, ale to nie znaczy, że mam patrzeć tylko na czubek własnego nosa :P Wielokrotnie uważałem, że ten czy ów autor zasługuje na parę euro. Niestety jak coś jest za darmo to się potem już o autorze nie pamięta. Tu niejako będziemy przymuszeni albo przynajmniej będzie łatwiej i szybciej zapłacić. Myślę, że niekiedy też programistom nie chce się kontrolować wpłat, rejestracji. AS ulatwie im to....A tzw. "przyjaciel" w tym wypadku to taka fajna opcja, dzięki ktorej bedzie można łatwo komuś sprezentować program. Klip wykonała inna osoba niż programista AmiStore i brawa, za to...że sie Trevorowi chciało.

_________________
SAM440 Flex 800MHz 1GB HD7750 :mrgreen: SBLive! OS4.1 FE/A500/A600/A600+Furia/A1200/CD32/A4000D+A2320+PiccoloSD64


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO